David Icke’i intervjuu oma viimasest raamatust “Meelepetted”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. aprill 2014 kell 21:25Kirke 1Veebruaris 2014 andis Rootsi veebiraadiole Red Ice Radio intervjuu Inglise kirjanik ja vandenõude uurija David Icke, kes tutvustas oma uut raamatut “The Perception Deception” (“Meelepetted”). Icke on üle kahekümne aasta lahendanud universumi saladusi, paljastades meie reaalsuse olemust ja jõude, kes seda reaalsust kujundavad. Icke on kirjutanud üle 20 raamatu ja ta on peavoolumeediast sõltumatu veebi tele- ja raadiokanali The People’s Voice (e. k rahva hääl) eestvedaja. 2012. aasta oktoobris pidas ta Londonis Wembley staadionil pidas 10-tunnise loengu, mida oli kuulama kogunenud ligi 6000 inimest üle kogu maailma. Tema järgmine loeng toimub selle aasta 25. oktoobril.

 

Sinu viimane raamat on ligi 1000 lehekülge pikk, tundub, nagu oleks kõik su raamatud ühtede kaante vahele pandud.

Jah, see on põhjalik raamat. 1991. aastal, oma esimeses raamatus “Truth Vibrations” kirjutasin sissejuhatuses, et alustan rännakut ning kutsun kõiki lugejaid sellega kaasa. Iga raamat on olnud edasiminek sellel reisil, igaühel on olnud oma kese. Kirjutasin seda raamatut kaks aastat ning selle aja jooksul said paljud asjad mulle selgemaks.

Reaalsuse tuum on lihtne, kuid sellel on mitu tahku nagu kaleidoskoobil. See raamat on küll mahukas, kuid ma ei peatu ühelgi teemal väga põhjalikult. Ühendan punkte, mis pealispinnal ei näi üldse ühtivat: minu jaoks ongi see tegelik meelte petmine. Sa ei saa kontrollida miljardeid inimesi füüsiliselt, vaid nende meeli ja teatud määrani nende liikumist, enne kui nad ära kiibistad. Meie programmeerimine käib haridussüsteemi kaudu, vanemad viivad oma lapsed juba varakult ruumi, kus nad harjuvad nägema enda ees autoriteeti. Teismeliseeas on nad juba allalaadinud süsteemi versiooni reaalsusest, mida kinnitavad samaaegselt peavoolumeedia ja eakaaslased. Täiskasvanuks saades jätkub sama asi.

Kui sa ei ole piisavalt tugev, nägemaks väljapoole viie meelde raamidest, siis salvestad automaatselt kõik ja lased sellel end defineerida. Inimesed su ümber, su vanemad, kõik on läbinud selle sama süsteemi ja kinnitavad seda. Näiteks kui oled sündinud hullumajas, siis on selline keskkond sinu jaoks normaalne, kuna sa oled seal üles kasvanud. Keegi, kes koputab su uksele ja väidab vastupidist, on sinu jaoks hull. Sellepärast ongi läbi ajaloo teistsuguseid inimesi napakateks tembeldatud ja neid, kes tahavad tõde paljastada, on hakanud taga kiusama. Nagu filmis “Matrix” ütles Morpheus, et inimesed on nii programmeeritud, et võitlevad nende vastu, kes proovivad neid päästa kontrollsüsteemi käest.

Kirke 2

Inimesed võivad elada kogu oma elu ilma, et neil oleks ühtegi originaalselt mõtet või emotsiooni, mis poleks neile sisse programmeeritud. Loomulikult on ka erandeid, aga kui paned inimesed teatud situatsiooni, siis enamus neist käitub ikkagi ühtemoodi, see on reflektoorne reageerimine. Iidseid tekste lugedes jääb mulje, et toimus üldine inimgeneetika manipulatsioon, mida on võimalik ringi programmeerida nagu arvutit. Arvan, et meie juhtprogrammiks on emotsioonid, mis dikteerivad reageeringuid elu suhtes ning need jõud toituvad just meie madalatest vibratsioonidest.Olen rääkinud inimestega kõikjalt maailmast ja ka endas seda täheldanud, eriti kui olin noorem, et eksisteerib pidev ärevus, millele sageli ei ole selgitust hetkeolukorrast lähtuvalt. Mu emal oli sõltuvus muretseda ning kui tal ei olnud millegi üle muretseda, siis hakkas ta otsima selleks põhjust. Inimesed satuvad sõltuvusse madalastest emotsioonidest: see on keemiline protsess, millel on samasugused reaktsioonid nagu narkootikumidel. Eksisteerib mitut liiki emotsionaalset sõltuvust, millest on raske välja tulla. Näiteks kui keegi on õnnetu ning annad talle nõu, otsib ta mooduse seda ignoreerida. Inimesed teevad seda mitteteadlikult. Meie mõttevabadust ja emotsionaalset reageeringut manipuleeritakse sellel tillukesel sagedusväljal, mida me kutsume maailmaks. Kui inimesed ei muuda oma seisukohta, siis on nad enese teadmata kinni viie meele vanglas, tarkvara lõksus.

 

Mis on see pettus, mis puudutab meie taju? Tundub, et ainult mõned inimesed suudavad näha kaugemale oma viiest meelest.

Maailm on koht, mida me tunnetame füüsilise reaalsusena. Meil on tunne, et kogeme midagi, mis on meist väljaspool. Tähistaevast vaadates tundub, et tähed on valgusaastate kaugusel, kuid tegelikult eksisteerivad nad ainult paari sentimeetri kaugusel ajus, mida dekodeerib nägemismeel.

See on tähtis, kuna ütleb meile, et need, kes kontrollivad informatsiooni, dikteerivad meie reaalsust sellel tasemel. Iga sekundi jooksul teeme ligi 10 miljonit pilti tegelikkuse muljest, peavoolu teaduse sõnul kasutab aju ainult 40 neist, et koostada oma reaalsus. Kui inimesed kujutavad ette võrguta internetivälja, mis on selle reaalsuse aluspõhja konstruktsiooniks, siis on tajuja see, kes otsustab, millist tahku sellest ta väljast kasutab. Näiteks on Hiina arvutisüsteem tulemüüriga kaitstud, et see ei dekodeeriks suuremat osa internetist, mida ametivõimud ei taha, et inimesed näeksid. Sama on tehtud ka meiega geneetilise manipulatsiooni kaudu: teatud osa informatsiooniväljast on blokeeritud, sellepärast näeme ainult väga kitsast valgusriba.

Gnostikute ütlused arkonide (archons) kohta Nag Hammadi tekstides, mis leiti 1945. aastal Egiptusest on väga lähedal tõele. Kasutan sõna arkonid selle lihtsustamise pärast, kõik rassid (nt reptiilid, hallid, džinnid, deemonid jt) kirjeldavad sama jõudu erinevate nimede all. Ütlesin juba oma varasemates raamatutes, et reptiilid ei ole selle taga, vaid hoopis jõud, mis ei võta kuju. Kristuse-eelsed gnostikud kirjeldavad arkone energiana, kes võivad võtta reptiili või sündimata loote kuju ja kelle tumedad silmad meenutavad klassikalisi halle tulnukaid. See kinnitab, et nad olid teadlikud illusioonist juba väga ammusel ajal. Nad on maha surunud meie teadlikkuse. Usun, et arkonide jumal demiurg, kes sarnaneb sarvedega saatanale, on generaatoriks sellele energiamoonutusele. Ta sarnaneb tornaadole, mis kõike hävitades kasvab suuremaks. Ennast toites tuleb tal luua rohkelt moonutatud energiat enda ümber, kutsun seda ümberpöördumiseks. Tänapäeval on kõik tagurpidi: arstid hävitavad tervise, juristid hävitavad õigluse, religioonid hävitavad vaimsuse jne.

Kirke 3

Kas sa arvad, et see on looduslik nähtus – see jõud, mis sunnib meid tegutsema ja juhib meid edasi või on negatiivne ja tehislik, et meid illusioonis kinni hoida?

See on suur küsimus, millele mul pole veel vastust. Tornaado on kiiresti liikuv elektromagnetiline nähtus, mis on loodud keskkonna poolt. Ma ei tea, mis põhjusel see loodi. Demiurg tõmbab enda poole asju, millel on temaga ühine energiasagedus. See on nagu põlisameeriklaste lugu kahest hundist inimeses, kellest üks on kuri (viha, kadedus, kurbus, kahetsus) ja teine on hea (rõõm, rahu, armastus, lootus, suuremeelsus) ning see, keda toidad, võidab. Need kaks hunti on eri sagedustel. Kuri hunt tõmbab sind moonutatud energiakeerisesse, aga kui avad oma südame, siis näed maailma täiesti uue külje alt.

Elame olukorras, mis on kavandatud tõmbama meid sinna keerisesse. Viimase 50 aasta jooksul on tehtud kõik selleks, et toita seda elektromagnetvälja, näiteks kasutades keemiapilvi. Meile öeldakse, et peame sõdima rahu, vabaduse ja õiguse nimel ning inimesed jäävad sinna võitlusesse kinni, kuna see annab neile identiteedi. Üks väljendus sellest moonutusest on mina-mentaliteet, mis lõhub ühtsuse erinevateks sõdivateks fraktsioonideks. Sa saad ässitada inimgrupid mängima üksteise vastu religiooni ja poliitika kaudu, kuid kõige parem “jaga ja valitse“ ideoloogia elluviija on ego, sest see eraldab isiksuse kõigest ülejäänust. Näiteks mundris ametnikud, kes järgivad oma ametiliinis käske, tajuvad, et nende tegevus pole teatud juhtudel õiglane, kuid nad alluvad käskudele ikkagi hirmust oma töö kaotada. Nad mõtlevad pigem endale kui maailmale tervikuna.

 

Vean kihla, et need inimesed vihkavad oma tööd. See juhtiv jõud, mis suunaks inimest vahetama ametit meeldivama vastu on justkui kadunud, ja see on hirmutav.

See on programmeering, mis hoiab neid vaikimisi seisundis. Pidasin loengu Pasadenas Californias aasta tagasi ning publiku hulgas oli üks kauaaegne sõjaväelane, kes ei nõustunud millegagi, mis ma ütlesin. Ta istus ja kuulas mind kaheksa tundi ning lõpus tuli mu riietusruumi nuttes, sest talle oli just reaalsus kohale jõudnud. Nädala pärast oli ta oma sõjaväe-sõpradega tagasi ning keeldus taas kõike uskumast: tarkvara läks tagasi algolekusse.

Need, kes meid manipuleerivad, on pärit hübriid-vereliinidest kindla põhjusega. Nad on osalt inimesed, sest neil on vaja siin tegutseda tähelepandamatult, ning pooleldi arkonid, näiteks reptiilid. See tähendab, et neid saad lihtsamini ja võimsamalt “omada“ ja sellega mõjutada kui tavalist elanikkonda. Omamine ei tähenda keha ülevõtmist, vaid nende elektromagnetväljade lihtsamat mõjutamist. Kui sul on madal/negatiivne vibratsiooniline olek, siis on sinuga lihtsam ühilduda. Moonutus mõjutab seda viisi, kuidas isik näeb ennast ja maailma enda ümber.

Süsteemi domineerivad tegelased on psühhopaadid, sotsiopaadid ja nartsissistid, kes on selle ümberpööratud süsteemi vastukajaks. Kui see oleks tasakaalustatud, siis ei näeks me laste piinamist ja ohverdamist, millega nad tegelevad. See pedofiilide eliit toitub moonutatud energiast. Nad vajavad lastelt energiat, enne kui nad teismeliseikka jõuavad, sest siis toimuvad hormoonilised muutused leiavad aset ka energeetiliselt.

Teine ulatuslik osa sellest manipuleerimisest toimub südametšakras. See on üks seitsmest energeetilisest energiakeerisest, mis asub keskel. Oleme liikunud südameühiskonnast kohta, kus emotsioonid on maha surutud. Vereliinidel puudub empaatiavõime, nad ei tunneta, mida teevad teistele inimestele oma tegevustega.

Kirke 4

Kui ma kirjutasin oma esimest raamatut, sattusin lugema artiklit Šveitsis elavast selgeltnägijast Anton Stygerist, kes jutustas oma elust ja kogemustest. Need meediumid suudavad näha lõputut energiat, mida enamus meist näeb vaid nähtava valgusena. Artikli keskel mainis ta järsku, et kui vaatab inimesi äris või poliitikas, siis neil näivad puuduvat valguskehad (teised energeetilised tasemed). Paljudel neist näib südametšakra olevat kaetud tumeda läikiva tõrvaga, mis on kui koletislik sisaliku kujuga olend. Kui need inimesed esinesid teleris, siis nägi ta nende ümber krokodilli kuju avaldumas ning nende kõri- ja laubatšakrad olid tumedad. Anton kirjeldas olendeid, kes olid võtnud üle nende energiaväljad.

 

Sellest programmeerimisest vabanemine ei saa olema lihtne. Kuidas meil see õnnestuks?

Olen ühel nõul, see pandi paika meie geneetilisse struktuuri. Meil on võimalik see tühistada, muutes oma tähelepanupunkti või seda laiendada. Näiteks võid sa mõelda, et oled Ethel Jones, kes töötab poes ja kõik. Enamus inimesi usub programmeerimise pärast samamoodi, et ühiskond on struktureeritud ja meedia informatsioon ainuõige. Nad on lõksus oma viie meele vanglas, süsteemi küüsis. Laiendades oma tähelepanupunkti, jõuad arusaamisele, et oled lõputu teadlikkus, kellel on kogemus, töötades selle inimesena seal. Sa hakkad saama intuitiivseid teadmisi ja arusaamu reaalsusest, milles oled. Selliseid inimesi kutsume meie hulludeks või ekstsentrikuteks.

Gnostikud ütlesid oma tekstides, et arkonid on parasiitsed jõud, kellel ei ole loovat kujutlusvõimet, sest on moondatud olekus, kus puudub tasakaal. Kui sa annaksid neile tühja paberilehe, siis nad ei oskaks sellega midagi teha, aga kui midagi oleks paberi peal, siis nad väänaks ja pööraks pildi tagurpidi. On kirjutatud, et arkonid on eksperdid, manipuleerimaks tajuga ning luues illusioone. Usun, et neil oli õigus, kui nad rääkisid nende loodud halvast koopiast, mida kutsume universumi reaalsuseks. Inimesed, kes on surmajärgseid kogemusi läbi elanud, ütlevad tihti, et on olnud meie Maa moodi planeedil, mis oli palju elavam ja rõõmsam. Arvan, et nad näevad originaalreaalsust.

Me vajame planeeti, mis hoiab elu ning arkonid vajavad eksisteerimiseks maailma, kus oleks surm ja häving. Inimesed imestavad, miks nad tapavad oma planeeti, kui tegelikult on nad lihtsalt sõidukid, kes toituvad surmast. Nad proovivad selle üle võtta tehislikult, muutes atmosfääri radioaktiivsuse taset, sellepärast Fukushima õnnetus toimuski.

Kirke 5

Eben Alexander on üks vastuoluline mees, kes esitas väljakutse teaduslikule kogukonnale oma surmalähedase kogemusega. Ta on neurokirurg, kes 2008. aastal haigestus meningiiti ja langes koomasse. Ta peaaegu suri, kuna kogu aju lakkas nädalaks töötamast, kaasa arvatud see osa ajust, mille kohta teadlased ütlevad, et see vastutab surmajärgsete kogemuste tekitamiste ja illusioonide eest. Ainult kõige primitiivsem osa tema ajust jäi töötama. Ta kirjutas sensatsiooniline bestselleri “Tõendid taeva olemasolu kohta”, kus räägib, et kasvas üles domineerivas peavoolu meedia ja teaduse keskkonnas. Kõik, mis polnud sellega kooskõlas, oli vale. Eben oli kindel, et jutud, mida inimesed räägivad koomast välja tulles ei saa olla tõesed, kuna teadlikkus ei eksisteeri väljaspool aju.

Ta läks esimesena kohta, mida nägi elava Maana, kus puudusid kannatused ja hirmud. Järgmisena leidis ta end kohast, mida kirjeldab nähtava pimedusena – nagu olnuks uputatud mutta, millest on võimalik läbi näha. Puudus igasugune identiteet ja mälestused, kuidas ta sinna sai. Ta räägib, et kuulis kauget ja rasket rütmilist heli, mis meenutas mehaanilisi südamelööke, nagu keegi lööks metalli vastu metalli. Eben räägib: “Ma ei olnud inimene, kui olin siin. Ma polnud isegi loom, vaid midagi enne seda, midagi madalamat. Olin üksildane punkt selles ajatus punakaspruunis meres. Aegamööda muutusin teadlikumaks ning see paik muutus hirmuäratavamaks. Tundsin, kuidas reptiili moodi olendid nühkisid rahva hulgas minu vastu, nende näod olid pimeduses koledad ja ähvardavad. Sain teadlikumaks lõhnast, mis tundus kui fekaalid, veri ja okse. See oli bioloogilise elu surm.“

Ta kirjeldas arkonide maailma, mis toitub madalatest emotsioonidest, sellepärast satanistid ongi seotud surmaga, rituaalid viiakse läbi surnuaedades ja sõjad on nende jaoks surmarituaalid. Endised satanistid on öelnud mulle, et kui viivad riitusi läbi selles maailmas, siis samal ajal toimub see ka teisel poole nende olendite poolt. Tekib samasugune energeetiline väli, mis ühendab need kaks reaalsust ning kui see on piisavalt võimas, saavad need olendid läbi portaali siia tulla. Paljud inimesed on kirjeldanud reptiilolendeid nendel rituaalidel. Mida rohkem surma ja hävingut siin ühiskonnas on, seda lähemal oleme arkonide sadegusribale ja seda rohkem on neil võimu selle maailma üle.

Niisiis pole süsteemi vastu võitlemisest kasu, sa ainult toidad seda. Vastus on iidne ja lihtne: me peame üksteist armastama. Neid sõnumeid on müstikud edastanud inimkonnale aastasadu: peame armastama ja hoolima, see muudab kõike. Me ei tööta siis enam samal energiasagedusel ning nad ei saa meid mõjutada. See on väga lihtne, kuid inimesed, kes elavad veel programmis, ei taha seda uskuda. Armastus on vastus.

 

Kust jookseb piir, kui nad tulevad meie uksele alla oma sõdadega? Kas sellisel juhul on vägivald õigustatud?

Ma ei laseks sellel sinnamaani minna, sest nõnda toidaks ma ainult koletist. Saame informeerida inimesi nende plaanidest. Olukord on pidanud minema piisavalt hulluks, et inimesed näeksid. Paljud ei taha tõele näkku vaadata, vaid vaatavad oma jalgpallimänge, joovad, mängivad arvutimänge, et reaalsusest põgeneda. Oleme jõudnud punkti, kus see on nii ilmne, et kõrvale põigelda pole enam võimalik.

Algavad huvitavad ajad, paljud on hakanud rääkima sellest, mis toimub. Hetkel on käimas võidujooks, ühelt poolt näeme ärkamist, mis ei toimu küll nii sügavuti, kui olen lootnud; teisalt on politseiriik, mis üritab aina kiiremini tehnoloogiliselt võimu haarata. Olen öelnud, et kuskil 2016.–2017. aastal saame aimu sllest, kuhu suundume.

Süsteemi vastu võitlemise ja sellega koostöö keeldumisel on vahe. Enne kui nad loovad “Näljamängude“ või “Tasakaalude“ moodi maailma, kus meid sunnitakse sööma nanotablette ja muud, vajavad nad meie koostööd. See transhumanistide idee vajab elluviimisel meie abi ning me peaksime lõpetama selle andmise. Kui avad oma südame, mõistad, et sa ei ole ainult keha, ning kõik, mis sellele järgneb, muutub tähtsusetuks. Sa jälgid oma südame häält ja kui midagi juhtub sel ajal, siis tead, et see pidi nii minema. Kui jätkame koostööd, olles ise hirmul või ignorantsed, jõuame varsti punkti, kus nad saavad ilma meietagi hakkama.

Kirke 6

Mul on olnud imelik tunne viimaste aastate jooksul, et eliit on üles ehitanud varimaailma, jätmaks muljet töötavast reaalsusest.

Just nii, nad on teinud koopia ja proovivad eemaldada sealt elu. Arvan, et nad üritavad luua kaitsesüsteemi ärganud inimeste vastu, tekitades alam-reaalsuse, mis on eraldatud Maa atmosfäärist keemiapilvede ja radioaktiivsusega.

Veel kasutavad nad internetti, lugesin artiklit outernetist, mis on kosmoses olev traadita internetiallikas ning mida arendab välja George Sorose rahastatud organisatsioon. Nad reklaamivad seda kui lõppu interneti-tsensuurile, mille ühendust ei saa blokeerida tänapäevase internetisüsteemi poolt. Kõiki kontrollsüsteeme esitatakse kui vajalikke. Transhumanismi kaudu üritatakse meile mikrokiipide abil internet pähe istutada ning luua tehisteadvus, mis on nende poolt kontrollitav kollektiivne teadvus. See tõmbab meid aga rohkem viie meele vanglasse, kus nemad mõtlevad meie eest. Sellepärast tahavad nad luua tehisliku radioaktiivse atmosfääri, edastamaks niimoodi meile informatsiooni ajusageduste kaudu. Nende saadetud mõtted saaksid meie omaks, taju petmine on viidud järgmisele tasandile. Vastumürk on tõsta oma teadlikkust ja kiireim viis selleks on avada oma süda, sest siis see manipuleeritud reaalsus ei saa sind enam mõjutada.

Kakskümmend aastat tagasi toimus inimeste massiline värbamine politseisse ja teistesse võimuorganitesse, mitte intelligentsuse ja võimete baasil, vaid isiksuse omaduste alusel. Nad on süstemaatiliselt võtnud tööle nartsissiste, sotsiopaate ja teisi häiritud isikuid, kes põhjuse ja tagajärje stsenaariumi käikuminekul käituvad ka vastavalt. Kui lähed Youtube’i ja kirjutad märksõnaks “politseivägivald“, siis vaatad neid videoid seal aasta otsa. Võim on vormiriietuse kandjate käes, mis on riigivõimu pikendus.

 

Siin tekib dilemma: kõik normaalsed inimesed lahkuvad, kuna ei suuda enam nendega koos töötada ja kogu võim jääb psühhopaatide kätte.

Inimesed ei tohi lubada ennast enam orjastada. Kui see tähendab, et politseinikud peavad lahkuma või keelduma süsteemi tegevusest osa võtmast, siis see on positiivne märk. Inimesed võivad öelda jah, et siis saavad troonile halvad, kuid see juhtuks nagunii, sest süsteem on juba sinnapoole teel. Lõpuks peavad inimesed ühinema.

 

David Icke’i kodulehekülg.

The People’s Voice TV

Fotod: redicecreations.com, wiseedits.files.wordpress.com, amazon.co.uk, fimfiction-static.net, projectavalon.net, howardpittman.org, 4.bp.blogspot.com

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt