Poliitiliste mõrvade korduv muster: hull mõrvar ja kahtlased asitõendid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. detsember 2013 kell 17:41ole dammegardKümme aastat tagasi, 11. septembril 2003, mõrvati Rootsi välisminister Anna Lindh. Ta oli sotsiaaldemokraat, Sotsiaaldemokraatlike Noorte Liiga esimees aastatel 1984–1990 ja parlamendi liige 1982–1985 ja 1998–2003. Lindh toetas euro vastuvõtmist Rootsis ja pidi kõnelema euroalaga liitumise referendumil, paraku kolm päeva enne seda ta mõrvati. Lindhi mõrva tagamaid avab kirjanik ja endine ajakirjanik Ole Dammegård.

 

Auhinnatud kirjanik, uurija ja endine ajakirjanik Ole Dammegård (s 1958) on rohkem kui 20 aastat uurinud maailma suurimaid vandenõusid. Dammegårdi pere oli II maailmasõja ajal seotud Taani vastupanuliikumisega Saksa okupatsiooni vastu. Ta kogus tuntust Olof Palme mõrvast kirjutatud raamatuga “The Assassination of Olof Palme”. Käesolev artikkel põhineb Dammegårdi 2013. aasta septembris sõltumatule meediakeskkonnale WhiteTV antud intervjuul.

 

Lindhi mõrv

Mõrvapäeval oli Lindh ostmas riideid teledebatiks, kui teda pussitati. Rünnaku ajal ei olnud tal ihukaitsjaid – samamoodi nagu peaminister Olof Palmel, kelle puhul oli tegu esimese valitsusliikme mõrvaga tänapäeva Rootsi ajaloos. Pärast Lindhi rünnakut tühistati kõik eurokampaania üritused.

Anna Lindh

Anna Lindh 

Lindh mõrvati mõned päevad enne euro kasutuselevõtu hääletust. Ilmselt mõjutamaks inimesi emotsionaalselt ja hääletustulemuste parandamiseks, ja kuigi euro toetajate arvukus kasvas, jäädi vastastele siiski alla ja rahvahääletusel keeldus kolm viiendikku Rootsi kodanikest euro kasutuselevõtust.

euro

Rahvusvahelisel tasandil on selliseid juhtumeid varemgi olnud: nii näiteks toimusid Madridi rongiliinidel pommiplahvatused enne 2004. aasta üldvalimisi ja Hollandi poliitik Pim Fortuyn mõrvati 2002. aastal enne valimisi. Need riigid on pärast valimisi läinud poliitiliselt väga parempoolseteks ja kuna Annast oli saamas järgmine Rootsi peaminister, siis võis ka mõrva põhjus selles olla.

 

Hullumeelne mõrvar võis olla mõistusekontrolli ohver

Mõrvariks osutus serblane Mijailo Mijailović, kes oli ametlike allikate sõnul hullumeelne üksi tegutsev mees. Kui uurida teisi poliitikute mõrvajuhtumeid, on alati süüdlaseks üksildased patuoinad, sest seadusekohaselt on kaks süüteo toimepanijat vandenõus osalejad. Ajaloost on teada mitmeid näiteid, üheks kindlasti president John F. Kennedy tapmine. Lisaks hullumeelse vangistamisele lõpetatakse kiirelt mõrvajuhtumi uurimine ega uurita tegelikke tagamaid.

Mijailo Mijailovi_

Mijailo Mijailović

 

Mijailo Mijailović sarnaneb tõepoolest hullumeelsega, kes enda sõnul kuulis Anna Lindhi nähes hääli, mis käskisid: “Tapa ta!“ Samas võib eeldada, et Mijailović oli mõistusekontrolli ohver. On teada, et selliseid piinamise ja isiksuse lõhestamise programme arendatakse hoogsalt ning sobiva ohvri näol on tegu inimesega, kelle erinevad isiksused ei ole teineteisest absoluutselt teadlikud. Sel viisil saab inimest kasutada erinevates ülesannetes ja täidetakse vajalik eesmärk.

mõistusekontroll

 

Avaliku mõrva organiseerimine ja selle õnnestumise kindlustamine

Avalikel mõrvadel on mitmeid põhjuseid. Üheks on domineerimise näitamine, stiilis igal ajal, igas kohas, teiseks hirmu levitamine ja kolmandaks valitakse inimene, kellel on mingi probleem (Lindh soovis maailmarahu ja oli väga kriitiline Iraagi sõja ning Palestiinat okupeeriva Iisraeli suhtes). Lindhi mõrva sündmuskohas toimus enne mõrva kahtlaselt palju liikumist, mis viitab eelnevalt paika pandud jälgimismeeskonnale. Ka mõrvar ei käitunud tapmise hetkel nagu meelehaige: ta lõi märkamatult noaga surmavad haavad ja lahkus sündmuskohalt. Seejärel algasid kavandatud mõrva puhul tavapäraseks saanud erinevad viivitused politseitöös ning meeskond sai sündmuskohale paigutada eksitavad asitõendid.

Samuti on selliste mõrvade puhul tavalised probleemid turvakaamerate lindistusega, mille vaatamine ei tundunud politseile kohustuslik olema. Ostukeskuses olevatelt kaameratelt saadi materjali ainult teiselt korruselt ja sedagi ainult liikumatute piltide näol. Kahtlusaluseid oli mitu, kuid peamiseks sai Mijailo Mijailović, kes vahistati kaks nädalat hiljem. Mainimisväärt asjaolu oli see, et algul olid politsei sõnul ta taskud tühjad, kuid paari päeva pärast leiti tagataskust eurovalimise voldik Anna Lindhi nimega.

Lindh viidi Karolinska haiglasse, kus talle tehti operatsioon ja vereülekanne. Tema seisund oli stabiilne ja arstid eeldasid ellujäämist, kuid ta suri ikkagi. Sellistes olukordades, kus sihtmärk jääb ellu, tehakse harilikult vangerdused haigla või arstide vahetamisega. Ülesanne võidakse lõpetada nii kiirabiautos kui ka vereülekande tegemisel, selgitades surma komplikatsioonide tekkimisega. Sama juhtus ka printsess Dianaga, kes jõudis haiglasse alles tund ja 34 minutit hiljem ning seetõttu ka suri.

 

Saatuslik kuupäev 9/11 on globaalse eliidi obelisk

Tšiili presidendi Salvador Allende ja Anna Lindh mõrvad, Maailma Kaubanduskeskuse kaksiktornide kokkuvarisemine, George H. W. Bushi Uue Maailmakorra loomise väljakuulutamine 1991. aastal ja mitmed teised olulised sündmused toimusid 11. septembril. Rituaalselt asetatakse sellel kuupäeval hukkunute auks obelisk või tõrvik saja meetri raadiusesse. Nii tehti ka kaksiktornide mälestuspaigas, kuhu alguses sooviti obelisk ehitada, kuid siis paigutati sinna prožektorid, millega suunati taevasse valgusvihk.

globaalne eliit

 

Rootsi peaminister Göran Persson soovis Lindhi järgmiseks peaministriks, kuid ootamatu sündmus lõi need plaanid segi. Perssoni sõnul oli see rünnak demokraatia vastu ja tegu ei olnud üksi tegitseva hulluga. Lisaks, mitmed õnnetused ja mõrvad nagu Estonia laevahukk 1994. aastal ja Olof Palme tapmine on muutnud president Obama sõnul Rootsi kõrge riskiga riigiks. Tundub, et Rootsit kasutatakse testmaastikuna, kus globaalne eliit viib läbi katsetusi. Viimaseks plaan on Rootsi muutmine esimeseks riigiks, kus inimeste üle kontrolli saavutamiseks kaotatakse sularaha. Selle kõige saavutamiseks ja võimu tsentraliseerimiseks teevad koostööd Rothschildide luureagentuur Mossad, Rockefellerite keskluureagentuur CIA ja Inglismaa sõjaväeluure MI6.

 

Kuula saadet siit.

Ole Dammegårdi veebilehekülg www.lightonconspiracies.com

Fotod: profile.ak.fbcdn.net, images5.fanpop.com, a.cdn-expressen.se, econfix.files.wordpress.com, realclearscience.com, themindunleashed.org

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt