Naise orgasmide maailm on lõputu (+ video orgasmi saavutamisest sekunditega!)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. mai 2019 kell 20:25“Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“ – Hsi Lai

“Naise seksuaalsus on ühest küljest sügavalt müstiline, teisest eluliselt praktiline. Maailma tuntumates vaimsetes traditsioonides on seksuaalsed õpetused tihtipeale need kõrgeimad. Traditsiooniliselt jagati neid vaid siis, kui õpilane oli juba väga-väga edasijõudnud oma isiklikus individuaalpraktikas, ning siis alles hakati avaldama seksuaalenergia saladusi. Seega suuremale osale inimestest jäid õpetused kättesaamatuks, kuna nad ei pruukinud oma praktikas piisavalt sügavale jõuda ja sealt on ka jäänud mulje, et paljud vaimsed traditsioonid on pigem askeetlikud ja pärsivad seksuaalsust. Lihtsam aga oli keelata seksuaalsust, kui õpetada selle lõpmata võimsa energia peenkäsitlust ning sellega ümberkäimist nii, et see toetaks inimese arengut. Paljude õpetlaste arvates pärineb lausa Buddhalt endalt tsitaat: “Valgustumine on naise suguelundites.”,” kirjutab Telegramile jooga ja seksuaalsuse õpetaja Karolin Tsarski.

 

Tänapäeval on seksuaalkultuur ühest küljest arenenud oluliselt vabamaks. Siiski on säilinud selle ümber palju negatiivsust, justkui seksuaalsus oleks n-ö pärispatt või midagi ebapuhast. Andes negatiivse hinnangu aga oma seksuaalsusele, eraldame me ennast aga ju imelisest väeallikast, mis meile elu andis. Seega võiks seksuaalsuse kui sellise tõsta aukohale ning häbi tundmata jagada ka õpetusi selle energia käsitluseks nii, et see meid inimestena harmooniasse ja tasakaalu viiks.

Paljud täiskasvanu-eas inimesed, kes hakkavad avastama või õppima seksuaalsuse sügavusi, imestavad, et miks neile koolis seda ei õpetatud. Noortele teemat tutvustades on tagasiside olnud täpselt sama: miks seda ei õpetata, kuigi samas seksuaalteadmiste jagamist väärtustatakse.

Siin mõned kommentaarid noortelt endilt:

“Sain palju uusi teadmisi seksuaalsuse kohta. Varem ei teadnud ma pooltki neist asjadest, mida meile räägiti, seega minu arust võiks tõesti koolis olla seksuaalõpetuse tunnid.“

“Kindlasti võtan kaasa palju ka loengust, kui räägiti seksist, naise orgasmidest ja kõigest sellega seonduvast, sest see on tavaliselt teema, mida välditakse, eriti naise seksuaalsust, ning seetõttu oli enamus meile räägitud infost mulle uudne. Tõesti tänulik, et nii palju teadmisi selle kohta sain ja õppisin palju uut, mis aitab mul enda keha ka rohkem tundma õppida ja loodetavasti ka uusi kogemusi saada. Tahaks ka veel tulevikus selliseid loenguid kuulda, sest loengu andjad olid nii avatud ja otsekohesed ning abiks oli ka see, et nad jagasid väga avatult ka oma kogemusi selles vallas.“

“Kõige rohkem meeldis mulle, kui me tantra kohta õppisime, sest see on miski, mida tuleks koolis õpetada, aga mida ei õpetata…”

 

Katse-eksituse meetod vs teadlik naudingu kogemine

Loomulikult võib juhtuda, et katse-eksituse meetodil jõuavad inimesed spontaanselt sügavate ja rahuldust pakkuvate seksuaalkogemusteni. Kuid nii enda isiklikust kogemusest kui ka lihtsalt vaadeldes ühiskonda, on ilmselge, et need inimesed on pigem vähemuses. Paljud mehed näiteks ei tea, et orgasm ja ejakulatsioon on füüsiliselt kaks erinevat funktsiooni kehas ning neid saab kogeda eraldi. Paljud mehed ei adu, et spermas olev fosfor ja letsitiin on ajule üliolulised toitained ning on mitmeid teadlasi, kes on loonud tugevaid seoseid, et kui me spermas olevaid aineid oma kehast liiga palju väljastame, võib see rängalt mõjutada meie aju tööd. Paljud naised ei tea, et peale kliitori orgasmi on naisel võimalik kogeda oluliselt sügavamaid orgasme ja lõpmata palju erineva kvaliteediga orgasme. Isegi tänapäeva teadusuuringud, mis on pühendatud naise orgasmide uurimisele, fokuseeruvad põhiliselt diskussioonile tupesisese- ja kliitoriorgasmi vahel, kas üks on parem kui teine ja sarnased arutelud puhtalt genitaalide stimulatsiooni ümber.

Ma käisin hiljuti Kanadas, et kohtuda teadlasega, kes on 26 aastat seksuaalsust ja neurobioloogiat uurinud. Arutasime põhjalikumalt naise orgasme ning suures osas olime sarnastel arusaamadel. Siiski oli üllatav, et teadus endiselt paneb suure rõhuasetuse naise suguelundite stimulatsioonile ja selle olulisusele naise orgasmides. Suund on alt üles, otsitakse, kuidas allpoolne stimulatsioon mõjutab hormonaaltaset veres ja ajukeemiat. Samas on oluliselt vähem tõstetud esile ja uuritud seda, kui palju meie meel mõjutab orgasme. Tunnustatakse, et psühholoogial on mõju, kuid ikkagi on põhiline keskendumine füüsilisele stimulatsioonile.

 

Naise orgasmide maailm kui lõputu universum

Mina ei ole teadlane, guru ega õpetaja. Olen tavaline naine. Naine, kes on enda peal teinud hulganisti katsetusi, et avastada seksuaalenergiat endas, kuidas luua sellega ühendus, kuidas teda äratada, juhtida ning täna jõudnud tõesti kogemusteni, millest ma unistadagi ei osanud. Samas tundub mulle naise orgasmide maailm nagu lõputu universum, kus avastamisruumi on tohutult. Milles ma olen aga veendunud, on selle teema olulisus nii naise emotsionaalse stabiilsuse, harmoonilise mentaliteedi kui ka füüsilise tervise osas. See ei ole inimese elus kõrvaline teema. Seksuaalenergia andis meie elu, ning ta mõjutab väga otseselt meie igapäeva elu kõiki aspekte.

Kui naine ei ole seksuaalselt sügavalt rahuldatud, siis ei saa me rääkida õnnelikust naisest, kelle emotsioonid on tasakaalus, meel rahul ja keha terve. Ning rahulolematu naine hakkab kiirgama pinget ja rahulolematust ka oma ümbruskonnale.

Kui ma ise kunagi täpselt see rahuldamatu naine olin, siis sain nõuande: “Sul on vaja head meest ja lõdvestuda.” Iseenesest on see väga õige nõuanne, kuid inimloomuse oht seisneb selles, et me anname siin vastutuse partnerile oma heaolu eest või halvemal juhul laskume partneri süüdistamisesse. Sobilik ja toetav partner võib kindlasti mängida üliolulist rolli naise seksuaalses kogemuses, kuid siiski iga naine saab ja võiks võtta vastutuse iseenda rahulduse eest. Teadlasega, kellega kohtusin, oli samuti täheldanud, et statistiliselt enamus mehi võtab vastutuse oma naudingu ja orgasmi eest ise, olenemata partnerist, enamus naisi aga annab vastutuse mehele oma naudingu eest. Seega palju tähelepanelikumalt võiks naine märgata mulle antud nõuande teist poolt: “Sul on vaja lõdvestuda.”

Lõdvestumine on midagi, mis tänapäeva ühiskonnas ei ole just esikohal. See ei taga edukust. Kuid tegelikult on just lõdvestumine see võti, mis tagab naise seksuaalse rahulolu ja sealt edasi tema emotsionaalse, mentaalse ja füüsilise heaolu. Lõdvestunud ja seksuaalselt rahulolev naine suudab palju rohkem pakkuda ka oma perele, tööle ja maailmale. Seega on naisena oluline meil võtta vastutus oma seksuaalse rahulolu eest. See on õpitav, nagu iga teine oskus siin maailmas, kui me sellele vaid oma tähelepanu pühendame.

Vaata ka videot, kus Karolin suudab end sekundiga viia orgasmilisse seisundisse:

 

Karolin Tsarski

 

Vaata lisaks: Naiselikkuse allikas

Foto: erakogu

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt