Sürrealistlikud pildid Rothschildide peolt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. august 2013 kell 15:19 

12. detsembril 1972 võõrustas Marie-Helene de Rothschild Ferrières’s kuulsat Sürrealistide balli. Nagu võõrustaja perekonnanimest võib järeldada, oli tegemist ultra-rikka Rothschildide perekonnaga. Vähesed jõudsid kutsutute hulka, kuid kui see juhtus, oli see märk Pariisi kõrgseltskonna heakskiidust.

 

 

Selle õhtu soovituslikuks riietuseks olid “ülikond, pikad kleidid ja sürrealistlikud peakatted”. Et sürrealistlikku teemat jätkata, oli kutse kirjutatud taevakarva kaardile, kuid selleks, et seda lugeda, tuli kasutada peeglit.

 

CCI31032011_00007-Cópia

 

kYkEJOX

 

X3oU9Bt

 

Kui raha ei ole takistuseks, on ainukeseks piiranguks kujutlusvõime ning Marie-Helene’il oli seda varuga. Tema nõudmistes võib näha mitmeid sümboleid, mis on olnud Rothschildidele iseloomulikud läbi aegade. Esiteks nõudis ta, et ajalooline loss, kus pidu toimus, kumaks punases valguses, mis jättis mulje, nagu terve maja oleks leekides. Samuti oli terve trepi ulatuses üles rivistatud teenrid ja uksehoidjad, kes olid riietatud kassideks.

 

1chLJUj

 

Sisenedes olid külalised sunnitud läbima põrguliku labürindi, kuhu eksides päästis sind mõni “kassidest.” Marie-Helene kadis sel õhtul hiiglaslikku pead, mida pisaratena ehtisid teemantid.

 

FKdXygy

 

EO0qpuk

Parun Alexis de Redé Dalí kujundatud peakattega ja proua Espírito Santo

 

jARfukl

 

Linnupuuri-teemalisi peakatteid oli tol õhtul rohkem kui üks.

 

xpOCy0E

 

QWedy90

 

Veel pilte, millest mõnelgi on näha häirivat illuminaatide sümboolikat:

 

v71tbmM

 

gUTcBlr

 

sfqbpiz

 

Xmmp9dA

 

QJSCA7k

 

OlkDeuK

 

Kas selle olengu taustal ilutseb Marilyn Monroe pilt?

 

fu9USrU

 

 

8wVk2PC

 

2latEoZ

 

84zRFlp

 

 

Allikad: SoBadSoGood, Scala Regia, govtslaves

 

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt