Märtsis saab Eestis osaleda filmist “The Secret” tuntud edutreeneri Jack Canfieldi koolitusel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. jaanuar 2017 kell 20:47Jack-Canfield-Net-Worth

Foto: pressimaterjalid

Märtsis tuleb esmakordselt Eestisse maailmakuulus koolitaja ja kirjanik Jack Canfield, keda tuntakse eelkõige New York Times’i nr 1 bestseller raamatusarja “Chicken Soup for the Soul” kaaslooja ja -autorina ning õpetajana filmides “The Secret”, “The Truth” ja “The Tapping Solution”. Canfield saabub siia Edu Akadeemia kutsel ja tema koolitus “Passion for Success” toimub 19. märtsil. 

 

Jack on koolitanud inimesi kõikjal üle maailma,; esinenud enam kui 1000 raadio- ja telesaates, sh Oprah, Larry King Live, The Today Show jne; ja tema osalusega valminud raamatusari “Chicken Soup for the Soul”koosneb 225 raamatust ning neid on välja antud enam kui 500 miljonit eksemplari 47 keeles.

Canfieldi võib lugeda maailma nr 1 edutreeneriks, kuid talle ei ole midagi kandikul kätte antud. Ta sündis alkohoolikust ema ja töönarkomaanist isa perekonda ning pidi ise kooli suvevaheaegadel töötama, et pere ots otsaga välja tuleks. Oma viimasel ülikooliaastatel tuli tal kuulõppudel leppida makaronide söömisega.

Kõik muutus tema jaoks, kui ta kohtas oma mentorit W. Clement Stone’i – end nullist üles töötanud multimiljonäri, kes õpetas talle fundamentaalseid edu põhimõtteid ning lisaks hakkas Jack lugema ennast arendavaid raamatuid, osales sadadel seminaridel, kuulas tuhandeid tunde audioprogramme ja mis kõige olulisem, hakkas neid printsiipe oma elus rakendama.

Hiljem hakkas ta neid printsiipe õpetama ka teistele. Täna on Jacki visioon 1 miljonile inimesele oma edu põhimõtted edasi anda, et nemad omakorda seda pärandit teistele jagada saaksid. Jack on esitlenud neid võimsaid põhimõtteid ja läbimurdestrateegiaid juba 40 aastat firmadele, valitsustele ja ülikoolidele rohkem kui 30 riigis.

Nüüd on Canfield esmakordselt pisikesse Eestisse jõudmas ning ka meile avaneb erakordne võimalus temaga päriselus kohtuda. Jack on isiklikult aidanud sadu tuhandeid inimesi üle terve maailma saada “keskpärase asemel üliedukaks” ehk multimiljonärideks, firmajuhtideks, tunnustatud autoriteks, juhtivateks müügispetsialistideks, edukateks ettevõtjateks ja tipptasemel sportlasteks, kel on karjääriga samaaegselt ka tasakaalus, rahuldustpakkuv ja tervislik elustiil.

 

Vaatamata sellele, mis seisus sa oled täna, on sinu tulevik täielikult sinu enda kätes ja sul on võimalik luua just selline elu, nagu sa soovid.

“Teadmine, kuidas edu saavutada, on sama nagu lukukombinatsiooni teadmine. Kui ükski number on puudu või vales järjekorras, siis lukk ei avane,” ütleb ta. Võid püüda seda ise välja mõelda ning raisata meeletult aega ja raha. Teine võimalus on protsessi märkimisväärselt kiirendada, õppides inimestelt, kes on edu saavutanud ja aidanud ka tuhandetel teistel inimestel seda teha.

Jacki raamatu “Edu printsiibid” esimene printsiip on – võta 100% vastutus oma elu osas. Mis tähendab seda, et kõik, mis Sinu elus täna on või ei ole, on Su enda mõtete, käitumise ja tegevuste tulemus. Kui soovid mõnes eluvaldkonnas paremaks saada, siis muutus algab sinust endast ning sa pead võtma 100% vastutuse kõige eest, mis sinu elus toimub. Lõpeta süüdistamine, halvustamine ja võta enda elu enda kätesse.

Jälgi hoolega, mis Sul elus toimub – tulemused ei valeta! Kas saad paremaks igas oma eluvaldkonnas? Kas oled endaga rahul? Kas tervis on korras? Kas saad seda, mida soovid? Kas Su sissetulekud kasvavad? “Üheks asjadest, mis võib inimestele takistuseks saada on… nad ei tea oma kirge. Kui sa suhtud kirglikult oma tegemistesse, teed sa kõik oma tegevuste parendamiseks,” arvab Jack.

“Sa pead võtma isikliku vastutuse. Sa ei saa muuta olukordi, hooaega või tuule suunda, kuid Sa saad muuta iseennast” – Jim Rohn

Ole enda vastu aus ja kui soovid, midagi parandada, siis võta midagi ette ja tee teisiti, kui Sa varem oled teinud. Kui ei tea, kuidas seda teha, siis otsi keegi, kes on seda teinud.

 

Allikad ja lisainfo: Edu AkadeemiaJack Canfieldi koduleht, Edu Akadeemia Facebook

Vaata ka: Jack Canfield Eestis – osale 2000€ väärtuses VIP-paketi loosimises

Foto: pressimaterjalid

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt