Venemaa uudiste kuumad teemad 1.–20. jaanuar

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2013 kell 9:46– Konkurentsitult kõige kuumem uudis kanalist sõltumata on maffiapealik Ded Hasanile sooritatud atentaat ja sellele järgnenud protsessid matusteni välja. Link.

– Duuma võttis esimesel lugemisel vastu seaduse, mis keelab ropendamise massimeedias, ähvardades karistada kuni 200 000 rubla suuruse trahviga. Kuna väidetavalt olevat tegemist eelkõige laste ja noorte kaitsmisega, siis ei jäädud poolele teele ja asuti koostama seadust, mille alusel saaks hakata koolides narkoteste teostama. Link.

– Moskvas pole mitte ainult töötasud muust riigist 20–40% kõrgemad, vaid ka kasvavad ülejäänud Venemaast kiiremini (2012. aasta jooksul 9%, teisel kohal on Peterburi 6%-ga). Link.

– Kultuuri- ja haridusministeerium on koostanud nimekirja sadakonnast Nõukogude ja Vene filmist, mida peaks koolilastele nendest patriootide kasvatamiseks ja ka teiste põlvkondadega sidumiseks näitama. Link.

 

Toimetas Ain HinsbergKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt