Kes on Rothschildid: pilguheit eliitperekonna ajalukku, VI osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. september 2013 kell 19:014ecce18e-d5f5-4846-bdd1-360d2f35aa4fFinantsmaailma tipus troonivad Rothschildid on maailma üle valitsenud juba väga pikka aega ja nende võimu kombitsad ulatuvad kaugele. Käesolev ajalooline kronoloogiline ülevaade aitab mõista, kes Rothschildid on ja kuidas nad võimu juurde jõudsid. Selles osas antakse ülevaade 20. sajandi 50-ndate algusest kuni aastani 1973.

 

1950: Iisrael andis välja seaduse, et kõik juudid üle terve maailma võivad pöörduda Iisraeli, ent palestiinlased, kes olid seal elanud 1300 aastat, jäeti sellest õigusest ilma. John Davitt, endine justiitsministeeriumi sisejulgeoleku juht ütles, et Iisraeli luureteenistus on USA-s aktiivsuse poolest teisel kohal pärast Nõukogude Liitu – mõlema eesotsas olid ažkenaši juudid.

1951: 1. aprillil moodustati Iisraeli luureagentuur Mossad, mis terroriseerib tulevikus tervet maailma, motoks “Ärgitame sõda desinformeerimise abil“.

1953: N. M. Rothschild & Sons asutasid British Newfoundland Corporationi, et rajada 60 000 ruutmiilisele alale Kanadas Newfoundlandis elektrijaam, et toota elektrit Hamilton Fallsile, mis hiljem nimetati ümber Churchill Fallsiks. Tol ajal oli see maailma suurim eraettevõttena asutatud ehitusprojekt.

1954: Lavoni afäär. Iisraeli agendid värbasid juudi juurtega egiptlasi, et nad pommitaks lääne sihtmärke Egiptuses, plaanides lavastada süüdlaseks araablasi, et halvendada Ameerika ja Egiptuse suhteid. Iisraeli kaitseminister Pinhas Lavon kaotas seetõttu oma koha, kuigi arvatakse, et tõeline süüdlane oli Iisraeli esimene peaminister David Ben-Gurion.

USA saatkonnas Tel Avivis avastati Iisraeli salaluure poolt sinna peidetud mikrofon.

1955: Edmund de Rothschild asutas Pariisis Compagnie Financiere’i.1956: USA sõjaväetehasest avastati kaks telefonide pealtkuulamisseadet.

1957: Suri James de Rothschild ja meedias ilmus uudis, et ta annetas suure summa raha Iisraeli parlamendi Knesseti hoone ehitamiseks. Ta ütles, et Knesset peaks olema “kõigi inimeste silmis püsiva Iisraeli riigi sümboliks“.

Oma raamatus “Tales of the British Aristocracy“ (lk 219) ütles Burke’s Peerage’i toimetaja L.G. Pine, et “juudid on ennast Briti aadelkonda nii sisse söönud, et on ebatõenäoline, et ühte tabanud kaotus jätaks teise puutumata – juutide vastu sihitud löök haavaks selles riigis tõenäoliselt ka meie aadelkonda“.

Pariisis suri Maurice de Rothschild.

1962: Rothschild’s Freres asutas suurkorporatsiooni Imetal, mis oli varifirma nende kaevandushuvide teostamiseks.

Frederic Morton avaldas raamatu “The Rothschilds“, kirjutades: “Kuigi nad kontrollivad tööstus-, kaubandus-, kaevandus- ja turismikorporatsioone, ei kanna ükski neist nime Rothschild. Olles erasektoris osanikud, ei pea see perekond iialgi ühtegi avalikku kasumiaruannet esitama. Ja nad ka ei tee seda.“

See hoiak paljastas Rothschildide tõelise eesmärgi: konkurentsi hävitamisega luua nende endi ülemaailmne monopol.

1963: 4. juunil kirjutas president John F. Kennedy (Ameerika Ühendriikide 35. president 1961–1963) alla dekreedi nr 11110 , mis andis USA valitsusele tagasi võimu trükkida raha ilma Rothschildide Föderaalreservi kasutamata.

Vähem kui 6 kuud hiljem, 21. novembril tapeti president Kennedy – nii nagu oli sarnase otsuse pärast tapetud ka president Lincoln aastal 1865.

Kennedy

 John F. Kennedy koos abikaasaga

 

Selle dekreedi tühistas USA 36. president Lyndon Baines Johnson (1963–1969) juba samal päeval pärast Kennedy mõrva. Teine, ilmselt olulisem põhjus Kennedy mõrvamise taga võib olla fakt, et ta tegi Iisraeli peaministrile David Ben-Gurionile üheselt selgeks, et Iisraelist ei saa mitte mingil juhul tuumariiki.

Iisraeli ajaleht Ha’aretz kirjutas (5. veebruaril 1999) Avner Coheni raamatu “Israel and the Bomb“ analüüsis: “USA presidendi John F. Kennedy mõrv tõi kaasa järsu lõpu USA valitsuse-poolsele Iisraeli survestamisele tuumaprogrammi lõpetamiseks. Selles raamatus viidatakse sellele, et kui Kennedy oleks ellu jäänud, poleks Iisraelil täna ilmselt tuumarelva.“

Edmund de Rothschild asutas Šveitsis Compagnie Financiere Edmund de Rothschild (LCF), millest arenes välja paljude filiaalidega investeerimispank. Ta abiellus ja sai poja – sündis Benjamin de Rothschild.

1965: Iisrael hankis illegaalselt NUMEC-ilt (Nuclear Materials and Equipment Corporation) uraani.

1967: Palestiinlaste kohtlemine sionistlike juutide poolt ärritas viimaks piisavalt araablasi ning Egiptus, Jordaania ja Süüria mobiliseerisid oma väed Iisraeli piiridel. Iisrael ründas kõiki neid kolme riiki ning selle tulemusena kaotas Egiptus Siinai kõrbe koos Gaza sektoriga ning Jordaania Lääneranniku ja Jordani jõe.

Iisraeli lennuvägi ja merevägi ründasid 8. juunil USA alust USS Liberty lootuses veeretada süü selle eest Egiptuse peale, et meelitada USA sõtta oma poolel. Rünnaku käigus sai surma 34 USA teenistujat, 174 sai haavata. Iisrael vassis rünnakut põhjendades, väites, et nad arvasid eksikombel, et USS Liberty näol, mille mastis lehvis USA lipp, oli tegemist Egiptuse rivist väljas oleva aluse El Quseiriga, mis olevat viibinud sõjatsoonis, kuigi alus viibis rünnaku hetkel rahvusvahelistes vetes, kaugel sõjatsoonist.

USS Liberty

USS Liberty pärast rünnakut

 

Pärast seda rünnakut keelas USA oma mereväelastel sellest mitte kellegagi rääkida, viidates, et tegemist on “riikliku julgeoleku“ küsimusega. Ka meedia vältis vahejuhtumi kajastamist ja USA ei võtnud ette mingit vastukäiku.

USS

 

Järgmisel päeval, 9. juunil, okupeeris Iisrael Golani kõrgustiku, mis oli osa Süüriast. See regioon tootis Iisraelile kolmandiku joogiveest.

Iisraeli kindral Matityahu Peled tegi 19. märtsil 1972 Ha’aretzis järgmise avalduse: “Väide, et meie peade kohal rippus 1967. aasta juunis genotsiidi oht ja et Iisrael võitles oma eksistentsi eest, on tühipaljas bluff, mis levis sõja ajal ja pärast sõda.“

Pank De Rothschild Freres nimetati ümber Banque Rothschildiks.

1968: Suri Maurice de Rothschildi naine Noemie Halphen.

1970: FBI tabas juudi Richard Perle, kes töötas senaator Henry “Scoop“ Jacksoni alluvuses, andmas salajast infot Iisraelile. See vaikiti maha.

Briti peaminister Edward Heath tegi lord Victor Rothschildist oma poliitikaosakonna juhi. Suurbritannia ühines sel ajal Euroopa Ühendusega.

1973: Oma raamatus “None dare call it conspiracy“ kirjutas Gary Allen: “Üks peamistest põhjustest, miks ajalool on rahvusvaheliste pankurite poliitilise rolli osas mälukaotus, peitub selles, et Rothschildid olid juudid. Juudid on kasutanud organisatsiooni nimega Laimuvastane Liiga (ADL) vahendina kõikide veenmiseks, et Rothschildide või nende liitlaste mainimine on võrdne kõikide juutide ründamisega. Sel viisil on nad lämmatanud peaaegu kõik ausad teadmised rahvusvahelistest pankuritest ja see teema on ülikoolides muutunud tabuks. Iga indiviidi või teost, mis seda teemat uurib, ründavad sajad ADL-i rühmitused üle terve riigi. ADL ei ole kunagi tõel ega loogikal lasknud oma üliprofessionaalset mustamistööd segada. Tegelikult ei ole kellelgi teisel rohkem õigust Rothschildide klanni peale pahane olla kui nende kaasjuutidel. Rothschildide impeerium aitas finantseerida Adolf Hitlerit.“

Conspirancy

 

Rothschildide kontrollitud IBM-i töötaja George J. Laurer leiutas UPC (Universal Product Code) triipkoodi, mis pandi lõpuks üle terve maailma igale tootele. See sisaldab endas numbrit 666. Johannese Ilmutuse Raamatu 13. peatüki 17. ja 18. salm ütlevad selle numbri kohta järgmist: “ning et keegi muu ei tohiks osta ega müüa kui vaid see, kellel on märk, kas metsalise nimi või tema nime arv. Siin olgu tarkust! Kellel on mõistust, see arvutagu välja metsalise arv, sest see on inimese arv, ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus.“

Loe sellest teemast rohkem siit.

666

 

N. M. Rothschild & Sons British Newfoundland Corporationi Churchill Fallsi projekt Kanadas sai valmis.

N.M. Rothschilds & Sons lõid ettevõttes ka uue investeeringute juhtimise osakonna, mis kauples üle terve maailma. Sellest kasvas välja Rothschild Private Management.

Edmund de Rothschild, Jacob Mayer Rothschildi lapselapselaps ostis Bordeaux’s mõisa.

 

Järgneb.

 

Allikas: Humans Are Free

Fotod: humansarefree.com, rothschild.com

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt