David Icke koroonaviirusest, 1. osa: Kust sai Covid-19 alguse ja kuidas on ebatäpse testimisega inimkonnaga manipuleeritud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. aprill 2020 kell 10:54



Toome teieni kaheosalise kokkuvõtte 3-tunnisest David Icke intervjuust London Real´ile, mis võeti Youtube´i poolt maha koheselt pärast otseülekande lõppu. See oli London Reali väitel selle päeva teisena enimvaadatud YouTube´i striim kogu maailmas. Inimesi pommitatakse 24/7 igast kanalist peavooluinfoga, kuid kahe inimese vestlus võetakse maha. Miks? Icke ise arvab, et korporatsioonid kardavad ning püüavad tõde varjata. 

 

Järgmisel päeval ilmus BBC-s uudis, et YouTube eemaldab nüüd kõik “vandenõuteooria” videod, mis lähevad vastuollu Maailma Terviseorganisatsiooni poolt kehtestatud Covid-19 kirjeldusega, seovad omavahel koroonaviiruse sümptome ja 5G tehnoloogiat jms. Sellega loodetakse piirata valeinformatsiooni levikut.

 

1. osa: Kust sai Covid-19 alguse? Kuidas on ebatäpse testimisega inimkonnaga manipuleeritud?

Üha enam spetsialiste, keda peavoolumeedias ei kajastata, esitavad küsimusi, kas ja millisel kujul see viirus üldse eksisteerib. Kas see on tõesti nii surmav nagu meile serveeritakse? New Yorgi meditsiinidoktor Andrew Kaufman näeb neid sündmuseid nii:

Kui inimesed hakkasid Hiinas saastunud mereandide turul haigestuma (neid oli kokku umbes 200), leidsid teadlased seitsme inimese kopsudes olevast vedelikust geneetilise materjali.

See ei olnud isoleeritud viirus. Tuvastati kõigest geneetiline materjal, millel võis olla erinevaid võimalikke tekkepõhjuseid, kaasa arvatud kopsudes elavad bakterid. See materjal sekveneeriti ehk sellest saadi geneetiline kood, kuid miks ei tehtud kindlaks selle allikat?

Nad otsustasid, et see haigus on põhjustatud koroonaviiruse poolt, ning panid selle nimeks Covid-19. Nad ei eraldanud seda viirust muust geneetilisest materjalist, mida võib leida igas inimeses.

Isegi enne testimise algust hakkasid nad inimesi diagnoosima vaid gripilaadsete sümptomite järgi. Nad järeldasid, et need sümptomid tulenevad nüüd Covid-19st, kuigi neil võis olla ka muu põhjus.

Juhtumite arv muudkui kasvas ja kasvas. Nad hakkasid kasutama RT-PCR testi, mis ei testi Covid-19t,  vaid haigestunute kopsudest võetud geneetilist materjali (RNA), mis võib sisaldada erineva päritoluga infot. 

Seega kui see test leiab üles nimetatud geneetilise materjali, määratakse sulle Covid-19 diagnoos. Ja kui sa pärast seda sured, määratakse ametlikuks surmapõhjuseks Covid-19.

Kuidas toimub testimine?

1984. aastal leiutas Kery Mullis (Ameerika biokeemik) RT-PCR testi, mille abil diagnoositi mitme erineva haiguse hulgas ka kopsuvähki.

See biokeemik tõdes, et seda testi ei tohiks kasutada nakkushaiguse diagnoosimiseks, kuigi seda hetkel tehakse!

RT-PCR test võimendab geneetilist materjali ehk lihtsamalt öeldes muudab selle suuremaks. See, mida nimeta

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt