Tulekul on uus Eestis loodud lauamäng New World Order ehk Uus Maailmakord

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2022 kell 10:48Eestis on valmis saanud uus kiiretempoline lauamäng nimega New World Order ehk Uus Maailmakord, mida on lihtne õppida ja mis pole strateegiliselt liiga keeruline, kuid ometi on vaja teha häid otsuseid ja jälgida hoolega mängulauda. “See mäng sobib suurepäraselt ka inimesele, kes lauamänge muidu ei mängi,” tutvustab oma loomingut Tanel Kapp, kes on mängu pidevalt arendanud ja testinud juba 7 aastat. 

 

Uus Maailmakord on lõbus seltskondlik ajaviide 2-5 inimesele, mänguajaga umbes 60 minutit. Lisaks saab mängimise ajal arutleda põnevate ja ajakohaste teemade üle.

“Algselt, 7 aastat tagasi, oli tegu aktsiaturu mänguga, kus mängijad kogusid aktsiaid ja vahetasid neid punktideks. Kuid tahtsin, et mängu teema oleks midagi enamat ja aktuaalsemat. Kuna olen ise Uue Maailmakorra ideoloogiaga tuttav juba aastaid ja näen pidevat globalismi pealetungi, siis otsustasin selle teema oma mänguga siduda,” tutvustab Kapp tausta.

“Inimestel oleks aeg teadvustada, et Uue Maailmakorra plaan on täiesti olemas ja ideoloogia, mida toetavad suur-korporatsioonid, on tugev. Seega oleks sellel mängul ka n-ö hariv külg, läbi Saavutuste kaartide saab näidata, mis plaanid on eliidil meie ühiskonna jaoks.

Kuid ma ei tahtnud seda mängu muuta liialt tõsiseks, vandenõu teooriate keskseks. Mängus on ka kaarte, mis puudutavad kõrgtehnoloogia arengut ja kosmose avastamist, mis on kindlasti positiivsed edasiminekud. Pigem see mäng räägibki rohkem meie maailma tulevikust ja tulevastest eesmärkidest kui ainult eliidi võimuplaanidest,” paotab Tanel kaant.

 

Mängu väljaandmine toimub ühisrahastuse abiga

Täna, 10. juunil algab mängu ühisrahastus-kampaania, mille õnnestumiseks on vaja paljude inimeste abi. Kui sind huvitaks selline lõbus ja tempokas lauamäng, siis kliki siia lingile, registreeru ja toeta:

https://www.gameontabletop.com/cf745/new-world-order-boardgame.html

Lisainfot mängu kohta leiad aadressilt – www.newworldordergame.com

Mäng tuleb küll ingliskeelne, kuid loomulikult ka eestikeelsete reeglitega. Teksti on kaartidel vähe, palju olulisemad on värvid!

“Kiirematele reageerijatele on minu poolt ka boonus,” ütleb mängu autor ja lisab, et kes toetavad mängu esimesel päeval, saavad kingituseks 3D prinditud Alustava Mängija nupu (väärtusega 10 eurot, 5 eurot, kui tellida koos mänguga).

“Toeta seda projekti ja proovi uut originaalset mängu ning veeda sõpradega või perega põnevalt aega,” kutsub Tanel üles Eestis loodut toetama.

 

Lisainfo: www.newworldordergame.com

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt