Lääne naistele soovitatakse lapsi mitte saada? Inimese asemel koer, järglased kui kliimatapjad 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. november 2022 kell 17:18Radikaalsemad rohepöördeaktivistid ja feministid on kõikjal leviva kliimahüsteeriaga jõudnud tõdemuseni, et äkki võiksid naised Maa kehva tulevikuvaate tõttu lapsesaamisest üldse loobuda. Vähemalt leitakse nii Austria väljaande Wochenblick veergudel: aset on leidmas sotsiaalpsühholoogilist manipulatsiooni lääne naistega, kellele kuvatakse loomulikku pereplaneerimist kui midagi haiget ja ebaloomulikku. Näiteks tuuakse “Birthstrike” liikumine, mille asutas Briti laulja Blythe Pepino. 

Kuid kas tõesti on asjad läinud nii äärmuslikuks? 

 

Wochenblickis seisab: 

Postfeminismi ajastu läänelike valgete moodsate “jõunaiste” akadeemiliselt haritud miljöö on üle ujutatud uute pseudoteaduslike uurimustega, mis propageerivad absurdset elustiili kui tervislikku. Kaks aastat tagasi soovitati teadusuuringule tuginedes, et naised võtaksid voodisse pigem koeri, kui mehi. Mitte sodomiitlike tavade mõttes, vaid loomuliku inimliku sotsiaalpartneri asendamiseks. 

Sellise jama eesmärk on propageerida moodsat elustiili, kus mehed ja naised peaksid end ideaalis kuni surmani tööturule kättesaadavaks tegema ja elama ideaalis ilma lasteta, puhkusereiside, liha, autode, majadeta jne, et olla “kliimaneutraalne”. Naised peaksid töötama nagu mehed, tulevikuhirmu tõttu ei taha nad lapsi saada ja nii töötavad nad bioloogilisest kellast välja tegemata, avastades end peagi olukorrast, kus koer või kass soojendavad voodi jalutsis jalgu. 

Inimene kui vaenlane 

Need on kõik liialdused ideoloogiast, mis väidab, et tahab inimkonda päästa, kuid kuulutab inimesed hoopis vaenlasteks ja röövib neilt kõik, mis teeb neist inimese.

Pideva

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD

Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt