Illuminaatide vereliinid – müsteeriumireligioonidest tänaste valitsejateni

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. jaanuar 2014 kell 19:10fritz.jpgFritz Springmeier (s 1955) on USA vandenõuteoreetik, kes on kirjutanud mitmeid raamatuid, mis räägivad saatanlikest jõududest erinevate perekondade ja organisatsioonide taga, kes tahavad valitseda maailma. Allpool toome teieni kokkuvõtte Jeff Contrerasile antud intervjuust saates “There4Iam“ 1990. aastate keskel, milles ta tutvustas oma raamatut “Illuminaatide vereliinid”.

 

Springmeieri sõnul on illuminaadid müsteeriumireligioonide jätk. Antiikajal olid neil nõukogud, mis kontrollisid maailma Indiast kuni Briti saarteni välja. See oli viis koguda teadmisi ja võimu ainult valitud inimeste kätte.

Sellised teadmised võib jagada kaheks: nn pseudo ja teaduslik teave. Esimest kasutatakse selleks, et kaasata inimesi jälgima mingit müsteeriumireligiooni. Teist kasutas näiteks Christoph Kolumbus, olles kindel, et Atlandi ookeani ületades jõuab ta teisele mandrile. Kolumbus kuulus ka templirüütlite kogukonda, mis on üks illuminaatide salaorganisatsioonidest.

Illuminaadid pärandavad oma võimu ühelt põlvkonnalt teisele – see hõlmab ka üleloomulikke võimeid. Täisverelised liikmed usuvad, et nad on võimsad nõiad väega, mida demonoloogia neile annab. See on sugupõlvede vaheline saatanakultus, mis vajab vereliine oma ajupesukontrolliks, tekitades liikmetele isiksusehäireid, et viimased suudaksid taluda nende vereohverduste rituaale. Traumade puhul võib tavaliselt juhtuda kolm asja: inimene kas ei suuda seda taluda ja sureb, läheb hulluks või tekitab teistsuguse isiksuse, kes talub seda. Inimohverdused, millest me oleme kuulnud või lugenud erinevates kultuurides üle maailma, jätkuvad salaja.

illu

 

Illuminaatide võimupüramiid

Raamatus “Bloodlines of the Illuminati“ (Illuminaatide vereliinid) mainib Fritz ära 13 perekonda, kes kontrollivad kogu süsteemi. Olles rääkinud inimestega, kes on nendega töötanud ja proovinud salaühingust põgeneda, selgub, et enamikul järglastel on erinevad perekonnanimed.

Pidev võimuvõitlus kõigi vahel hierarhias on teinud osa kildkondi piisavalt tugevaks, et neid tunnustada kui eraldiseisvat üksust. Näiteks on mõjukate Rothchildide kõrval saanud autoriteetideks veel Reynoldsi, Kruppi, Clintoni ja Bushide perekonnad.

Illuminaatide hierarhia struktuur on püramiidikujuline, kus kaks põhitasandit, anarhia ja hierarhia, jagunevad veel omakorda vähemalt kolmeks eri tasandiks. Anarhias valitseb korralagedus ning seal ei ole mingit kindlat valitsemismustrit ja kõik usuvad erinevaid asju. Hierarhias on aga seisused ja klassid, mis omakorda alluvad nõukogudele, kellel on erivolitused.

Lisaks neile tasanditele on veel eri auasted ja klassid, mis jagunevad spetsiaalseteks positsioonideks. Selle juures on tekkinud ka valearusaam, et pseudonimega Adam Weishaupt rajas illuminaatide ordu. Talle küll maksti, et ta looks modernse struktuuri selle jaoks, kuid ordu eksisteeris juba tuhandeid aastaid enne teda.

püramiid

 

Kui me lähme tagasi antiikaega, siis näeme, kuidas teatud perekondi defineeriti kui jumalaid – näiteks Egiptuse vaaraod, Aleksander Suur ja Tšingis-khaan uskusid ise, et nad põlvnesid jumalatest. Nad kontrollisid inimesi preesterkondade ja müsteeriumreligioonide kaudu, töötades alati võrgustikes, andmata kunagi võimu käest. Ajaloos ei leia sellist perioodi, kus nad poleks olnud võimul. Nad kasutasid selleks teatud meetodeid, pannes nn käpiknukud variisikuteks, ise neid samal ajal juhtides.

Esimest korda 1980-ndatel välja antud raamatus “The Holy Blood and the Holy Grail“ (Püha veri ja püha graal) arutletakse, kuidas kuninglikud perekonnad, aristokraadid Euroopas on kõik ühe vereliini järglased. Kui vaadata Ühendriikide presidente, siis vähemalt 11 neist on Euroopa kuninglikust soost. Presidentide omavahelised seosed on leidnud ka David Icke ning hiljuti ka üks USA koolitüdruk.

Seda uskumust, et nad on kõrgemad olendid, on kantud edasi põlvest põlve, viidates meile kui sipelgatele või karjale. Neil on ettekujutus, et nemad on sündinud siia valitsema ja meie neid teenima.

Saavutamaks kontrolli inimeste üle, lõid nad kristluse ja rajasid kirikud. Sellele on olemas tõestus: pärast Teise maailmasõja lõppu saatsid nad oma komitee üle Euroopa, kontrollimaks kirikuid ja katedraale, mis olid pommirünnakutes kahjustada saanud. Nad leidsid, et 80% kõikidest kirikutest varjas kristlike altarite all salajasi altareid. Seda ei olekski avastatud, kui hooned poleks viga saanud. Teiste sõnadega, kirikud ehitati jõujoontele, mille kristlike altarite all praktiseeriti saatanlikke rituaale keskajast tänapäevani. Paljud maailma muistsed pühapaigad on globaalse energiavõrgustiku punktid, mis moodustuvad nende jõujoonte ristumisel. Enamik kirikutest on ehitatud iidsete druiidide asupaikadele.

Niisiis, kristlikke kirikuid kasutati lihtsalt esinemiseks, et nad ise saaksid salaja oma inimohverdustega rituaale läbi viia. Tavaks on, et näiteks reede õhtul nad ohverdavad kellegi ning pühapäeva hommikult peab see sama preester, kes rituaali läbi viis, jutlust. Seda teooriat toetavad ka kõikjal Euroopas kirikute juures asuvad veidrad kujud.

On olemas palju müsteeriumireligioone, mis on andnud oma volitused katoliku kiriku kätte. Üks nendest on Dagonite kalajumal, kelle krooni disain on võetud aluseks paavsti tiaarale. Katoliku kiriku loomine andis hea võimaluse paganlike rituaalide taaselustamiseks, mida praktiseeriti ametliku religiooni varjus.

ring

 

Kennedyd, Astor ja Onassis

Kennedyte tragöödia on märk nende kaotusest hierarhia võimuvõitluses. Sellele vaatamata ulatub perekonna ajalugu kaugele Euroopasse. Brian Borou/Boru oli üks Euroopa ajaloo tähtsamatest kuningatest ning ühtlasi ka esimene Kennedy liinist.

See perekond ei ole ennast lihtsalt üles töötanud. Rikkaks ja võimsaks saab vaid siis, kui oled osa nende illuminaatide vereliinist, see ei tööta vastupidi. Vaadates ajalugu Astori perekonna loo kaudu, näeme, kuidas see käib.

John Jacob Astor tuli Ameerikasse Saksamaalt, ühest väikesest külast nimega Walldorf. Ta oli elukutseline lihunik, kes ei osanud rääkida sõnakestki inglise keelt. Õhtusöögi ajal võis ta su särgisabast kinni võtta, et sinna oma suud pühkida, kuid vaid paari aastaga monopoliseeris ta terve karusnahakaubanduse Põhja-Ameerikas. Illuminaatide nõukogu oli otsustanud, et Astorite vereliin ulatub tagasi antiikaega Astarte perekonda.

Onassise perekonna ajalugu on sarnane Astori perekonna omale. Teise maailmasõja ajal, kui türklased sõdisid kreeklastega, elas Aristoteles Onassise isa Socrates Türgis. Ameeriklastel oli oma sõjalaev ranniku lähedal, kui juhtus üks väga imelik asi. Laev sõitis ainult selleks kaldale, et tuua pardale üks poiss nimega Onassis. Legend räägib, et too olla müünud laeva kaptenile pudeli likööri ning poiss jäänud kaptenile silma. Onassis tuli purupaljana Lõuna-Ameerikasse, Argentinasse, kus ta väidetavalt paari aastaga lihttöid tehes sai multimiljonäriks. Tegelikult sai temast üks maailma rikkamaid inimesi, kuna ta oli osa õigest vereliinist.

Enamikul inimestel ei ole sama perekonna nime, mis on nende vereliinil. Nad peavad saama illuminaatide juhtidelt õnnistuse. Kolmeaastaselt tehakse neile läbivaatus, et neil ei oleks mingeid füüsilisi puudusi. Hiljem aga üldine läbivaatus ning pühitsemistseremoonial öeldakse neile, millisesse vereliini nad kuuluvad. Neil võib elu jooksul olla mitu nime.

pres

 

Teine Maailmasõda ja Pearl Harbour

Peaaegu iga sõda on ajaloos tehislikult loodud nende perekondade poolt. Wall Streeti illuminaatide perekonnad rahastasid Hitleri võimuletulekut, samuti ka Kruppid Saksamaal, kes valmistasid tanke ja muud sõjatehnikat. Vabamüürlus on müsteeriumireligioonide jätk, need käivad käsikäes. Ligi kaks kolmandikku vabamüürlastest on lihtsalt loožisüsteemi liikmed, kes ei ole üle kolmanda kraadi ning ainult rahastavad püramiidi.

Selle tipus on näiteks Saint Clairi perekond, mis on üks kolmeteistkümnest illuminaatide perekonnast. Kui vaadata selle pereliini ajalugu, siis on näha, kuidas nad on läbi põlvkondade valitsenud vabamüürlaste üle, näiteks Briti kuninglik perekond Suurbritannias.

Iga vabamüürlane ei ole illuminaat, see on lihtsalt üks süsteem või loož või salaühing, mis on nende kontrolli all. Vabamüürlus ei ole enam nii mõjuvõimas nagu minevikus, kuid see on ikka üks tähtsamatest organisatsioonidest, mis aitab viia illuminaatide plaani ellu.

Stalin, Churchill ja Roosevelt kõik kuulusid sinna, kuid Stalin oli ainuke, kes sellesse vereliini abiellus. Nad olid erinevate riikide juhid, kes mängisid samas meeskonnas. Suurbritannia tahtis, et USA ühineks sõjaga, kuid Roosevelti kampaania oli sel ajal mitte sõdida. Sama hüüdlause oli ka Woodrow Wilsonil enne Esimest maailmasõda, kuid ei möödunud palju aega peale presidendiks saamist, kui ta juba Saksamaale sõja kuulutas.

Nad ütlevad ükskõik mida, et saada populaarseks ja siis teevad, mida tahavad – tavainimesed ei lähe neile korda.

Springmeier avastas uurimuste käigus ühe raamatu, kus kirjeldatakse lennukikandjate sõjapidamist Vaiksel ookeanil, USA ja Jaapani vahel. Raamat oli kirjutanud enne, kui lennukikandjate laevad veel avalikkuse ees olemas olid. See kirjeldas põhimõtteliselt olukorda, kuidas USA sõjavägi tõi Jaapani mereväe Pearl Harbourisse ja näitas neile detailselt, kuidas neid rünnata. Briti ja USA luureteenistused teadsid sõjaplaane ning vaatasid pealt, kuidas Jaapani sõjavägi harjutas Pearl Harbouri ründamist. Selleks, et kaotused oleksid veelgi suuremad, käskis Roosevelt lennukite ninad panna vastakuti, et raskendada kiiret vasturünnakut. Tehti veel palju asju, suurendamaks ohvrite arvu, mis paneks rahva nõudma USA sekkumist ning sõja jätkamist.

Peagi pärast Pearl Harbouri rünnakut koostas Roosevelt täidesaatva võimu määrusega dokumendi, mis lubas rahandusminister Henry Morganthaul vabastada ükskõik keda, kes segasid kaubavahetust vaenlasega.

Nendele illuminaatide perekondadele nagu Rockefellerid, kes omasid Standard Oili ettevõtet, ja Onassised, anti vabadus kaubelda sakslastega, andes neile kõike vajalikku, näiteks teemante, naftat,sõjaväevarustuse kujundusi jne.

Kui neile ei oleks antud vabadust seda teha, siis oleks sõda ammu lõppenud. Onassisel oli 200–300 kaubalaeva, mida ei rünnatud kummaltki poolt. Nad seilasid Kreeka lipu all ning keegi neid ei tülitanud, teenides nii miljoneid kui mitte miljardeid dollareid.

On illuminaatide gruppe, kellel on saatanlik orientatsioon. Selle liikmeteks on näiteks Bushide perekond, mille juured ulatuvad tagasi Briti kuninglikku kotta. Nad on seotud ka CIA-ga, kus Georg Bush seenior oli juht, enne kui ta presidendiks sai. Luureagentuure kasutatakse oma plaanide elluviimiseks nagu prostituute.

Illuminaatide tegevuskavad tunneb ära nende püüete järgi rajada ühtne kontrollsüsteem. Proovitakse luua maailmakorda, mis oleks poliitiliselt, majanduslikult ja religioosselt ühtne. Bushid kutsuvad seda “uueks maailmakorraks“, samamoodi nimetas seda ka Hitler. Sama valemit kasutati juba Vana-Roomas – rahvale tuleb anda tsirkust ja leiba. Anna inimesele piisavalt toitu, tänapäeval siis rämpstoitu. Seni kuni neil on olemas õlu ja telekas jalgpall, on nad õnnelikud.

 

Vaata intervjuud:

 

Fotod: pentracks.com; targetedindividualscanada.files.wordpress.com; bibliotecapleyades.net; nexusilluminati.blogspot.com; 4.bp.blogspot.com

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt