Ingliskeelne France 24 saab nähtavaks Eesti vabalevis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. märts 2013 kell 11:15 

Ingliskeelne Prantsuse uudistekanal France 24 saab nähtavaks Eesti vabalevis. France 24 sõlmis edastuslepingu Eesti ringhäälinguedastaja Leviraga ja on nüüd maapealse digitaaltelevisiooni kaudu tasuta nähtav üle kogu Eesti, vahendas BNS.

 

Ingliskeelne France 24 on ainus rahvusvaheline uudistekanal, mis on Levira uue digitaaltelevisiooni pilootvõrgu osana saadaval vabalevis ööpäevaringselt. Levira edastab France 24 multipleks 4 levialas ja see asub kanalite loendis üheksandal kohal.

Ingliskeelne ööpäevaringne France 24 on Eestis nähtav ka STV kaabeltelevisioonis kanalil 83, Starmani kaabeltelevisioonis kanalil 703, Elioni IPTV-edastuses kanalil 67 ning teiste piirkonna operaatorite programmides.

France 24 on ööpäevaringne rahvusvaheline prantsus-, inglis- ja araabiakeelne uudistekanal. Kanalit näeb viiel kontinendil 206 miljonit majapidamist kaabel- ja satelliitedastuse, interneti püsiühenduse, mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja televiisorite vahendusel ning selle uue meedia maailma, mis on saadaval samuti kolmes keeles, vaadatakse 15 miljonil korral kuus.

 

Allikad: BNS, France 24

Toimetas Õnne PuhkKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt