Telegrami peatoimetaja pöördumine II

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. juuli 2013 kell 10:14Teie ees on Telegrami peatoimetaja teine videopöördumine, kus selguvad eelmise nädala video tulemused ning saavad lahti seletatud ka teised olulised asjad. Teemadele, mis videosse ei mahtunud, saate vastused alapealkirja Korduma Kippuvad Küsimused (KKK) alt.

Kummardus kõigile, kes meid nõu ja jõuga on aidanud!

 

 

 

UUS! Võimalus annetada tasulisele numbrile helistades:

9001122 – 10 eurot

9001133 – 30 eurot

Teenus avatud Elioni, EMT, Elisa, Tele2 ja Starmani võrgus.

 

Telegram OÜ

SEB: 10220214731223

LHV: 771001142872

 

Väliskontolt makstes:
IBAN: EE881010220214731223
SWIFT: EEUHEE2X

 

Kuidas teha püsikorraldust internetipangas:

Swedbank
Vasakult igapäeva pangandus
Maksed
Püsikorraldus

SEB
Kontod/maksed
Püsikorraldused
Teen uue püsikorralduse

Nordea
Maksed
Püsikorraldus

LHV
Igapäevapangadus
Püsikorraldused
Lisa püsikorraldus

Krediidipank
Teenused
Otsekorraldused ja püsimaksed
Uus leping

Danske Bank
Maksed
Püsikorraldused

 

 

KKK

Kas Telegram ei saaks paremini hakkama, kui kasutaksite vabatahtlikke?

Me kasutame ka vabatahtlikke. Nendega on selline lugu, et nemad teevad tööd siis, kui neil on aega, ehk siis kaob ära kiirelt reageerimise moment. Samuti on vabatahtlikul meie kogemuse järgi aega teha maksimaalselt 1 artikkel nädalas. Sõltuvalt allikate arvust ja raskusastmest võib ühele artiklile kuluda 2-8 tundi, keskmise raskusastmega artikkel võtab aega 4 tundi.

Telegramis ilmub nädalas umbes 60-70 originaalartiklit, mis tähendaks, et meil peaks olema 60-70 vabatahtlikku. Selleks, et neid vabatahtlikke tööle rakendada, peaks peatoimetaja või keegi teine tegelema neile materjali andmisega ja artiklite valimise ning tagasisaamise koordineerimisega.

Samuti oleks sellisel juhul tegu 60-70 erineva kirjastiili ja tasemega artikliga, mida siis oleks vaja toimetada, parandada ja teha faktide kontrolli. Et seda teha, peaks meil olema tööl viis täiskohaga toimetajat. Ja täiskohaga töötav inimene seda vabatahtlikult teha ei saa.

Seega on igas mõttes lihtsam võtta kohe tööle 5 inimest, nad välja koolitada ja lasta neil endal need artiklid valmis kirjutada.

 

Miks OÜ mitte MTÜ?

Vaata üleval olevat videot. Kokkuvõttes ei ole vahet, millise sildi all sa oma asja teed – kes tahab, see sahkerdab olenemata sildist.

 

Kas te ei peaks mõtlema professionaalse ärijuhi peale?

Defineeri mõiste professionaalne. Selleks, et teha tavalist äri, on vaja tavalist äri. Telegram ei ole tavaline ja Telegram ei ole äri. Toon ühe näite – meilt tahtis reklaami osta kasiino, aga me ei taha Telegrami lehele kasiino reklaami. Olime nõus vaid juhul, kui saaksime ise välja mõelda reklaamlause. Nad ütlesid okei. Meie pakkusime välja midagi a la “Telegram kukutab süsteemi süsteemi enda rahadega”, mis muidugi mõista kasiinole ei sobinud, seega jäi reklaam (ja raha) tulemata.

Me ei tee kunagi kompromisse raha pärast. Meile ei sobi kasiinode, pankade, apteekide, limonaadide, alkoholi jne reklaamid. Seega jah – ma enne sulgen Telegrami, kui müün meie põhimõtted.

 

 Mariann Joonas, Telegrami peatoimetaja

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt