Veel tõendeid, et SARS-CoV-2 viirus pärineb tõenäoliselt laborist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. juuni 2020 kell 17:59COVID-19 viirusepuhangu algusest peale võtavad ikka ja jälle sõna teadlased, kes ütlevad, et tundub, nagu poleks see viirus loomulikul teel arenenud. Vastavad kahtlused lähevad aina suuremaks ning sel teemal on sõna võtnud ka näiteks käesoleva artikli ingliskeelse versiooni autor, arst ja New York Timesi bestsellerite autor dr Joseph Mercola. 

 

Oma artiklis toob ta välja teadusdoktori Chris Martensoni, kes on olukorda analüüsinud järgnevas videos. Otsustava tähtsusega on niinimetatud furiini lõhestamispiirkond. See on põhjus, miks spetsialistid väidavad, et ei eksisteeri looduslikku koroonaviirust, millest SARS-CoV-2 oleks saanud areneda või muteeruda. Seega, miks ei esita peavoolumeedia õigeid küsimusi?

 

27. aprillil kirjutas Newsweek, et Ameerika Ühendriikide Terviseamet (National Institutes of Health (NIH)) rahastas eelmistel aastatel nahkhiirte koroonaviirustele funktsiooni lisamise ohtlikku uurimist.1 Neid uurimistöid tehti Hiinas, Wuhanis, 4. taseme bioohutuse laboris (BSL4).

Katsete tegemist toetas USA allergia- ja infektsioonhaiguste amet (National Institute for Allergy and Infectious Diseases (NIAID)) – tegemist on NIH allasutusega, mida juhib dr Anthony Fauci. Täna juhib Fauci Valge Maja pandeemiameeskonda. Newsweek kirjutab:

“2019. aastal lubas Ameerika Ühendriikide Terviseamet anda koos NIAID-i toetusega kuue aasta jooksul 3,7 miljonit dollarit uuringuteks, mis hõlmasid ka mõningaid funktsiooni lisamise uuringuid. Sellele eelnes teine, samuti 3,7 miljoni dollariga toetatud ja viis aastat kestnud projekt nahkhiirte koroonaviiruste kogumiseks ja uurimiseks. See projekt lõppes 2019. aastal. Seega eraldati kokku 7,4 miljonit dollarit.

Paljud teadlased peavad funktsiooni lisamise uuringuid ohukohaks. Muu hulgas manipuleeritakse nende eksperimentide raames laboris viiruseid, et hinnata nende potentsiaali põhjustada inimestel haigusi. Kriitikud näevad selles ohtu, et mõni viirus võib kogemata laborist välja pääseda ja põhjustada pandeemia.”2

GM Watch kirjutab: “Mis räägib meedia hinnangul laborist vallapääsemise teooria poolt: Ameerika Ühendriikide salateenistus (Defense Intelligence Agency (DIA)) uuendas oma hinnangut COVID-19 viirust põhjustava SARS-CoV-2 viiruse kohta selles osas, et viirus võis “ebaturvaliste laboritingimuste” tõttu kogemata Wuhani laborist välja pääseda.”3

Kahjuks tuleb aga tõdeda, et peavoolumeedia ajakirjanikud ignoreerivad täielikult BSL3- ja BSL4-laboritest ohtlike patogeenide tahtmatu väljapääsemise pikka ajalugu. Ajakirjanik Sam Husseini käsitleb 5. mail ajalehes Independent Science News ilmunud artiklis seda ajalugu.4

Peavoolu ajakirjanikud ei esita ilmselgelt piisavalt küsimusi või nad ei esita õigeid küsimusi, kui asi puudutab SARS-CoV-2 viiruse päritolu. 4. mail selgitas Chris Martenson, kellel on patoloogilises füsioloogias doktorikraad, oma video värskenduses5 põhjalikult enda teesi teaduslikku vundamenti, mille kohaselt peab olema SARS-CoV-2 viirust laboris manipuleeritud. Tema esitatud faktid on väga veenvad ja neist saaksid suured pealkirjad, kui erapooletu ajakirjandus eksisteeriks veel.

 

Mis on funktsiooni lisamine?

Chris Martenson selgitab, et funktsiooni lisamise uuringute puhul suurendatakse patogeenide patogeensust või ülekantavust. Teiste sõnadega: teadlased manipuleerivad patogeene erineval viisil eesmärgiga muuta neid surmavateks ja/või teha nii, et patogeenid suudaksid inimesi kergemini nakatada. Alternatiivina töötati viirustega, mis tavaoludes on inimesele süütud, ja püütakse neid muuta inimestele ülekanduvateks.

Chris Martenson ütleb, et teadus õigustab selliseid katseid väitega, et on vaja aru saada, kuidas viirused kohanevad ja muteeruvad. Ainult nii suutvat teadus paremini mõista, kuidas me saame võidelda viirustega, kui nad peaksid omandama sellised võimed loomulikul teel. Kuid siiani ei ole vähimatki viidet, et me teaksime midagi SARS-CoV-2 viiruse vastu võitlemisest. Kui me ei õpi funktsioonide lisamisega, kuidas selliseid haigusi ravida, siis miks üldse tegeletakse selliste uuringutega?

Nii tungivad viirused meie rakkudesse

Nagu selgitab Chris Martenson, toimub viiruste tungimine meie rakkudesse kahes astmes. See on oluline, sest viirused saavad paljuneda vaid siis, kui nad tungivad raku sisse ja nakatavad selle.

Esmalt peab viirus siduma end rakupinna ACE2- või CD147-retseptoriga. Järgmisena tuleb ogavalgu S2 alaühik aktiivseks lõigata. Ilma selleta ripuks viirus lihtsalt retseptori küljes ja midagi ei juhtuks.

Se

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt