Žirinovski: Venemaale kukkunud meteoriit oli USA relvakatsetus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. veebruar 2013 kell 9:41 

Venemaa Liberaaldemokraatliku Partei juht ja tuntud avantürist Vladimir Žirinovski väitis, et eelmisel reedel ei kukkunud Venemaal Uuralites alla mingit meteoriiti, vaid tegu oli hoopis USA relvakatsetusega.

 

“Mis meteoriit?“ käratses ta, öeldes, et kosmos on universum, millel on omad seadused. Žirinovski, kes on rohkem tuntud oma poliitilise klounaadi ning skandaalsete ja väljakutsuvate ülesastumistega kui tõsiseltvõetavate poliitiliste seisukohtade poolest, lisas: „Kui midagi alla kukub, siis on see inimtekkelise päritoluga. Inimesed on sõjaõhutajad ja provokaatorid.“

Eelmise nädala alguses olevat USA riigisekretär John Kerry üritanud väidetavalt telefonitsi kätte saada Venemaa välisministrit Sergei Lavrovi. USA riigidepartemangu kinnitusel olevat Kerry tahtnud arutada Põhja-Korea hiljutiste tuumakatsetuste teemat ja rääkida olukorrast Süürias. Kerryl Lavrovi aga tabada ei õnnestunud, sest too olevat olnud visiidil Aafrikas.

Žirinovski sõnul olevat USA kõrge riigiametnik soovinud Lavrovihoiatada sündmuse eest, mis võib mõjutada Venemaad, teatas RIA Novosti.

Delfi kirjutab Lenta.ru’le viidates, et USA riigidepartemang teatas neljapäeval tõepoolest, et Kerryl ei ole juba mitu päeva õnnestunud Lavrovi kätte saada.

 

Allikas: David Icke blogi, Delfi, RT

 

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt