Maagiline nupp koheseks orgasmiks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. august 2019 kell 20:10“Olles veetnud 8 tundi naisteringis, jagades oma isikliku orgasmideni jõudmise teekonna üksikasju, selle tõuse ja mõõnu, olles teinud tundide viisi mitmeid praktikaid ja harjutusi, analüüsinud psühholoogilisi tegureid, suhtumisi ja programmeerimist, eesmärgiga luua ühendus oma naiselikkuse allikaga, küsis üks kursusel osalenu naine pika päeva lõpus, “Aga kuidas sa siis ikkagi saad neid silmapilkseid orgasme?” Ma olin natuke segaduses…,” kirjutab koolitaja ja joogaõpetaja Karolin Tsarski.

 

Lugedes kursuse tagasisidet, kus naised väljendasid oma kogemusi, leidus veel üks tagasiside, kus naine väljendas uudishimu, et ta oleks tahtnud õppida ära spetsiifilise punkti, mida vajutada, et neid koheseid orgasme kogeda.

Ja nii ma hakkasin märkama, et see leiab aset regulaarselt, kui minult küsitakse, kuidas on võimalik jõuda silmapilkselt orgasmi, mis see trikk on, mis see tehnika on? Seda küsisid ka mitmed tunnustatud teadlased hiljutisel International Academy of Sex Research konverentsil Mehhikos, kus ma esitlesin väikest uurimustööd oma orgasmidest. Nimelt soovisin ka endale saada n-ö kinnitust, kas minu hetkeliselt esile kerkivad samas piiritlematult kestvad orgastilised seisundid on “päris” kui võrrelda hormonaalseid seisundeid füüsilises vahekorras toimunud orgasmidega. Sellest katsest lähemalt saad vaadata allolevast videost.

Aga tulles tagasi maagilise nupu juurde. Selles kiiretempolises maailmas, oleme me harjunud kiirete lahendustega. Kui Sul on peavalu, neelad sa alla tableti ja vau, läinud ta ongi! Peaaegu, et hetkeliselt! Kui Sa lähed välja sööma aga toit tuleb eeldatust kauem, tekitab see frustratsiooni. Kui interneti lehekülg ei lae piisavalt kiiresti, muutume kannatamatuks. Me hakkame harjuma selle sooviga, et me tahame kõike hetkeliselt ja kohe ilma, et me ise selle nimel pingutaks. Juba sõna pingutus iseenesest on justkui negatiivne, sest me peaksime alati tegema seda, mis on meie kirg ja mida me armastame, et olla õnnelikud. Nautima. Pealegi, meil ei ole aega, et panustada või uurida midagi sügavuti kuna meel on võlutud mitmekesisuse ja vaheldusega. See võib samuti meelele igav olla, et pöörata tähelepanu ühele asjale liiga kaua, sest ta tahab hüpata järgmise atraktsiooni juurde, mis on veel värvilisem ja säravam, mida ta veel näinud ei ole, mida ta veel kogenud ei ole.

Nii soovivad ka naised, kes näevad hetkeliselt orgasmi seisundisse minekut saada neid samuti silmapilkselt. Nad mõtisklevad, millist nuppu vajutada, et saada see kohene nauding.

Kindlasti ei taha ma väita, et see ei ole võimalik. Ainukesed piirangud, mis meil on, on need, mis me ise endale seame. Samuti sain tagasisidet naiselt, kes jagas, et ta tundis ennast enne naiselikkuseallika kursust pigem seksuaalselt kinnisena ja kogemused olid piiratud kuid kohe pärast päevase kursuse läbimist sai ta 7 orgasmi veel samal õhtul ja ta tundis, et tal oli lihtsalt vaja lubada endal lahti lasta piiravast uskumustest, et ta ei suuda seda.

Siiski, tõe teine pool on see, et mul ei ole vastust sellele küsimusele, et mis see tehnika on. Mis on see maagiline nupp? Minu jaoks see maagiline nupp ja tehnika on olnud praktika, praktikta, praktika. See on olnud teekond. See on olnud üles ja alla. Seal on olnud kauneid avanemisi, õndsaid seisundeid millele on järgnenud ka hirmunud sulgumised ja puudutuse foobia. See on sügav teekond, millel ma olen endiselt. See on lõputu teekond. Sellel ei ole maagilist nuppu, et nüüd ma olengi valmis. Mida ma tean, on kuidas luua ühendus oma naiselikkuseallikaga. See võttis aega, see nõudis praktikta. Praktika jätkub. Töö iseendaga jätkub. Tõusud ja mõõnad jätkuvad. Õppimine jätkub.

Maagiline nupp on hinnata elu tema terviklikuses, armastada teekonda, mitte kaotada lootust, pühenduda praktikale, jätkata, mitte jõuliselt, et ma “pean tegema”, aga tuues olemist oma tegemisse. Olles ja ühendudes iseenda sügava allikaga.

 

Karolin Tsarski

 

Vaata lisaks: Naiselikkuse allikas

Foto: Adobe Stock

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
17yG7mpTcuJJbaXBufZweCX7nNqyoAs2Cs

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt