Videod: uue maailmakorra sõnumitega Georgia Guidestones lasti õhku

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuli 2022 kell 14:03Foto: Wikimedia Commons + Quentin Melson – CC BY-SA 4.0

USA-s Georgia osariigis asunud monument, mida tuntakse Georgia Guidestonesi nime all, sai 6. juulil plahvatuses kannatada ja lammutati seejärel kohalike võimude poolt. Ameerika Stonehenge’iks kutsutud 119-tonnisele graniidist struktuurile oli 12 keeles, sealhulgas neljas iidses keeles nagu sanskrit, Egiptuse hieroglüüfid ja Babüloonia kiilkiri, graveeritud maailmavalitsuse ja populatsioonikontrolli sõnumid, muu hulgas ka, et “inimkonna arv ei tohi ületada 500 miljonit”.

 

Uurijad ütlesid Fox uudistele, et öösel käivitasid teadmata isikud monumendi juures lõhkeseadeldise. Intsidendis keegi vigastada ei saanud, aga plahvatus hävitas monumendi ühe “tiiva”.

Georgia osariigi politsei saatis kohapeale pommirühma ning Georgia Juurdlusbüroo teatas samal päeval, et “monument  on ohutuse huvides täielikult lammutatud”. Samuti avaldas Georgia Juurdlusbüroo turvakaamera salvestise plahvatusest ning kaadrid kahtlusalustest, kes ilmselt lahkusid sündmuskohalt hõbedase sedaaniga.

 

Monumendi püstitas “väike grupp ustavaid ameeriklasi”

Georgia Guidestones ehitati aastal 1980 ja selle maksumus oli 500 000 dollarit. Projekti autoriteks oli “väike grupp ustavaid ameeriklasi”, kes on tänaseni anonüümseks jäänud, kuid arvatakse, et nende hulka kuulub näiteks rahvastiku vähendamisest unistav “filantroop” Ted Turner.

Turner on rääkinud korduvalt depopulatsioonist ja toonitanud, et inimkonda tuleks 95% ulatuses vähendada ning kohtub Bill Gatesi ja George Sorose suguste tegelastega, et arutada, kuidas globalistid saaksid oma jõukust “maailma rahvaarvu kasvu pidurdamiseks” ära kasutada.

“Monumendi ida- ja läänenurgad on päikesetõusu ja -loojangu suunas. Auk, mis on lõigatud ühe plaadi sisse, tähistab talvist ja suvist pööripäeva. Keskmisest kivist läbi puuritud auk tähistab põhjanaela asukohta. Ja pilu, mis on lõigatud läbi pealmise kivi, tähistab keskpäeva. Niisiis on see graniidist ehitis kui Šveitsi armee nuga: kalender, kompass, tõlkija ja juhend.”

 

Vaata lähemalt: Vanglaplaneet, Wikipedia

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt