Kas Sulle meeldib Telegram?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2013 kell 8:07Telegram pitsat

Kui Sa oled sellel lehel esimest korda, siis jäta see artikkel vahele. Kui Sulle aga Telegram meeldib, siis loe edasi.

 

Hea lugeja, me vajame Su abi. Meie väike kollektiiv on olnud pühendunud alternatiivse uudistekanali väljatöötamisele, kuid me läheneme suure hooga olukorrale, kus meie stardirahad on otsa saamas ja kui me ei suuda end ise ära majandada, siis on meie edasine saatus ebakindel.

Kui Sa tunned, et oled valmis toetama meie üritust materiaalselt, siis meie garanteerime, et anname ka edaspidi endast parima, et Sul oleks võimalik lugeda teistsuguseid uudiseid ning saaksid ise otsustada, milliseid seisukohti maailmas toimuva kohta eelistada.

Meil on neli toetuskategooriat:

– Telegrami toetaja – vähemalt 10 eurot, millega kaasneb Telegrami (auto)kleepekas;

– Telegrami hõbetoetaja – vähemalt 100 eurot, millega kaasneb külaskäik Telegrami toimetusse;

– Telegrami kuldtoetaja – vähemalt 1000 eurot, millega kaasneb lõunasöök Telegrami tegijatega, et arutada, kuidas meie lehekülge veel paremaks teha;

– Telegrami plaatinatoetaja – vähemalt 10 000 eurot, millega kaasneb kord aastas koos Telegrami meeskonnaga osalemine rahvusvahelisel intervjuul ühe huvitava inimesega.

Kui tunned, et Sul on võimalust meid aidata, siis palun tee Sulle sobivas summas ülekanne Telegram OÜ arveldusarvele: SEB 10220214731223.

Lisaks saada palun kinnitusmeil aadressile meeli@telegram.ee, et saaksime Sinuga ühendust võtta.

Suur, suur aitäh! Koos muudame maailma paremaks.

Üks anonüümseks jääda sooviv toetaja: “Kui inimeste teadlikkus ei küündi veel selleni, et alternatiivmeediat on vaja ja pole valmis enda panust sinna panema, siis tuleks arutleda uudisportaali mõttekuse üle. Mina leian, et teie tegevus on mõttekas ja toetan teid.”

 

Sinu Telegram

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt