Kampaania – Telegram.ee 7.33€/kuu või 8.33€/kuu pakettidega kingituseks raamat “Jumalate tehnoloogia” (väärtus 25€)!


 

 

TELEGRAMI + ELUVAIM kirjastuse ULME KAMPAANIA!

🛸 Telli Telegram.ee 6 kuuks (50€ = 8.33€ kuus) või 1 aastaks (88€ = 7.33€ kuus) ja saad kingituseks kirjastuselt Eluvaim History Channeli populaarse dokumentaalsarja “Ancient Aliens” ehk “Iidsete tulnukate” ühe saatejuhi David Hatcher Childressi menuteose “Jumalate tehnoloogia”(väärtus 25€)!

NB! Telegram.ee tellijaid ootab ees UUS BOONUS: TELEGRAM MASTERMIND – igakuine Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega! 

Vaata kava siit: https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/jarelvaatamine-telegram-mastermind-2-analuutik-mait-krauniga-majandusest-teise-nurga-alt

***

Autor David Hatcher Childressi megateos “Jumalate tehnoloogia” avab ukse salapärasesse ja imelisse iidse tehnoloogia maailma, tuues välja hämmastavad tõendid alates iidse maailma arvutitest kuni “jumalate” lennumasinateni.

Raamat kirjeldab tehnoloogiat, mida väidetavalt kasutati kadunud Atlantises ja uurib teooriat, mille kohaselt oli Egiptuse suur püramiid algselt hiiglaslik elektrijaam.

Raamat on algusest lõpuni täis teaduspõhiseid fakte, teravaid tähelepanekuid ja jutte, mis seavad humoorikalt, intelligentselt ja kaasahaaravalt kahtluse alla tänapäevased peavoolu oletused meie mineviku kohta. Raamatust leiate intrigeerivaid tõendeid järgmistel teemadel:

 • Kuidas ammused tsivilisatsioonid olid saavutanud meie “kaasaegse” arengutaseme ja jõudnud praegusest tsivilisatsioonist kaugemale.
 • Kuidas iidsel ajal eksisteeris kõrgtehnoloogia, mida tänapäeval pole suudetud jäljendada. Selle kohta esitatakse arhailisi dokumente, mis seda tehnoloogiat kirjeldavad.
 • Kuidas iidse inimkonna kasutuses olid kristall-läätsed.Analüüsitakse, kas Giza suur püramiid oli algselt hiiglaslik elektrijaam?
 • Kas inimajaloo kuulsamaid ja pühamaid reliikviaid “seaduselaegas” oli hoopiskõrgtehnoloogiline elektriseade?
 • Uuritakse erinevaid kiiritada saanud paikasid ja inimskelette, mis viitavad faktipõhiselt maa peal aset leida võinud aatomijõust põhjustatud tsivilisatsiooni hävingu kohta.
 • Arutletakse “jumalatelt” saadud tule kasutamise üle nii muistsetes usulistes tseremooniates kui sõjapidamises.
 • Uuritakse megaliidimeistrite ehitatud hämmastavaid struktuure ja erinevaidvõimatuna näivaid artefakte.

Autor David Hatcher Childress on televaatajale tuntud History Channeli populaarse dokumentaalsarja “Ancient Aliens” ehk “Iidsete tulnukate” ühe saatejuhina. Ameerikas on ta kuulus oma intrigeerivate raamatute poolest, sest avaldab faktipõhist kirjandust ufode, iidsete tsivilisatsioonide ja maal aset leidnud hämmastavate ajalooliste sündmuste kohta. Kuna tal pole doktorikraadi, siis on ta hüüdnimeks “kelmide arheoloog”, sest avalikustab seda, mille peavoolu arheoloogid maha vaikivad.

 

 

 

***

🛸 Pakkumine kestab ajavahemikus 12. aprill – 12. mai 2024 🛸

Minu Telegrami poole aasta- või aastapaketi tellijale on saadaval:

 • Kõik artiklid
 • Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
 • Kõik videod
 • Kõik podcastid
 • UUS! Telegram Mastermind
 • Ligipääs Telegrami videoportaali TelegramPlay tasulistele videotele
 • Kõikide artiklite kommenteerimine ja kommentaaride lugemine
 • Kõik tulevased koolitused
 • Soovi korral ligipääs Telegram.ee jututubadesse Facebookis ja Discordis (info@telegram.ee)

 

 

Iga kampaanias osaleja saab Telegram.ee 6-kuu või 1-aasta tellimusega kingituseks tasuta kaasa kirjastuselt Eluvaim David Hatcher Childressi menuteose “Jumalate tehnoloogia”(väärtus 25€). Kingitus on tellijale tasuta, ka postikulu tasub Telegram.
♦ Kampaanias osaleja nõustub tellima Telegrami uudiskirja (saadetakse max. mõned korrad kuus tellija e-posti aadressile).

PS. Lisaks pangakaardile ja pangaülekandele on võimalus tasuda ka arvega, PayPaliga või krüptoga, küsi: info@telegram.ee.

Kõik kampaania reeglid leiad siit: https://www.telegram.ee/kampaania-reeglid-9

 

 

***

 

“Mulle ongi teie kuulamine väga vajalik seepärast, et ma näen, et te ei karda neid asju, mida teised kardavad. Siis ma näen, et on võimalik mitte karta ja see nakatab.”
– Ingel U.

 

“See teie live oli erakordselt hea. Selles pole kahtlustki, et teie panus on erakordselt vajalik. Sest vaadake, mis mujal maailmas toimub – ulme! Ma arvan, et meil on suht normaalne koroonaolukord paljuski tänu Telegramile.”
– C.P.

 

“Telegrami tegijad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas alustasid 12. märtsil (2020) väljaande Facebooki lehel otseülekannetega, kus lahkasid eri teooriaid koroonaviiruse kohta, kutsusid inimesi üles positiivselt mõtlema ja mitte kartma. Mitmed intervjueeritud märkisid, et on neid ülekandeid vaatama hakanud ja tänulikud, et viirusest räägitakse ka teistsuguse ja positiivsema nurga alt kui uudisteajakirjanduses.“

“Intervjueeritud hindasid kõrgelt ka Telegrami artiklite läbipaistvust. Lugude sees olevate hüperlinkide ja kirjutise lõpus olevate allikaviidete põhjal on hõlbus artikli aluseks olnud infot ise kontrollida. Samuti tõendab kasutatud materjalidele viitamine vastanute sõnul põhjalikku taustatööd, mis on artikli kirjutamiseks tehtud.“

“Telegramil ja selle lugejatel on avalikkuses teatud stigmatiseeritud kuvand, mille tõid välja ka mitmed selle magistritöö tarbeks intervjueeritud inimesed. Seetõttu rõhutan, et sel teemal edasiste uuringute tegemisel on oluline jätta kõrvale oma varasemad eelarvamused ja hoiakud. Loodan, et see magistritöö on veenev argument, et alternatiivmeediat tarbivate inimeste kriitika uudisteajakirjanduse suhtes on mitmetpidi põhjendatud ja traditsioonilistel väljaannetel võib olla Telegrami edukusest nii mõndagi õppida. Kas või seda, et Telegram ongi lugejate jaoks meelelahutusvorm ning koht teistmoodi info saamiseks, kui seda pakub uudisteajakirjandus.”

– Kristi Sobak
TÜ magistritöö “Telegram.ee lugejauuring: alternatiivmeedia väärtus ja uudisteajakirjanduse kriitika“ (2020)

 

“Minge julgelt edasi ja teadke, et teie taga on palju inimesi, kes alati aitavad, kui saavad.”
– Mart

 

“Jumal tänatud, et te teete seda, mida teete. Muidu tundub mulle, et olen oma mõtetega üksi, kuna kui ma üritan algatada vestlust inimestega sellest, et kõik pole nii nagu peavoolumeedias väidetakse, siis tembeldatakse mind hulluks. Inimesed on täiesti pimestatud sellest paanikast. Vaatan nüüd väga teisiti inimeste peale, keda varem austasin. Enam ei julge väitagi midagi erinevat, kuna siis vaadatakse kohe viltu. Kreisi maailm! Edu teile!!”
– R.S.

 

“Suured tänud teile julguse, lahkuse ja teadlikkuse eest.”
– Kristi

 

“Aitäh, nii meelelahutuslik ja asjalik kuulamine. Teeb niii rõõmu, et ma ei olegi viimane mohikaanlane, kes veel ei käi kätel ja ei lehvita tagumikuga ning ei palu, et meid vangi pandaks.”
– Maria

 

“Tervitused Telegrami loojad! Pole varem teid nii kuulanud, nüüd täitsa sõltuvuses. Olen sama meelt, et süsteemi osas ning oma peaga tuleks ikka ka veits mõtelda. Olen tänulik, selle üle mis teete. Jätkake samas vaimus, aitäh!”
– Annika

 

“Telegram on alternatiivmeedia niši hõivamisel ja selle märkimisväärsel laiendamisel olnud väga edukas. /—/ Samas Telegrami võimalused on suuresti seotud tema erilise enesepositsioneerimisega ning seetõttu on suurtel väljaannetel keeruline sama profiili järgida.”

– Marko Uibu 
Telegram.ee – konspirituaalsuse maaletooja” (Vikerkaar, 7-8 2016)

 

 

Päevapilt