Rahvusvaheline juristide rühm ühendab jõud, et seista vastu WHO võimuhaaramisele 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. juuli 2023 kell 11:06Foto: Twitter

Juuli alguses tegi kümne riigi juristide rühm avalduse, milles väljendati oma vastuseisu Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) kavandatavale plaandeemialepingule, mis on ametlikult tuntud kui WHO CA+ ja rahvusvaheliste tervise-eeskirjade (IHR) muudatused. Koroonapettusest alguse saanud inimkonnavastane vandenõu liigub edasi, mille eesmärgiks on luua täielik kontrollühiskond. 

 

30. juunist 2. juulini toimus Saksamaal Kölnis Anwälte für Aufklärungi (inglise keeles Lawyers for Enlightenment, eesti keeles valgustusaja juristid) poolt ellu kutsutud esimene rahvusvaheline juristide kongress. Kongress keskendus IHR-i muudatustele ja nn pandeemialepingule ning moodustati ka rahvusvaheline juristide ühendus International Association of Lawyers for Human Rights (Rahvusvaheline Inimõiguste Juristide Ühendus).

Kohtumisel osalesid juristid Austriast, Šveitsist, Liechtensteinist, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Itaaliast, Tšehhist, Hollandist, Iisraelist ja Saksamaalt.

WHO plaandeemialepingu vastu on moodustumas tugev juristide rinne kogu Euroopast, mida toetavad juristid kogu maailmast. “Meie, juristid, ütleme: ei totalitarismile. Me ei nõustu WHO plaaniga muuta organisatsioon “tervisemaailma valitsuseks”, rõhutas dr Alexander Christ. 

Ekraanikuva: Twitter

Valgustusajastu juristide pressiteade. Köln, 3. juuli 2023 

Kümne riigi juristid käsitlesid WHO pandeemialepingu ja rahvusvaheliste tervise-eeskirjade kavandatava muutmise küsimusi sel nädalav

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD

Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt