Miks vaba energia tehnoloogiaid ja UFO-de päritolu varjatakse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2014 kell 17:40William Lyne31. jaanuaril andis Rootsi veebiraadiole Red Ice Radio intervjuu ufoloog William Lyne, kes on ligi 50 aastat uurinud lendavate taldrikute nähtust. 1975. aastal lükkas Lyne tagasi George Bush seeniori tööpakkumise CIA-sse, kuna oli ja on seisukohal, et 1947. aasta riiklik julgeolekuseadus oli ebaseaduslik. Lyne on veendunud, et USA valitsus varjab energiatehnoloogiaid ja UFO-dega seotud infot.

 

1953. aastal nägi William Lyne oma koduaias Lääne-Texases UFO-t, mis tegi täiesti hääletult 90-kraadiseid pöördeid ja kadus mõne sekundiga vaateväljast. Tundmatut objekti ümbritsesid vikerkaarevärvid ja hele kuma ning Lyne arvab, et masin võis kasutada liikumiseks mingit alternatiivset energiat.

Oma suure huvi tõttu energiatehnoloogia vastu tutvus Lyne Nikola Tesla kirjutistega jõuseadmetest ja lennumasinatest. Pärast põhjalikku uurimistööd jõudis ta ka Tesla teooriateni elektrostaatikast. Tesla spiraal on elektrostaatiline generaator, mis tekitab võnkeid eetris – Tesla kutsus neid võnkeid helilaineteks, kuid mitte selles tähenduses, nagu me seda tänapäeval mõistame. Oluline erinevus Einsteini ja Hertzi teooriatest on see, et Tesla tahtis elektromagnetlained panna liikuma läbi gaasilise keskkonna – seega läbi õhu, mitte läbi tahke materjali. Need pikisuunalised survelained sarnanevad helilainetega, kuid liiguvad eetris (valguse ja heli kandjas) valguskiirusel. Tesla tahtis luua õhulaeva, mis suudab liikuda nii Maa atmosfääris kui ka kosmoses tänu elektrilaengute tekitatud tõmbejõududele.

nikola-tesla

Nikola Tesla

 

Tesla õhulaeva ehitasid valmis sakslased

Tesla müüs selle tehnoloogia koos uudsete allveelaeva ja torpeedo joonistega sakslastele, kes enne Teist maailmasõda koostöös USA eraettevõtete ja USA raketiteadlase Wernher von Brauniga New Mexicos esimesed õhulaevad valmistasid. 1936. aastal alustatud projekti nimi oli “p2” ning sümboliks kolmnurk, mille keskel on punkt. Järgmisel aastal katsetati projekti Saksamaal, kuid pärast sõja lõppu pöördus von Braun koos mitme Saksa teadlasega tagasi USA-sse, hakates koos sealse luurega arendama lennumasinaid ja rakette. Esimesed nn UFO-lennud tehti Hollomani õhujõudude baasis ja need kulgesid üle Lääne-Texase, kus on mitmel korral nähtud tundmatuid objekte taevas.

TESLA-UFO

Tesla õhulaeva joonis

 

Tundmatuid õhusõidukeid on erineva kujuga – nii suuri kui ka väikesi, pikki ja laiu –, sest masina kaalul ei ole Tesla tehnoloogias tähtsust. Küll aga on neile masinatele alati omane värviline kiirgus, mis spekulatsioonide kohaselt on seotud laeva ümbritseva eetriga. Sõiduki sees asub pöörlev seadeldis, mis tekitab elektrit pardal kasutamiseks, kuid see töötab ka güroskoopstabilisaator-mehhanismina. Nii suudetakse taevas olla täielikult paigal ja stabiilne, võimaldades kasutada näiteks kõrgtehnoloogilisi kaameraid luuretegevuses.

natsid

 

Salajane maailmavalitsus kontrollib tehnoloogiat

Nüüdseks on inimkonna eest varjatud teaduse tegelikku arengut 30–40 aastat ja seega arvavad seletamatute nähtustega kokkupuutujad ekslikult, et taevas lendavad tundmatud objektid kuuluvad maavälistele olenditele. Ent valitsuste nii mastaapne salatsemine läheb vastuollu põhiseadusega, sest patentide kohaselt peaks avalikkus saama inseneride loodud tehnoloogiat kasutada. Neid avastusi kasutavad ära suurkorporatsioonid, kes kontrollivad valitsust, sest uued energiatehnoloogiad muudaks täielikult praegust kasumipõhist monopolidel põhinevat ettevõtlust.

Lyne ütleb, et suure tõenäosusega on tegu salajase maailmavalitsusega, kes kontrollib seda tehnoloogiat. Vastavaid teadmisi rakendatakse ka sõjatööstuses ja neid sõidukeid ehitatakse kõrgete turvalisuse nõuete tõttu eranditult sõjaväe territooriumil. Mitu lennufirmat toodab neile detaile, kuid neilgi puudub täpne info, mida täpselt ehitatakse. Praeguseks omavad salajast tehnoloogiat juba USA, Kanada, Rootsi, Norra ja Saksamaa ning võimalik, et ka Prantsusmaa, Inglismaa ja Hiina, ning rahvusvaheline kokkulepe näeb ette, et seda tuleb hoida saladuses. Kuuldavasti sai oma esimese lendava taldriku valmis ka Iraan, lastes sellega alla ameeriklaste drooni, kuid avaldatud on ainult tõsiasi, et tegu oli kosmosetehnoloogiaga, ütleb Lyne.

 

Uskumus tulnukatest on CIA loodud

Kogu tulnukate teooria on loodud USA julgeolekuteenistuse poolt ning selle väärinfo eesmärgiks on varjata, et inimene ehitas UFO-d ja levitada uskumust tulnukatest, arvab Lyne. Loomulikult tuuakse näideteks, et paljud inimesed on maaväliste olendite poolt röövitud ja siis tagasi toodud, kuid neid jutte hakkasid levitama CIA projektides osalenud katsejänesed, keda viidi hüpnoosi ja kes hiljem nägid unehalvatuse ajal hallutsinatsioone.

Tänapäeval aga on nii mastaapset saladust aina raskem hoida, kuigi kooliõpikud nendest energiatehnoloogiatest ei räägi. Avalikkuse jaoks luuakse sobivad teaduslikud teooriad, mis ei vii inimkonna arengut kuigivõrd edasi.

Seni aga ehitatakse uusi lendavaid taldrikuid; neid on alles ka Teisest maailmasõjast, sest nad ei muutu kasutuskõlbmatuks. Arvatavalt hoitakse UFO-sid maa all ja hoidlates, mis näevad välja nagu mäed. Põhiliselt tehakse lende testimiseks ja luure-eesmärgil, sest sõidukid liiguvad kiirelt, kasutades kütuseks vaba energiat. Selline võimekus tekitab loomulikult muret, et need ei satuks valedesse kätesse, selleks kasutatakse ka taktikat, kus väidetakse, et see sellised lennumasinad on fantaasia ja neid ei eksisteeri.

ufo

 

Vaba energia levik

Praegu maksavad inimesed suuri summasid igapäevase elektrikasutuse eest, kuid samas on välja töötatud energiatehnoloogiad, mida ei kasutata inimeste heaks. Ikka ja jälle tõuseb esile teadustöid, mis näitavad võimalusi vaba energia kasutamiseks, aga neid ei lasta avalikkuse ette. 2001. aasta juulis teatas Venemaa teaduste akadeemia, et on avastanud vaba energia, mis koosnes vaakumis olevast silikoonplokist ja tootis kõrgsageduslikke elektromagnetilisi laineid, mida sai induktoriga kinni püüda. Ka see tippteadlaste loodud tehnoloogia kadus kiirelt huviorbiidist, võimalik, et selle väljatöötanud teadlased osteti ära.

Vaba energia levik ja kasutuselevõtt saab teoks alles siis, kui väärtuslikku infot selle arendamiseks jagatakse mitmetele teadlastele samaaegselt – vastasel juhul summutatakse asjakohaste uuringute tulemused. Selliseid inimesi nagu Edward Snowden võiks rohkem olla – vilepuhujaid, kellel on avalikkuse eest varjatud materjali. Paraku soovitakse talle ranget karistust, mille eesmärk on hirmutada vilepuhujaid, sest NSA tegevus oli juba ammu teada ning selle avalikustamine ei ole midagi uut.

Kontrollorganite ja korporatsioonide peatamiseks tuleb vähendada nende rahastust või paljastada nende vandenõuline tegevus, sest nii oluliste teadussaavutuste varjamine ei saa kesta igavesti. Mida rohkem suurkorporatsioonid püüavad inimkonna üle võimu saada, seda vähem on inimestel valikuvabadust ja võimalust neile vastu hakata, resümeerib Lyne.

 

Kuula saadet siit.

William Lyne’i koduleht

Fotod: redicecreations.com, bibliotecapleyades.net, truthevents.org, ringsidereport.com,  i.telegraph.co.uk, energyfanatics.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt