VIDEO! Dr Peter McCullough: See on bioterrorism, iga päev sureb vaktsiini tõttu rohkem inimesi kui viirushaigusesse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. august 2021 kell 9:23Dr. Peter McCullough on Texase Meditsiinikolledži Baylor Dallase ülikoolilinnaku meditsiinprofessor, kes on spetsialiseerunud sisehaigustele ja kardioloogiale. Oma hiljutises intervjuus selgitab dr McCullough, et rahvusvahelised meditsiiniasutused on kaasosalised tuhandetes tarbetutes vaktsiinisurmades. McCullough selgitab, et mingit pandeemiat tegelikult pole ega ole ka olnud, vaid tegemist on ülemaailmselt rakendatava bioterrorismiga, mida on kavandatud mitmeid aastaid. Rahva seas tekitati hirm, mida kasutati väga kiirelt ära, et õigustada piiranguid, lukustamisi, üle-testimist, vaktsineerimist jne, mis tegelikult tegi kogu olukorra hullemaks. Intervjuus tuleb juttu ka hiljuti Saksamaal läbiviidud lahkamisest, millest selgus, kui ulatuslik on mRNA süsti mõju organismile. Sarnane plahvatusohtlik on olukord ka Eestis, sest sihikule on võetud lapsed – igasugune süstimine tuleb kohe lõpetada!

Äsja, juulikuus intervjueerisid teda dr Reiner Fuellmich ja dr Wolfgang Wodarg. Avaldame intervjuu põnevamad videolõigud koos eestikeelsete subtiitritega (kokku 45 minutit!) ning kirjaliku kokkuvõtte videost. Põnevat vaatamist ja lugemist!

 

“Kui pandeemia algas, keskendusin kogu oma töös COVID-19-le. Olen kardiovaskulaarmeditsiini alaste doktoritööde artiklite toimetaja. Kardio-neerude meditsiin on minu eriala. USA kardioloogiateadusosakonna vanemassistent, kardio veresoonkonna ühingu president südame- ja neeruühenduste teemal. Olen oma valdkonna kõige publitseeritum inimene maailmas. Mul on suur kogemus COVID-19 ravimisel. Olen avaldanud kaks olulist ravidokumenti ja juhtinud varajase ravi algatust USA-s. Kas see meeldib inimestele või mitte, olen tõestanud oma meditsiinilist autoriteeti, seda tehes rohkem kui keegi teine terviseametist või mõni meediaarst,” alustab dr McCullough.

 

Fuellmich: Mis on teie arvamus sellest olukorrast? Paljud arstid on aja jooksul meelt muutnud, mõistes, et paljud tõendid viitavad, et tegelikult ei ole tegemist pandeemiaga, kuid toimub hoopis midagi muud. Mida te toimuvast arvate?

McCullough: Ma usun, et meid on tabanud ülemaailmne bioterrorismi vorm, mida on plaanitud aastaid. Bioterrorismi esimene laine on hingamisteede viirus, mis levis üle maailma ja mõjutas suhteliselt vähe inimesi umbes 1% rahvastest, peamiselt eakaid ja juba haigeid inimesi. Kuid selle raames tekitati suurt hirmu, et viirus põhjustab surma, tegelikult oli see nagu külmetushaigus.

Seda hirmu kasutati väga kiiresti ära, et saavutada tohutu mõju inimeste elus, lukustamised ja kõik muu, mida te teate. Iga asi, mis tehti tervise kaitsmiseks pandeemia vastu, tegi selle hullemaks.Kui arstina süvenesin, arvasin, et viiruse ravi on üsna lihtne, kuid mõistsime, et sel on kolm faasi, replikatsioon, tsütokiinitorm ja tromboos. Kui pakkusin varajast ravi,  kohtasin igal tasandil vastuseisu, et patsiente ravida. Avaldasin uurimusi, olen kahe suure ajakirja toimetaja, mida kirjastan. Õnneks on mul piisavalt publitseerimisjõudu, et avaldada ainsad kaks uurimust kogu meditsiinikirjanduses, mis õpetavad arste COVID19 kodus ravima, et vältida hospitaliseerimist ja surma.

Avastasime, et vastuseis varajasele ravile oli tihedalt seotud vaktsiinide arendamisega.

Bioterrorismi esimene faas põhines elanike hirmul ja isolatsioonil, et vaktsiiniga nõustutaks. Vaktsiin ise paistab olevat bioterrorismi teine faas. Nii hingamisteede viirus, kui ka vaktsiin viivad inimese kehasse ogavalke.

 

Vaata intervjuu parimaid palasid koos subtiitritega siit: [stream_video src="https://www.telegram.ee/hls.php?vid=3924

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt