Kuidas kaitsta end keskkonnasaaste ja mõistusekontrolli mõjude eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. august 2013 kell 15:30Ken Rohla3. oktoobril 2012 andis USA raadiosaatele “Radio 3Fourteen“ intervjuu uurija ja eksperimentaator Ken Rohla, kes on spetsialiseerunud inimkeha noorendamisele ja rakkude taastekkele, kasutades toorest ja idandatud taimetoitu, ürte, looduslikke toidulisandeid, iidseid esoteerilisi tehnikaid ja tipptasemel teadust. Rohla on hariduselt elektrotehnik ja infotehnoloog, kuid on töötanud 23 aastat meditsiini valdkonnas.

 

Mida sa tegid, kui kuulsid Fukushima tuumakatastroofist?

Esimese asjana ostsin seemneid ja sõin neid suures koguses, sest teadsin Tšornobõli põhjal juba varasemast ajast tuumakatastroofi laastavast mõjust. Seejärel hakkasin mõtlema, kuidas seda probleemi oma kodus hakata lahendama. Muretsesin keskkonda puhastavaid mikroobe, mida piserdatakse veega aeda, et vabaneda toksiinidest. Hakkasin sööma tseoliiti, mineraalainet, mis suudab inimese organismist välja viia toksiine, raskemetalle ja saasteaineid. Mürkidest vabanemiseks on olemas ka mitmesuguseid taimseid vahendeid – näiteks klorofüll ja shiitake ning reishi seened, kuid peamiselt kasutasin ettevõtte God’s Herbs radiatsioonivastaseid segusid.

 

Milliste seadeldistega saab end kaitsta elektromagnetvälja mõju eest, mida tekitavad mobiiltelefonid ja Wi-Fi?

Mina soovitan passiivseid seadmeid, mis põhinevad kahel tehnoloogial. Esimeseks on kvartsi nanokristallidest koosnev püramiidantenn, mis vähendab elektromagnetilist radiatsiooni ja muudab elektromagnetlaineid korrapärasemaks, et nad ei häiriks meie keharakkude tööd. Teiseks enesekaitse variandiks on võtta mingi ese ja täita see skalaarenergiaga. Skalaarenergia on kõrgesageduslik varjatud energia, millel on elusorganisme tervendav võime. Sellised energiaripatsid paiskavad bioenergia tagasi kehasse, stimuleerides rakke vibreerima ja tõhusamalt võnkuma.

kvarts EMF 

Milliseid tehnoloogiaid sa oled ise arendanud, et end keskkonna põhjustatud häiretest vabastada?

Olen arendanud vahelduvvoolul põhineva skalaarenergia seadme, mida ma kutsun puhkusekilbiks – see stimuleerib keha lõdvestades sügavat und ja aitab vähendada ajavööndivahetusest tulenevat väsimust. Peale selle vähendab see elektromagnetilise saaste mõju ja parandab tegutsemisvõimekust ärkveloleku ajal. Puhkusekilp kiirgab 6 meetri raadiuses skalaarenergiat ja see on kasulik kõikidele elusorganismidele – nii inimestele, loomadele kui ka taimedele ja mikroorganismidele.

puhkusekilp

Puhkusekilp

 

Teine sarnase toimega leiutis on stressikilp, mis on kaasaskantav taskuformaadis elektrooniline seade. See aitab vabaneda stressist, lõõgastab keha ja vaimu ning aitab parandada sportlikke sooritusi.

stressi kilp

Stressikilp

 

Kuidas vältida ja parandada GM-toidust saadud tervisekahjustusi?

Monsanto tegeleb kogu keskkonna geneetika muutmisega ja nüüdseks on GMO-kahjustuse saanud enamik inimesi. Tuleb süüa värskeid mahepõllundustooteid, mis pakuvad vitamiine, mineraale ja vajalikke ensüüme, et vabastada oma keha mürkidest. Taastumiseks läheb kaua aega, kuid lõpuks saavutad uuesti tasakaalu ja taastad oma terve pH. Oluline on tarbida mahlu, orgaanilisi puu- ja köögivilju mitu korda päevas. Kasutage küüslauku, päevakübarat, piimaohakat, pau d’arco teed, kolloidhõbedat või muid immuunsüsteemi parandavaid ravimtaimi.

monsanto

 

Mida sa arvad mõistusekontrollist?

Meie kõigi mõistust kontrollitakse ja tänapäeva tehnoloogia abil ei ole seda kuigi raske teha. Meedia mõjutab meid pidevalt, viies seisundisse, kus me oleme hõlpsalt kontrollitavad. Osal inimestel on mõistusekontroll muutnud kogu nende reaalsustaju ja see erineb täielikult sellest, mis tegelikult toimub. Mina olen täielikult eraldanud ennast negatiivsetest mõtetest, et võimendada positiivseid energiaid, mõtteselgust ja vaimujõudu.

televisioon

 Meedia mõjutab meid pidevalt, viies seisundisse, kus me oleme hõlpsalt kontrollitavad

 

Kuula saadet siit.

Ken Rohla kodulehekülg.

Fotod: 3.bp.blogspot.com, auricenergyhealing.com, collapsingintoconsciousness.com, freshandalive.com, infiniteunknown.net, takeoverworld.info

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt