Suurbritannias on lahvatanud ajaloo suurim pedofiiliaskandaal, 1. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. jaanuar 2015 kell 15:34british_houses_of_parliamentKuuldused institutsioonilisest pedofiiliast ja satanismist, mis vohab võimustruktuuri kõige kõrgematel positsioonidel üle maailma, on levinud juba aastatuhandeid. Sel teemal on kirjutatud palju raamatuid ja tehtud omajagu filme, kuid kuni praeguse ajani on selline informatsioon jäänud avalikkusele kättesaamatuks, sest suurem osa inimesi ei taha sellest midagi teada ja välja imbunud lugusid nimetatakse järjekordseks vandenõuteooriaks või pahatahtlikuks laimuks.

 

Alates 2011. aastast hakkas aga Briti peavoolumeedias ilmuma artikleid, mis viitavad institutsioonilise pedofiilia olemasolule ja millega on seotud paljud eliitseltskonda kuuluvad tegelased, sealhulgas ka Briti kuninglik pere. Paljude uurijate hinnangul olid ülemöödunud nädala tulistamised Pariisis sihilikult kavandatud ka selleks, et tõmmata inimeste tähelepanu eemale kuningliku pere seksiskandaalist. Nimelt kahtlustatakse prints Andrewd ja miljardär Jeffrey Epsteini Virginia Robertsi vägistamises, kui viimane oli alles teismeline.

Prints Andrew

Prince Andrew

 

Uurijad on aga veendunud, et prints Andrew seksiskandaal on alles jäämäe tipp ning tegelikult toimuvad Briti ja kogu maailma eliitseltskondades pidevalt pedofiiliapeod.

Toome välja väikese ülevaate erinevatest pedofiiliale ja satanismile viitavatest artiklitest, mis viimasel ajal Briti peavoolumeediasse on jõudnud.

– Briti parlamendi liige John Mann tunnistab, et teatas 26 aastat tagasi Scotland Yardile, et Briti VIP-seltskondades toimuvad pedofiiliapeod, kuid politsei ei hakanud seda üldse uurima (TelegraphDaily Mail).

– Endine minister: “Hooldekodu varustas VIP-pedofiile lastega (The Guardian).

– Briti parlamendi läheduses asuvas Dolphin Square’i korterelamus kuritarvitas poisse seksuaalselt ära diplomaat Peter Hayman (Daily Mail).

– “Nägin parlamendi liiget mõrvamas poisikest keset pedofiiliapidu” (Mirror).

– Westministeri pedofiiliavõrgustik – uus tunnistaja väidab, et parlamendi liige mõrvas tüdruku keset orgiat (Mirror).

– Erru läinud politseinik tunnistab: pedofiiliavõrgustikke uurinud politseitöö peatati sihilikult (Mirror).

– “Margaret Thatcheri parlamendi liige vägistas mind, kui olin 4-aastane“ (Daily Mail).

– Kolm parlamendiliiget ja kolm lordide maja liiget välja toodud pedofiiliaskandaalis (Telegraph).

– VIP-pedofiiliavõrgustik pilastas poisse Buckinghami palees ja Balmorali lossis (Mirror).

– Westministeri pedofiiliavõrgustik segatud mõrvajuhtumisse (Telegraph).

– Hooldekodu omanik süüdi laste varustamises Westministeri pedofiiliapidude jaoks (Sunday TimesDaily Mail).

– Hooldekodu lasteahistajast juht leiti oma kodust surnuna vaid nädalaid enne kohtuistungit (Daily Mail).

– Viis Westministeri pedofiiliavõrgustikku politsei uurimise all (Mirror).

– VIP-lasteahistajate vilepuhujad mõrvati (Daily Mail).

– Politsei tunnistab, et oli teadlik, et Jimmy Savile oli pedofiil juba 10 aastat enne selle ilmsikstulekut (TelegraphDaily Mail).

– Scotland Yard on uurimise alla võtnud viis VIP pedofiiliavõrgustikku (Daily Mail).

– David Cameron nimetab pedofiiliaskandaali kinnimätsimist vandenõuteooriaks (Daily Mail).

– Isa väidab, et Scotland Yard mätsis kinni Westministeri pedofiilide poolt tapetud poja mõrva (Telegraph).

– Mõrvatud teletäht üritas paljastada VIP-pedofiiliagrupeeringut (Express).

– Bill Gatesi villas töötanud insener vahendas 6000 lasteporno fotot G-maili kaudu (Daily Mail).

– Pilastuse ohver: “Meid peksti ja sunniti sööma okset“ (Telegraph).

– Parlamendiliige: “Pedofiiliasüüdistusi võidakse esitada tuhandetele inimestele“ (Daily Mail).

– 22 endist parlamendiliiget seostatakse pedofiiliaga (Daily Mail).

– “Koalitsiooni minister andis mulle uimasteid ja pilastas mind, kui olin 14-aastane (Daily Mail).

– Parlamendi liige tappis 15-aastase tüdruku VIP-seksiorgial (Mirror).

– David Cameroni nõunikku kahtlustatakse 13-aastase tüdruku vägistamises (Daily Mail, Telegraph).

 

Möödunud aasta 17. novembril andis Briti uurija ja kirjanik David Icke intervjuu 17 aastat eetris olnud raadiosaatele Richie Allen Show, mille keskseks teemaks oligi institutsiooniline pedofiilia.

IMG_4337

10714079_10205114447088698_6303620330618509940_o-587x326

Viimased 25 aastat, kui ma olen kõiki neid teemasid uurinud, on mind kõige rohkem muserdanud teadmine, kui tohutult palju laste pilastamist ja tapmisi toimub eliitseltskondades üle kogu maailma. Idioodid massimeediast on mind selle eest naeruvääristanud ja samal ajal ise keeldunud neid teemasid uurimast. Viimasel ajal on hakanud aga uudised pedofiiliaringkondadest vaikselt peavoolumeediasse imbuma ja paljud inimesed on hakanud taipama, et maailm pole päris selline, kui nad arvasid. Seda üritatakse iga hinna eest kinni mätsida ja maha vaikida, sest kui kasvõi natukenegi sellest peavoolumeedias välja imbub, siis tulevad välja ka kõik muud jõledused, millega eliit tegeleb, mis tähendab nii kuningliku pere valitsemise lõppu kui ka kogu poliitilise süsteemi lõppu. Pedofiilia ja satanism on omavahel ühenduses, aga enamus inimesi ei ole võimelised seda mõistma, sest see on lihtsalt niivõrd haiglane kõik. See, mis siiani välja on tulnud, on vaid jäämäe tipp.

 

the biggest secret1998. aastal ilmus sinu sulest revolutsiooniline raamat “The Biggest Secret” (Suurim saladus), milles sa kirjeldasid eliitseltskondades vohavat pedofiiliat ja tõid peategelased välja ka nimepidi. Selle eest ei esitatud sulle ühtegi süüdistust ja kogu asi vaikiti lihtsalt maha. Räägi, kust pärines kogu see info pedofiiliast, mis sa oma raamatu(tes) välja oled toonud?

Kõik algas 1990. aastal, kui toimus minu ärkamine ja ma hakkasin maailma tajuma hoopis teisiti kui varem. Ma läksin selgeltnägija juurde, kes teatas mulle, et mina hakkan paljastama suuri saladusi. Selgeltnägija kanaldas, et mulle hakatakse edastama teadmisi teistest reaalsustest ning ma võin öelda, et sellest hetkest alates muutus mu elu uskumatult sünkroonseks rännakuks. Minuni jõudnud info ei tulnud mitte ainult suurtes kogustes, vaid ka õiges järjekorras, et ma oleksin võimeline kogu pilti kokku panema. Piltlikult öeldes tuleb mulle tänaseni algul tükike mingit infot ja pärast seda hakkab minuni tulema erinevatest kohtadest lisateavet selle esialgse info kohta. 1995. aastal hakkas minuni jõudma teavet ulatuslikest laste ohverdamisest, pilastamisest ja satanismist.

Kui ma 1996. aastal läksin USA-sse esinema, siis vahetult enne seda saatis keegi mulle postiga raamatu “Transformation of America” ja teatas, et mulle võib see huvi pakkuda. Selle raamatu autor oli Kathy O’Brien ja kui ma 1996. aastal esimest korda USA-s Colorados peetud konverentsil nendel teemadel rääkima hakkasin, siis minu kõrval lauas istuski Kathy O’Brien. Meist said head sõbrad ja tema lugu on lühidalt järgmine. Varases lapseeas võeti ta kurikuulsasse valitsuse salajasse mõistusekontrolli projekti MK Ultra (saksapäraselt Mind Kontrol Ultra), sest selle olid välja arendanud natsid, kes pärast II maailmasõda toodi operatsiooni Paperclip raames USA-sse, et rajada mõistusekontrolli operatsioonid ja NASA. Tegemist oli traumal põhineva mõistusekontrolli vormiga, mille käigus väikesi lapsi traumeeritakse nii tugevalt, et lapsel tekib kaks isiksust – üks, millega ta suhtleb tavamaailmas, ja teine, mida ta tajub ainult aeg-ajalt. Sarnaselt programmeeritakse salamõrvareid oma tegudeks, mida nad hiljem ei mäleta. Sirhan Sirhan, kes tappis Robert Kennedy, on klassikaline näide mõistusekontrolli ohvrist mõrvarist.

Peamine Kathy O’Brienit traumeerinud mees oli George H. W. Bush, kes on teada-tuntud lastetapja ja pedofiil, nagu ma olen juba aastaid oma raamatutes kirjutanud. Kathy O’Brien kirjeldab, et teda rüvetasid ka Dick Cheney ja Bill Clinton. Oma raamatus kirjeldab ta üksikasjalikult, kuidas pedofiilist president teda pilastas.

Lawrence (Larry) E. King oli kõige mõjuvõimsam mustanahaline mees Ameerikas, kes juhtis pedofiiliaringi, mis paljastati 1990. aastatel. King oli pühendunud vabariiklane, kes laulis USA hümni 1984. ja 1988. aasta presidendi sisseõnnistamise sündmustel. Tema tegevuse paljastas John W. DeCamp, Nebraska osariigi senaator, kes ütles, et King juhib rikkate ja kuulsate pedofiiliagruppi ja varustab neid lastega. Paljud lapsed on tunnistanud samamoodi, et just George Bush vanem käis nende juures pidevalt.

Kui ma 1996. aastal USA-st koju naasin, hakkasin kogema sünkroonsust ja minu ellu tulid järjest inimesed, kellelt sain lisainfot. Nimi, mis kõikjalt läbi käis, oli kunagine Briti peaminister Ted Heath, kelle puhul oli tegemist saripedofiili ja lastetapjaga. Ma avaldasin selle info 1998. aastal oma raamatus “Suurim saladus”, kui Ted Heath oli veel parlamendi liige. Mõned päevad pärast raamatu ilmumist helistas Heathile ajakirjanik, kes luges raamatust ette kogu lõigu. Heath oleks võinud minna minu vastu kohtusse, aga ta ei teinud seda ja üldse mitte midagi. Tänaseks on tulnud välja veel väga palju inimesi, kes on tunnistanud Ted Heathi ja Jimmy Savile’i vastu. Savile’i peetakse lastepilastamise “rekordi“ omanikuks, kes varustas aastakümneid Briti kuninglikke ja eliiti lastega. Sellepärast oli ta niivõrd lähedane kuningliku perekonnaga ja Margaret Thatcheri valitsusega.

Telestaar Jimmy Savile ja Briti peaminister Margaret Thatcher

savile-thatcher_2437786k

1990-ndate lõpus leidis Põhja-Walesis aset suur pedofiiliaskandaal laste hooldekodus, mille uurimist juhtis Andrea Davidson, Briti salaluure töötaja, kellest sai hiljem vaimse tervise propageerija. Ühel hetkel otsis politsei Davisoni kodu läbi ja viis minema kõik dokumendid ja muud materjalid, mis Andrea oli kogunud pedofiiliasüüdistuste jaoks. Hiljem öeldi, et kõik dokumendid on kadunud: kohtuotsusega hävitati ära fototõestused lastepilastamisest ja kõiki olemasolevaid dokumente ignoreeritakse.

Ka tema jõudis oma uurimistöös kuningliku perekonna ja teiste eliittegelasteni välja. Andrea hakkas esindama pedofiiliaohvreid. Ma sain teada, et Dolphin Square’il oli korterite kvartal, kus toimuvad pedofiiliapeod, see asub parlamendihoonele üpris lähedal. Ka sellest kõigest kirjutasin ma “Suurimas saladuses” aastal 1998 ning alles nüüd hakkab see info imbuma massimeediasse.

Siis tutvusin ma Christine Fitzgeraldiga, kes oli üheksa aastat printsess Diana lähedane sõber ja taas tuleb mängu sünkroonsus. Ta rääkis mulle õudseid lugusid Jimmy Savile’ist ja ka sellest, et kuninglik perekond polegi tegelikult inimesed. Ta rääkis, et kõigele lisaks on Jimmy Savile ka nekrofiil ehk talle meeldib seksida laipadega. Maailmale maaliti Savile’ist pilt kui kuulsast meelelahutajast ja DJ-st, kes töötas BBC-s. Sellepärast käis Savile pidevalt vabatahtlikuna haiglates BBC-le reportaaže tegemas, sest nõnda pääses ta ligi surnukuurile.

Jimmy-Savile

See mees oli niivõrd haige, et sõnadega on seda raske kirjeldada. Politsei ja paljud tuntud inimesed teadsid aastaid, millega Savile tegeleb. Briti kuninglik pere kutsus Savile’i oma siseringi juba 1960-ndatel lord Mountbatteni kaudu, kes oli samuti teada-tuntud pedofiil. Temaga oli seotud suur pedofiiliaskandaal Belfastis, sellega oli omakorda seotud ka MI6 juht Maurice Oldfield. Lord Mountbatten oli prints Charlesi ja prints Phillipi mentor.

Savile võeti kuningliku pere siseringi, sest ta varustas kuninglikke ja valitsuse tippjuhte lastega, sealhulgas ka peaminister Ted Heathi. Ja kuna teda kaitsesid süsteemi kõige mõjuvõimsamad inimesed, ei tulnud tema pedofiiliakalduvused avalikuks enne tema surma, sest teda kaitsesid samad inimesed, keda ta lastega varustas.

Paljud teismelised poisid värvatakse seks- ja pedofiiliaorgiatele otse vanglast, neile öeldakse, et kui nad peole lähevad ja mõningaid asju teevad, siis nende karistused tühistatakse. Niimoodi toimib süsteem kõikjal üle maailma.

Järgneb.

 

Kuula kogu David Icke´i intervjuud Richie Alleni raadiosaatele siit.

Kõik lisaallikad lingitud teksti sees.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt