Kolmnurkse UFO mõistatus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. oktoober 2013 kell 21:30Screen Shot 2013-10-22 at 4.43.40 PMThe Gateway to Astronaut Photography of Earth on NASA hallatav veebilehekülg, millel on katalogiseeritud ja arhiveeritud astronautide tehtud fotod Maast. Sinna on üles laetud ka 1986. aastal kosmosesütiku Columbia pardalt tehtud kaks fotot, millel on näha Maad ning kummalist kolmnurkset objekti.

 

Fotode üle on palju arutatud ning kuigi NASA väidab, et tegu on pelgalt kosmoseprahiga, tekitab selgelt kolmnurkne objekt ka põnevamaid teooriaid.

Näiteks pakkus endine USAF-i (Ühendriikide õhuväe) ja kaitseministreeriumi töötaja Edgar Fouche välja, et pildistatud objekt võib olla tema vilepuhumise käigus paljastatud salastatud antigravitatsiooniga töötav alus, mis on suuteline kosmoselennuks. Fouche’i sõnul suudab kolmnurkne TR-3B tekitada tugeva magnetilise välja, mis vähendab aluse kaalu pea 90%. Kergeks muudetud alus suudab aga saavutada juba hariliku reaktiivmootori abil hämmastava kiiruse.

Pildistatud objekt võib olla nii maaväliste olendite kosmoselaev, äärmiselt salajane TR-3B, kosmoseprügi või midagi neljandat. Üks on aga kindel – need vanad fotod suudavad huvi äratada veel kaua.

 

 

Link fotole.Allikas: Collective Evolution, Exonews

Foto: NASA

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.