Tesla vaba energia generaatori skeemid saab nüüd internetist alla laadida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2014 kell 16:45qegOleme varem kirjutanud vabast energiast ja sellest, kellele on kasulik sellise tehnoloogia mahavaikimine. Valitseva ametliku-teadusliku seisukoha järgi ei saa vaba energiat olemas olla, kuigi üha enam ilmub tõestusmaterjali vastupidisest. Nüüd on rühmitus Fix the World asunud internetis tasuta jagama ajakohastatud kujul skeeme Tesla generaatorist, mis võib olla suuteline tootma vaba energiat.

 

Nikola Tesla elulugu on hea näide sellest, kuidas kogu inimkonda abistavad ideed võidakse maha vaikida kasumi teenimise nimel. Õnneks on paljud Tesla ideede teostuse plaanid säilinud ning üha enam tuntakse nende vastu huvi. Kõige enam arutletakse Tesla teooriate üle kosmilisest energiast ning energiasüsteemide patentidest, mis võivad tagada vaba energia leviku. See aga tähendaks, et inimesed ei peaks enam elektri eest maksma, mis aga kahjustaks naftatööstuse ja elektrifirmade huve.

 

Tesla patendil põhinev elektrigeneraator

Selle aasta märtsis avalikustas väike grupp insenere ja arendajaid kütuseta töötava elektrigeneraatori skeemid. See generaator põhineb Tesla patenteeritud  leiutisel, mida leiutaja James Robitaille on pisut muutnud. Kõnealune kvantenergiageneraator (quantum energy generator, QEG) ning kaasaskantav tavalise diiselgeneraatori suurune seade suudab väidetavalt toota piisavalt elektrit, et varustada tänapäevast majapidamist.

tesla

Tesla generaatori joonis

 

QEG põhineb Tesla patendil number 511916 – elektrigeneraatoril, mille patentimise kuupäevaks on märgitud 1894. aasta 2. jaanuar. QEG on kohandatud lineaarsüsteemilt pöördsüsteemile. Seadme prototüüp peaks tootma elektrit püsivalt 10–15 kW/h ning seda on võimalik seadistada tootma kas 120- või 230–240-voldist ühefaasilist pinget. Algse prototüübi arendamist rahastas üle 600 väikeinvestori.

 

Skeemid internetis saadaval

QEG skeeme koos selgitustega saab alla laadida ning uurida siit. Fix the World on välja andnud ka digitaalse käsiraamatu, milles selgitatakse muu hulgas QEG olemust, vaba energia ajalugu ja selle levimise takistusi, plaane QEG levitamiseks ning edastatakse palve seadme õiglaseks kasutamiseks. Organisatsioon rõhutab, et nad ei soovi seadme pealt tulu teenida, vaid õpetada inimesi seda ehitama ning teadmisi edasi andma. Inimestel palutakse samuti seadet mitteärilisel eesmärgil toota, ebasoovitatavaks on kuulutatud teiste arvelt kasumi teenimine, QEG patentimine, QEG turundamine peavoolumeedias ja QEG masstootmine korporatiivses keskkonnas.

Käsiraamatus on seadet kirjeldatud kui suure võimsusega iseresoneeruvat ostsillaatorit, mis on kohandatud moondama kõrgepinge impulsse (15–25 kV) võrgupinge vahelduvvoolu võimsuseks, mis on praegu seatud 120 amprile. Tänapäevase alternatiivenergia terminoloogia kohaselt on tegu kindlat tüüpi resonantsseadmega. Kuna seade ei kasuta kütust, tuleb selle käivitamiseks viia masin resoneerimissagedusele, pärast mida see töötab ise edasi. Seda võib teha olemasoleva elektrivoolu abil, käivitusvändaga või patareil töötava mootori käivitamise süsteemiga, millega saab QEG kaudu hoida generaatori akusid pidevalt täis.

 

Kui seade osutub edukaks…

Teooria kohaselt suudab QEG töötada seadme kulumiseni: algeline seade võib töötada probleemideta ja minimaalse hooldusega umbes sama kaua kui tavaline pesumasin või külmkapp.

Lisaks skeemide internetis avalikustamisele käib Fix the World inimestele kogu maailmas QEG ehitamist õpetamas. Edasi jääb üle oodata ja vaadata, kas ambitsioonikas projekt suudab täita kõiki antud lubadusi. Kui QEG osutub edukaks, tõestab see, et kosmilise või nullpunkti energia rakendamine on täiesti võimalik ning see võib tuua kaasa palju uusi lennukaid projekte.

 

Allikad: Waking Times, Fix The World Project

Fotod: freernrg.com,

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt