Rootsi uudiste kuumad teemad 1.–20. jaanuar

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2013 kell 9:58– Teated, nagu oleks mõnedes apteegis müügil olevates vitamiinides inimtervisele ohtlikult suur kogus trendikat D-vitamiini või vastavad kogused on lihtsalt vigaselt purgile märgitud, on vallandanud väikese paanika, nii et asjatundjad on sunnitud olukorda meedias selgitama. Link.

– Statistikaamet on äsjaavaldatud aastaraamatus kirjutanud kõiksugu näitusid lahti ka n-ö keskmise rootslase võtmes, kelleks on Fredrik (40) ja Maria Johansson (42), kes on abielus, neil on kaks last ja hõbedane Volvo. Link.

– Kuningliku pere varasemad probleemid on tänu juurdekasvule kenasti päevakorrast maas – kui jõulude ajal võisid kõik imetleda kuningapere noorima liikme titesarmi, siis nüüd saab kogu rahvas arutada õukonnast väljalekkinud infot, et otsitakse lapsehoidjat. Link.

– Tervishoiuametnikud on avaldanud raporti, mis näitab rootslaste toitumise ja tervise suhtes kahesuunalist trendi: üldine seis küll paraneb, kuid teisalt suureneb ka toidu suhkru-, soola- ja rasvasisaldus eelkõige magusa söömise, karastusjookide, pagaritoodete ja snäkkide tõttu ning samal ajal ei tarbita piisavalt kala, täisteravilja, puu- ja köögivilja, mille tulemuseks on ülekaalulisus.

 

Toimetas Ain HinsbergKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt