Kampaania – osta Minu Telegrami aastapakett (50€) ja saad kingituseks raamatu “Tervisediktatuur” (väärtus 25€)


 

 

TELEGRAMI KEVADKAMPAANIA!

Kõik, kes aprillikuus 2021 tellivad Minu Telegrami 50€/aasta paketi, saavad kingituseks Dr. C. E. Nyderi raamatu “Tervisediktatuur” Reval Buch kirjastuselt (väärtus 25 €)!

Kampaania kestab ajavahemikus 1.04.2021 – 30.04.2021. 

Minu Telegrami aastapaketi tellijale on saadaval:

  • Kõik artiklid
  • Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
  • Kõik videod
  • Kõik galeriid
  • Kõik koolitused
  • Kõik podcastid
  • Kõikide artiklite kommenteerimine ja kommentaaride lugemine
  • Soovi korral ligipääs Telegram.ee jututubadesse Facebookis ja Discordis (info@telegram.ee)

+ aprillis/mais 2021 ilmuv uus lisa:

  • Ligipääs Telegrami uue videoportaali tasulistele videotele

 

 


Iga kampaanias osaleja saab kuni 10 päeva jooksul peale tellimuse tegemist (kirjastus postitab raamatuid 1 kord nädalas) kingituse endale lähimasse Smartposti pakiautomaati (Eesti Vabariigi piires). Selle jaoks peab tellija saatma aadressile info@telegram.ee oma telefoninumbri ja lähima pakiautomaadi asukoha. Kingitus on tellijale tasuta, ka postikulu tasub Telegram;
Kampaanias osaleja nõustub tellima Telegrami uudiskirja (saadetakse 6-12 korda aastas tellija e-posti aadressile).

PS. Lisaks mobiilimaksele, pangakaardile ja pangaülekandele on võimalus tasuda ka arvega, PayPaliga või krüptoga, küsi: info@telegram.ee.

Kõik kampaania reeglid leiad siit: https://www.telegram.ee/kampaania-reeglid-2

“Suured tänud teile julguse, lahkuse ja teadlikkuse eest”
– Kristi

 

“Jumal tänatud, et te teete seda, mida teete. Muidu tundub mulle, et olen oma mõtetega üksi, kuna kui ma üritan algatada vestlust inimestega sellest, et kõik pole nii nagu peavoolumeedias väidetakse, siis tembeldatakse mind hulluks. Inimesed on täiesti pimestatud sellest paanikast. Vaatan nüüd väga teisiti inimeste peale, keda varem austasin. Enam ei julge väitagi midagi erinevat, kuna siis vaadatakse kohe viltu. Kreisi maailm! Edu teile!!”
– R.S.

“Minge julgelt edasi ja teadke, et teie taga on palju inimesi, kes alati aitavad, kui saavad.”
– Mart

“Aitäh, nii meelelahutuslik ja asjalik kuulamine. Teeb niii rõõmu, et ma ei olegi viimane mohikaanlane, kes veel ei käi kätel ja ei lehvita tagumikuga ning ei palu, et meid vangi pandaks.”
– Maria

 

“Tervitused Telegrami loojad! Pole varem teid nii kuulanud, nüüd täitsa sõltuvuses. Olen sama meelt, et süsteemi osas ning oma peaga tuleks ikka ka veits mõtelda. Olen tänulik, selle üle mis teete. Jätkake samas vaimus, aitäh!”
– Annika

 

“Telegram on alternatiivmeedia niši hõivamisel ja selle märkimisväärsel laiendamisel olnud väga edukas. /—/ Samas Telegrami võimalused on suuresti seotud tema erilise enesepositsioneerimisega ning seetõttu on suurtel väljaannetel keeruline sama profiili järgida.”
– Marko Uibu 
Telegram.ee – konspirituaalsuse maaletooja” (Vikerkaar, 7-8 2016)

Päevapilt