Suurbritannias on lahvatanud ajaloo suurim pedofiiliaskandaal, 2. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. jaanuar 2015 kell 13:21Buckingham PalaceJätkame eile alanud artiklit Suurbritannia pedofiiliaskandaalist. Kuuldused institutsioonilisest pedofiiliast ja satanismist, mis vohab võimustruktuuri kõige kõrgematel positsioonidel üle maailma, on levinud juba aastatuhandeid. Sel teemal on kirjutatud palju raamatuid ja tehtud omajagu filme, kuid kuni praeguse ajani on selline informatsioon jäänud avalikkusele kättesaamatuks, sest suurem osa inimesi ei taha sellest midagi teada ja välja imbunud lugusid nimetatakse järjekordseks vandenõuteooriaks või pahatahtlikuks laimuks. Siiski on juba 3-4 aastat neist teemadest kirjutatud aina rohkem ka peavoolumeedias ning pedofiiliapidudega on seostatud ja süüdistatud nii avaliku elu tegelasi, kõrgetel kohtadel istuvaid/istunud poliitikud kui ka kuningliku pere liikmeid ja neile lähedal seisvaid isikuid, näiteid saad lugeda artikli 1. osast.

 

Jätkame aga sealt, kust esimene artikkel pooleli jäi – kirjaniku ja uurija David Icke´i intervjuust 17 aastat eetris olnud raadiosaatele Richie Allen Show.

Inimesed, kes arvavad, et kuninglik pere ei teeks mitte kunagi midagi sellist, peavad aru saama, et kuninglik perekond ei ole selline, nagu nad avalikkuse arvates on. Christine Fitzgerald rääkis mulle, et Diana rääkis talle, et 1989. aastal saadeti talle siseinfot Briti armeest, et Diana elu on ohus. Printsess Diana teenija Paul Burrel tuli mitu aastat pärast Diana surma välja kirjaga, mille Diana oli talle kirjutanud 1996. aastal, selles kirjutas printsess, et ta kardab oma elu pärast ning vajab tuge, sest ta abikaasa kavatseb ta tappa lavastatud autoõnnetuses, et Charles saaks edasi minna uue abieluga. 1980-ndate lõpus, kui Diana ja Charlesi abielu oli purunemas, algas Dianal suhe Barry Mannakeega, kes oli Diana eradetektiiv ning hukkus “mootorrattaõnnetuses” 1988. aastal. 1990. aastal tuli avalikuks, et Dianal on uus suhe kapten James Hewittiga.

diana_princess_of_wales_2

Christine Fitzgerald rääkis mulle, kuidas Diana nuttis hüsteeriliselt, et nad tapsid ära tema Barry. Diana teadis nüüd, et kuninglik pere tappis tema kallima, sest Charlesi vanemdetektiiv ütles Dianale, et kui ta ei lõpeta suhet Hewittiga, juhtub temaga sama mis Mannakeega, lisades, et ta ei peaks arvama, et on asendamatu.

1998 linastus dokfilm “Diana: Secrets Of The Crash”, milles Hewitt tunnistas, et teda hoiatati, et ta lõpetaks Dianaga suhtlemise, sest vastasel juhul ootavad teda ebameeldivad tagajärjed. Seda tehti anonüümsete telefonikõnedega, aga ka kuningliku pere esindajate poolt – viimane ütles, et nende suhe on teada ja seda ei toetata ning tema turvalisus pole garanteeritud. Ta soovitas suhte lõpetada, muidu juhtub temaga sama, mis juhtus Mannakeega. Kas keegi tõesti arvab, et see parasiitide seltskond ei ole võimeline inimesi tapma?

Pidage meeles, et kui sa liitud salateenistuse, sõjaväe või politseiga, siis sa ei anna vannet riigile ega rahvale, vaid kuningannale. Inimesed eksivad, kui nad arvavad, et riik hoiab kuninglikku peret alles vaid traditsioonide ja turismi huvides, kogu võim on kuningliku pere käes. Ja tuleme nüüd tagasi rekord-lastepilastaja Jimmy Savile’i juurde, kes elas väga jõukalt: tal oli 160 000-naelane Rolls Royce, Bentley, Mercedes ja veel mitut autot, kaheksa kodu, miljonitesse ulatuv pärandus, aga tema oli lihtsalt üks vananev DJ, kellel polnud õiget sissetulekut juba aastakümneid. Kustkohast see raha kõik tuli? Varustades rikkaid ja kuulsaid lastega.Jimmy-Savile

Kuninglik pere lõi ta rüütliks, paavst Johannes Paulus II lõi ta samuti rüütliks – Rooma-katoliku kirik on meie planeedi suurim pedofiiliakeskus. Aja jooksul on välja tulnud, et paavst Benedictus XVI astus tagasi esimese paavstina 600 aasta jooksul, sest teda kimbutasid pidevad pedofiiliaskandaalid. Johannes Paulus II pani paavst Benedictuse ametisse, et ta hoiaks silma peal kõigil pedofiiliasüüdistustel, mis katoliku kiriku vastu esitatakse. Tegemist on globaalse pedofiilia/satanismi võrgustikuga.

Kui Savile 2011. aastal suri, hakkas tasapisi peavoolumeediasse jõudma teateid Margaret Thatcheri valitsuse pedofiilidest, millest ma samuti kirjutasin juba 1998. aastal. Me ei tohiks olla naiivsed ja uskuma, et pedofiilia levis ainult Thatcheri valitsuses ja mujal mitte, see vohab valitsuses tänaseni. Vahetunud on ainult personal. Margaret Thatcheri isal Alfred Robertsil oli kurikuulus noorte tüdrukute võrgutaja maine. Ted Heath, kes oli kuni 1975. aastani liberaalide partei juht, oli samuti Savile’i lähedane sõber ja viimane varustas teda väikeste lastega. Kui Thatcher 1975. aastal ise juhiks sai, sai Savile’ist ka tema lähedane sõber.

1975–1990 oli Thatcheri üks lähedasemaid sõpru ja abilisi tuntud pedofiil Peter Morrison, Chesteri parlamendi liige, see asus vaid mõne miili kaugusel North-Walesi lastekodust, mida raputas pedofiiliaskandaal, kuhu ta ka ise segatud oli. Teine Thatcheri lähedane isik aastatel 1975–90 oli lord Alistair McAlpine, kes sattus pedofiiliaskandaali 2012. aastal, aga mina kirjutasin sellest juba 1998. aastal. Ta omas kunstnik Graham Ovendeni pedofiiliateemalist kunstikogu – too mees pandi 2013. aastal pedofiilia pärast vangi.

Thatcheri valitsuses oli ka mees nimega Keith Joseph, keda süüdistatakse pedofiilias. Ja Thatcheri valitsuses oli kõrgel kohal ka Leon Brittan, keda süüdistatakse Briti poliitikute ja vippide pedofiiliaskandaali mahavaikimises 1980-ndatel. Kuna Brittan oli kõigi nende pedofiilide keskel, siis pidi ta teadma, mis toimub. Briti tipp-poliitik William Hague on samuti Brittani lähedane sõber, see kõik on omavahel ühenduses.

Tegemist on justkui rahvusvahelise korporatsiooniga, millel on peakorter, kust juhitakse kõike, mis maailmas toimub. Kui sa lähed McDonaldsisse USA-s, siis näeb see välja täpselt samasugune nagu Euroopas. Selline on tema struktuur. Pedofiilia, satanismi ja salaühingute struktuur on samasugune. Püramiidi tipus on üksikud tegelased – mida allapoole püramiidis astud, seda rohkem inimesi sa näed. Pedofiilia ja satanismi püramiidi tipus olevad inimesed on ainsad, kes teavad, kuidas kogu struktuur on üles ehitatud. Mida allapoole liigud, seda vähem need inimesed teavad. Selles püramiidis on ka politsei, seega ei pea omama kontrolli paljude politseinike üle, vaid ainult üksikute üle, kellele teised alluvad. Paljud head politseinikud ei ole võimelised süsteemi vastu midagi ette võtma, sest nemad saavad oma käsud ülemustelt. Lihtne on panna juhtivtöötajateks oma inimesi, kui sul on kontroll kogu püramiidi üle.

 

See pedofiilia ja satanismi võrgustik on sisse imbunud valitsusse, politseisse, kohtusüsteemi, meediasse jne.

Briti pedofiiliajuhtumeid uurinud Briti salaluure töötaja Andrea Davidson on sellest rääkinud nii: “Enamik minu dokumentidest konfiskeeriti 2010. aastal kohtuotsuse alusel, kui 19 politseinikku mu korteri läbi otsisid. Tuhanded dokumendid ja nimekirjad pedofiilidest viidi minema ja neid ei toodudki tagasi. Peale selle viidi minema mu isiklikud ehted ja kalliskivid. Ma olen teinud korduvalt avaldusi, et oma vara tagasi saada, kuid edutult – kes iganes seda süsteemi kontrollib, see omab kontrolli ka North-Walesi politsei üle.”

Thatcheri valitsuse justiitsminister Sir Michael Havers hoidis ära tuntud pedofiilide süüdistused, kuid tänaseks on esitatud ka Michael Haversi enda vastu süüdistused, et ka tema osales pedofiiliapidudel. Inimene, kes määrati uurima pedofiiliasüüdistuste kinnimätsimist, on Michael Haversi õde paruness Butler-Sloss. See kõlab nagu väljamõeldis, aga just nii tehti.

1988. aastal määrati paruness uurima pedofiiliaskandaali Clevelandis Põhja-Inglismaal. The Guardian kirjutas, kuidas ta pedofiiliasüüdistusi uuris: tema raport väitis, et mingeid pedofiiliajuhtumeid pole kunagi olnud ja see kõik on vaid pahatahtlik laim.

vasakul Fiona Woolf, paremal Elizabeth Butler-Sloss

^990E44A04DF6F91059AF1D2ED4F696DFB9DDB7F6693DBEA777^pimgpsh_fullsize_distr

Kui paruness oli sunnitud tagasi astuma, määrati pedofiiliaskandaali edasi uurima Fiona Woolf, kes viis läbi juurdlust lapsepilastamise kohta, millega oli seotud toonane riigisekretär Leon Brittan. Woolf pole aga mitte ainult tema ja ta naise sõber, vaid nad elavad ka ühel ja samal tänaval ning käivad ühistel õhtusöökidel.

Mõelge nüüd ise, kui te sooviksite teada saada tõde Leon Brittanist ja tema tegevusest pedofiilaskandaalis, siis kas te palkaksite seda uurima tema lähedase sõbra? Kui ohvrid teatasid, et nad ei usalda Fiona Woolfi ja viimane oli samuti sunnitud tagasi astuma, öeldi, et raske on üldse leida kedagi, kes oleks pädev seda uurimist läbi viima. Ei! Suurbritannias elab üle 60 miljoni inimese ja nende seas on palju inimesi, keda ohvrid usaldaksid uurimist läbi viima. Tegelikult on asi selles, et neil on raske leida inimest, kes suudaks selle endiselt kinni mätsida nii, et rahvas seda ei märkaks.

Pedofiilia on täielikult levinud kontrollsüsteemi ja seda ei ole võimalik enam varjata, teateid vippide pedofiiliast ja laste ohverdamistest tuleb ilmsiks kõikjal üle maailma. Näiteks Dunblane’i veresaun aastal 1996 Šotimaal, kus Thomas Hamilton tappis 16 last ja õpetaja ning siis iseenda. Hamilton oli miniversioon Jimmy Savile’ist, kes samuti vahendas rikastele ja kuulsatele lapsi.

Šoti vabamüürlasest suurmeister lord Burton on avalikult öelnud, et Dunblane’i veresauna uurimist juhtinud lord Collin määrati ametisse selleks, et kuritegu kinni mätsida. Collin salastas kõik uurimisega seotud dokumendid avalikkuse eest sajaks aastaks väitega, et nii kaitstakse ohvrite privaatsust, kuid tegelikult kaitsti kontrollsüsteemi ennast.

On väga oluline, et me just praegu seda infot eriti palju avaldaksime ja kontrollsüsteemi pitsitaksime. Enamus inimesi on kaotanud lootuse, arvates, et süsteemi vastu ei anna nagunii midagi teha, sest nad on seal nii kaua olnud ja omavad täielikku kontrolli – see ei ole nii!

Anthony Blunt, kellest ma olen samuti juba ammu kirjutanud, on ka pedofiiliaga seotud. Tema oli kuninganna ema Elizabethi kolmanda astme nõbu (nende vanavanaisad olid vennad), kes samuti oli väga tumedate asjadega seotud ja elas 102-aastaseks. Blunt oli pedofiil ja Vene spioon. Temaga koos töötasid Donald McClain, Guy Burgess ja Kim Filby ning lord Victor Rothschild. Pärast II maailmasõja lõppu saatis kuninglik perekond Blunti Saksamaale, et ta tooks sealt ära olulised dokumendid, mis kinnitasid Windsorite ja natside salajast koostööd sõja ajal. Kuhu iganes sa vaatad, pedofiilia on kõikjal…

Kõik poliitikud, kes propageerivad uut maailmakorda, on salaühingute liikmed, pedofiilid või satanistid või kõik korraga. Tegemist on kontrollsüsteemi-sisese võrgustikuga, mille liikmed on sulandunud kõikidesse ühiskonnagruppidesse – meediasse, suurkorporatsioonidesse, pankadesse, poliitikasse jne, kuid väliselt suudavad nad jätta mulje, nagu tegu oleks täiesti eraldi seisvate huvigruppidega. Kuid tegelikult hoiab seda kõike koos salajane käsi – see on jõudude manipulatsioon, mille keskmes on pedofiilia ja satanism.

Ja kui inimesed arvavad, et see läheb üle võlli, siis lubage mul tungida veel sügavamale asja olemusse. Ma mainisin ennist Christine Fitzgeraldi, 1990-ndatel jõudis minuni info, et seda kõike hoiab koos hübriidvereliin, kes on pooleldi inimesed ja pooleldi mitte-inimesed, osaliselt reptiilid. Fitzgerald küsis minult, et kas ma tean, kuidas Diana kutsus Windsoreid. Ma vastasin, ei tea. “Ta kutsus neid sisalikeks ja reptiilideks” – ehk teisisõnu ütles printsess Diana lähedane sõber, et Windsorid on pooleldi inimesed ja pooleldi reptiilid. Mida Fitzgerald ei teadnud ja mina talle seda ka ei öelnud, on see, et juba mõnda aega enne seda oli minuni jõudnud sama info ka mujalt.

queen

Nüüd, kui see kõik hakkab välja tulema, hakkame me ka paremini mõistma, miks on ühiskonna kõrgeimatel positsioonidel niivõrd palju pedofiile. Fitzgerald ütles mulle just nii: “Kuninganna Elizabeth on palju vanem, kui enamik inimesi arvab. Tegelikult pole kuninglik pere surnud juba väga pikka aega, nad on lihtsalt läbi teinud metamorfoosi – see on midagi kloonimise sarnast, aga teistmoodi. Nad võtavad väikese tüki ihu ja loovad sellest uue keha. Kuna tegemist on sisalikuga ehk külmaverelisega, siis on üsna lihtne Frankensteini mängida. Erinevad kehad on lihtsalt erinevad elektrilised vibratsioonid ja Windsorid teavad mikrolainete saladust.

Ma olen kirjutanud pikka aega, et keha on hologramm, tegemist on enrgeetilise holograafilise väljaga ja see kinnitab täpselt Fitzgeraldi öeldut. Kuna nad on külmaverelised reptiilid, siis neil puudub igasugune soov luua Maa peal ühiskonda, mis oleks harmoonias. Erinevad tulnukrassid on Maad vägistanud terve igaviku – see on nagu bussipeatus, kus kogu aeg buss seisma jääb. Nad nägid algselt välja nagu reptiilid, just nagu iidsed joonistused ja tekstid kinnitavad, kuid nad näevad välja nagu meie, sest nad teavad elu võtit ja seda, kuidas elektrilised vibratsioonid töötavad, nad võivad manifesteeruda just selliseks, nagu nad soovivad.

Kuninganna on suur satanistist nõid ja n-ö Euroopa juht ning temasugused võtmeisikud on positsioonidel kõikides maailmajagudes. Kui nende olendite keha sureb, siis lihtsustatult öeldes kantakse nende energia üle teise kehasse. Nad on palju hullemad kui vampiirid, nad ei tule sinu juurde pikkade kihvadega verd imema, nende toit on hoopis hirm. Sellepärast ongi terve ühiskonna struktuur üles ehitatud nii, et see toodaks maksimaalselt hirmu. Meie tavareaalsus on täielik illusioon ja see ongi kogu asja saladus.

 

Miks on need vereliinid niivõrd vaimustunud pedofiiliast?

Need olendid, keda erinevad kultuurid nimetavad arkhontideks, džinnideks või deemoniteks (kõikjal üle maailma on nende jaoks erinevad nimetused, kuid tegemist on ühe ja sama olendiga), toituvad inimeste hirmude energiast – madala sagedusega emotsionaalsest energiast. Hirm, ärevus, depressioon jne on kõik madala sagedusega energiad, mida nende loodud ühiskonna struktuur pidevalt genereerib.

Mõelge, millist energiat toodab sõda! Kuna nemad opereerivad väga madala vibratsiooniga sagedustel, saavad nad ka oma energiat ammutada vaid väga madala vibratsiooniga sagedustelt, seega hirm on neile täiuslik toit. Ja energia, mida nad armastavad üle kõige, on puberteedi-eelsete laste energia, mis on neile kui nektar. Meie näeme puberteeti kui hormoonide muutust, kuid see toimub ainult holograafilisel tasandil ehk füüsilises reaalsuses. See hormoonide muutus on ilming, mille tekitab energeetiline muutus sügavamatel energeetilistel tasanditel. Nemad soovivad seda energiat enne, kui energeetiline muutus aset leiab. Just sellest on šamaanid aegade algusest peale rääkinud.

Carlos Castaneda raamatutest võime lugeda, mida šamaan on öelnud nõidade kohta – nad on inimesed, kes on võimelised nägema energiad, mis tavainimesele nähtamatuks jäävad. Nõiad näevad lapsi kui helendavaid energiakerasid. See helendav teadlikkuse kuub on just see, mida need kiskjad tarbivad. Ja kui inimene saab täisealiseks, jääb sellest helendusest alles ainult imepisikene osa.

Rainbow-Child-Aura-Healing-Crop

 

Mis see kõik kokku tähendab?

Nende pedofiilide puhul on tegemist kas hübriid-vereliini olenditega või on nad nende olendite meelevallas, kellel on tohutu kirg seksuaalselt lapsi ära kasutada. Sel ajal, kui seksuaalne kuritarvitamine toimub, kasutatakse vägistajat kui liidest, mis võimaldab inimsilmale nähtamatul olendil endasse imeda lapse energiat.

Kui sa suudad energiat imeda just siis, kui laps on piinatud ja traumatiseeritud, siis saad sa neelata selle lapse energiat madala vibratsiooniga sagedusel ehk just nendel madalate vibratsioonidega sagedustel, kus need olendid tegutsevad. Lihtsustatud näide: raadio FM sagedusel raadio 1 ja raadio 2 ei saa üksteist ära mõjutada, sest nad on erinevatel lainetel.

Nad sihilikult traumatiseerivad ja piinavad lapsi ning peale seda tapavad nad ära, et keegi ei läheks hiljem üles tunnistama, et ühiskonnas tuntud tegelased neid pilastasid. Nõndaviisi varastatakse lapse energia ja just seetõttu vohab eliidis ja kuninglikus perekonnas pedofiilia.

Ma helistasin ükskord Washingtoni föderaalvalitsusse ja pärisin aru, et kui palju lapsi jääb iga aasta kadunuks. Mulle vastati, et nad ei pea selle kohta arvet. Küll aga oskavad nad öelda, mitu autot aastas ära varastatakse. Mulle öeldi, et kadunud laste andmete jaoks peaksin ma läbi helistama kõik osariigid, sest kadunud laste kohta peetakse arvet ainult osariigi siseselt. Seega, ma hakkasin ise osariike läbi helistama ja lõpetasin peale kümnendat osariiki, sest selleks ajaks oli kadunud laste arv juba üle mõistuse suur – üle 100 000 lapse. See ei tähenda, et nad kõik jäidki kadunuks, mõned leitakse üles ka, kuid enamik mitte. Peavoolumeedias ei räägita mitte kunagi sellest, kui palju lapsi üle maailma igal aastal kadunuks jääb.

Me kõik teame Madeleine McCanni juhtumit, mille puhul on tegu ühe näitega kadunud lapsest, aga enamiku laste lood ei jõua kunagi meediasse. Mu sõber šamaan Credo Mutwa Aafrikast räägib, et ka seal jääb üleloomulikult suur arv lapsi igal aastal kadunuks. See on hämmastav, kui palju lapsi jääb maailmas kadunuks. Kõik, mis ma enne kirjeldasin, on sellega seotud – kui vaadata, kuidas muudetakse riigis seadusi ja kuidas on muutunud sotsiaaltöötajate käitumine maailmas, kus üha enam lapsi võetakse ära armastavate vanemate käest ja riik võtab nad enda hoole alla.

Suurbritannia on vastu võtmas emotsionaalse väärkohtlemise seadust, aga on täiesti lahti seletamata, mida see tegelikult tähendab. Kui sa jätad lapse koduaresti mõne pahanduse eest, saab seda väga lihtsalt kategoriseerida emotsionaalse väärkohtlemise kontekstis. Kõik need seadused võetakse vastu ainult ühel eesmärgil, et riigil oleks üha enam põhjusi lapsi ära võtta.

Me peame ühinema ja hakkama vastu nendele vereliini perekondadele, kes meie lapsi ära võtavad. Põhjus, miks meil on olemas salajased kohtud, kuhu meediat ei lubata kajastama, ei ole selleks, et kaitsta lapsi, vaid selleks, et kaitsta süsteemi, mis varastab lapsi. Üksikud ajakirjanikud on teinud suurepärast tööd ja tohutute raskustega suutnud paljastada eliidis vohavat pedofiiliat, mõndasid neist ähvardab kohus pidevalt, öeldes mida võib kirjutada ja mida mitte.

Favim_com-31660

Just sellised asjad toimuvad maailmas iga päev, kui rahvas vaatab telekast X-Factorit, säravaid tähti ja muud lauslollust! Kõik inimesed, kes armastavad oma lapsi, peaksid oma tagumiku üles ajama ja seda infot teistega jagama. Teavitage oma tuttavaid, et maailm ei ole selline, nagu me arvame selle olevat. On parem, kui me saame nendest sigadustest teada enne, kui koputatakse teie uksele ja tullakse lastele järele, sest siis on juba liiga hilja.

Üks suuremaid inimeste tajude allasurumis viise on hoida inimesi teadmatuses sellest, mis on võimalik. Sellisel juhul saad sa tegutseda selles valdkonnas, mida inimesed peavad olematuks; siis võivad nad teha seda kõike, millest ma olen aastakümneid rääkinud, ilma et inimesed pööraksid sellele üldse tähelepanu, sest see kõik toimub väljaspool nende programmeeritud tajusid.

Kui ma 1990. aastatel esmalt selle infoga välja tulin ja ütlesin, et Thatcheri valitsus on pedofiiliaga seotud, siis inimesed naersid mu üle ja ütlesid, et see pole võimalik. Ja mulle öeldi, et mind ei saa enam tõsiselt võtta. Aga täna on see välja tulemas ja asi pole selles, et kõik need lood arkhontidest jne ei oleks tõsi, vaid selles, et nii paljud inimesed on sünnist surmani pidanud elama pisikeses kastikeses, selles, et nad ei olegi võimelised mõistma ega tajuma, mis on tegelikult võimalik. See, et sina ei suuda üht või teist asja tajuda, ei tähenda, et seda ei toimuks.

Nad saavad panna poliitiku last ahistama ja nad filmivad seda salaja ning peale seda on see poliitik igavesti neil pihus. Nõnda võtab ta vastu ükskõik millise seaduse, mida nad tahavad, ja seda kuni oma poliitilise karjääri lõpuni. Ja nad ei pea selle eest isegi talle maksma. Ted Heath oli üks näide sellest. Just sellepärast me näeme pidevalt, kuidas poliitikud lähevad kaasa uute seadustega, millele nad varem kindlalt vastu seisid. Sest kui nad seda ei teeks, tuleksid nende patud kohe välja. See tähendab, et poliitikutega manipuleeritakse pidevalt, kasutades ära nende pedofiiliakalduvusi.

 

Kuula kogu David Icke´i intervjuud Richie Alleni raadiosaatele siit.

Kõik lisaallikad lingitud teksti sees siin ja artikli 1. osas.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt