Kampaania – osta Minu Telegrami aastapakett (50€) ja saad kingituseks David Icke´i uue raamatu (väärtus 30€)


 

 

TELEGRAMI SÜGISKAMPAANIA!

Telli Telegram ja saa esimesena Eestis David Icke´i eestikeelse raamatu “LÕKS” omanikuks! 

Meil on suur rõõm teatada, et koostöös kirjastusega Reval Buch saame kinkida kõigile oma lugejatele, kes hiljemalt 20. oktoobril 2022 tellivad Minu Telegrami 50€/aasta paketi, David Icke´i novembris eesti keeles ilmuva raamatu “LÕKS” (väärtus 30€)! Tegu on üle 7 aasta taas eesti keeles ilmuva vanameistri uudisteosega, mida peetakse Icke´i parimaks raamatuks seni.

Tegu on ka hea võimalusega saada Telegrami aastatellimus veel viimast korda hinnaga 50€, kuna hinnatõusude tõttu peame 2023. aasta alguses Minu Telegrami pakettide maksumust tõstma ka meie. Kuutasu hakkab senise 5.99 asemel olema 7.99 (see on 95.88 eurot aastas) ja aastamaks 70 eurot.

Seega 50 eurot aasta + kauba peale 30 eurone Icke´i tähtteos on päris hea diil! 😉

 

Kampaania kestab ajavahemikus 21.09.2022 – 20.10.2022

Minu Telegrami aastapaketi tellijale on saadaval:

  • Kõik artiklid
  • Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
  • Kõik videod
  • Kõik galeriid
  • Kõik podcastid
  • Ligipääs Telegrami videoportaali TelegramPlay tasulistele videotele
  • Kõikide artiklite kommenteerimine ja kommentaaride lugemine
  • Kõik tulevased koolitused
  • Soovi korral ligipääs Telegram.ee jututubadesse Facebookis ja Discordis (info@telegram.ee)

 

♦ Iga kampaanias osaleja saab kohe raamatu ilmudes novembrikuus 2022, esimesena Eestis kingituse (David Icke´i raamat “Lõks”, väärtuses 30€) endale lähimasse Smartposti pakiautomaati (Eesti Vabariigi piires). Selle jaoks peab tellija saatma aadressile info@telegram.ee oma telefoninumbri ja lähima pakiautomaadi asukoha. Kingitus on tellijale tasuta, ka postikulu tasub Telegram;
♦ Kampaanias osaleja nõustub tellima Telegrami uudiskirja (saadetakse 6-12 korda aastas tellija e-posti aadressile).

PS. Lisaks mobiilimaksele, pangakaardile ja pangaülekandele on võimalus tasuda ka arvega, PayPaliga või krüptoga, küsi: info@telegram.ee.

Kõik kampaania reeglid leiad siit: https://www.telegram.ee/kampaania-reeglid-4

 

***

“Mulle ongi teie kuulamine väga vajalik seepärast, et ma näen, et te ei karda neid asju, mida teised kardavad. Siis ma näen, et on võimalik mitte karta ja see nakatab.”
– Ingel U.

 

“See teie live oli erakordselt hea. Selles pole kahtlustki, et teie panus on erakordselt vajalik. Sest vaadake, mis mujal maailmas toimub – ulme! Ma arvan, et meil on suht normaalne koroonaolukord paljuski tänu Telegramile.”
– C.P.

 

“Telegrami tegijad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas alustasid 12. märtsil (2020) väljaande Facebooki lehel otseülekannetega, kus lahkasid eri teooriaid koroonaviiruse kohta, kutsusid inimesi üles positiivselt mõtlema ja mitte kartma. Mitmed intervjueeritud märkisid, et on neid ülekandeid vaatama hakanud ja tänulikud, et viirusest räägitakse ka teistsuguse ja positiivsema nurga alt kui uudisteajakirjanduses.“

“Intervjueeritud hindasid kõrgelt ka Telegrami artiklite läbipaistvust. Lugude sees olevate hüperlinkide ja kirjutise lõpus olevate allikaviidete põhjal on hõlbus artikli aluseks olnud infot ise kontrollida. Samuti tõendab kasutatud materjalidele viitamine vastanute sõnul põhjalikku taustatööd, mis on artikli kirjutamiseks tehtud.“

“Telegramil ja selle lugejatel on avalikkuses teatud stigmatiseeritud kuvand, mille tõid välja ka mitmed selle magistritöö tarbeks intervjueeritud inimesed. Seetõttu rõhutan, et sel teemal edasiste uuringute tegemisel on oluline jätta kõrvale oma varasemad eelarvamused ja hoiakud. Loodan, et see magistritöö on veenev argument, et alternatiivmeediat tarbivate inimeste kriitika uudisteajakirjanduse suhtes on mitmetpidi põhjendatud ja traditsioonilistel väljaannetel võib olla Telegrami edukusest nii mõndagi õppida. Kas või seda, et Telegram ongi lugejate jaoks meelelahutusvorm ning koht teistmoodi info saamiseks, kui seda pakub uudisteajakirjandus.”

– Kristi Sobak
TÜ magistritöö “Telegram.ee lugejauuring: alternatiivmeedia väärtus ja uudisteajakirjanduse kriitika“ (2020)

 

“Minge julgelt edasi ja teadke, et teie taga on palju inimesi, kes alati aitavad, kui saavad.”
– Mart

 

“Jumal tänatud, et te teete seda, mida teete. Muidu tundub mulle, et olen oma mõtetega üksi, kuna kui ma üritan algatada vestlust inimestega sellest, et kõik pole nii nagu peavoolumeedias väidetakse, siis tembeldatakse mind hulluks. Inimesed on täiesti pimestatud sellest paanikast. Vaatan nüüd väga teisiti inimeste peale, keda varem austasin. Enam ei julge väitagi midagi erinevat, kuna siis vaadatakse kohe viltu. Kreisi maailm! Edu teile!!”
– R.S.

 

“Suured tänud teile julguse, lahkuse ja teadlikkuse eest.”
– Kristi

 

“Aitäh, nii meelelahutuslik ja asjalik kuulamine. Teeb niii rõõmu, et ma ei olegi viimane mohikaanlane, kes veel ei käi kätel ja ei lehvita tagumikuga ning ei palu, et meid vangi pandaks.”
– Maria

 

“Tervitused Telegrami loojad! Pole varem teid nii kuulanud, nüüd täitsa sõltuvuses. Olen sama meelt, et süsteemi osas ning oma peaga tuleks ikka ka veits mõtelda. Olen tänulik, selle üle mis teete. Jätkake samas vaimus, aitäh!”
– Annika

 

“Telegram on alternatiivmeedia niši hõivamisel ja selle märkimisväärsel laiendamisel olnud väga edukas. /—/ Samas Telegrami võimalused on suuresti seotud tema erilise enesepositsioneerimisega ning seetõttu on suurtel väljaannetel keeruline sama profiili järgida.”

– Marko Uibu 
Telegram.ee – konspirituaalsuse maaletooja” (Vikerkaar, 7-8 2016)

 

Päevapilt