Uus vaimsete uudiste portaal Hingepesa soovib tuua helgust igasse päeva

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. mai 2016 kell 22:53Oma vaimu ja keha kosutamiseks on võimalik inspiratsiooni saada ka internetiavarustest. Uus portaal Hingepesa on võtnud oma eesmärgiks puudutada inimeste hinge, tuua rohkem sära, rõõmu ja positiivsust, jagada inspiratsiooni ning olla toetajaks ja kaaslaseks neile, kes soovivad elada hingestatumalt, tervislikumalt ja jätkusuutlikumalt ning au sees hoida ehedalt elamist.

 

Lehe looja Annamaria Ala räägib, mis ajendas teda oma kirjutamise pisikut avalikkusega jagama: „Vaatamata sellele, et erinevaid ajakirju, ajalehti, veebilehti ja blogisid on palju ning mitmed neist edastavad vägagi väärtuslikke infokilde, näib enamasti domineerivat teemade negatiivne käsitlus. Ehk on see tingitud meie kiirelt muutuvast ajastust, mis näib kohati janunevat intriigide ja pommuudiste järele. Paljud teemakäsitlused on ajakirjanduses üles seatud nii, et neid koguneb kommenteerima nii tulihingelisi pooldajaid kui ka vastaseid, mistõttu postitused nõretavad tihti vaenust, pahameelest ja kriitikast, millel pole konstruktiivsusega mingit pistmist. Ehkki silmast silma pole teineteist kunagi nähtud, lahterdatakse, kleebitakse silte ja rünnatakse teist poolt teinekord õige inetult. Vaatamata sellele, et meediamaastikul on võimalik end kurssi viia põnevate lugude ja huvitavate avastustega, jääb sageli miskit hinge kriipima. Seetõttu tekkis soov luua leht, mis ennekõike inspireeriks positiivselt võnkuma igaüht. Eesmärk on juurde tuua rõõmu ja helgust, kajastades samal ajal olulisi ja inspireerivaid teemasid, mis kosutaks keha, hinge ning vaimu. Hingepesa on püüdlus selle poole, et tuua tähelepanu keskmesse kõik see, mis on edasiviiva jõuga, arendab ning tõstab kõrgemate sagedusteni.“

Portaal ei pretendeeri ainuõige tõe väljaselgitamisele, vaid kajastab teemasid, mis puudutavad südant, käsitledes elu oma vaatenurgast. Peamine eesmärk on olla toetajaks ja kaaslaseks neile, kes soovivad virgutada oma hinge, keha ja vaimu, kosutada tervist, arendada loovust, tunda rõõmu isetegemisest ning seda kõike selleks, et elada jätkusuutlikku ja täisväärtuslikku elu.

Lehe lugejate poole pöördub Annamaria nagu hea sõbra poole: otse, siiralt, ausalt ja lihtsalt. „Kui Sa tunned, et leiad Hingepesast midagi, mis annab Sulle juurde, mitte ei võta ära, midagi, mis liigutab Su hinge; nippe, mida oma elus kasutada, siis on algatus end ära tasunud ning äratab rõõmu ja tänutunde, et see teekond alguse sai. Kui aga tunned, et mitte miski lehel ei pane Su hinges värelema ainsatki lainetust, siis võid alati kirjutada, millest sooviksid rohkem lugeda või siis lihtsalt ei ole see aeg ja koht veel küps, et meie püüdlused võiks Sinu Hingepesa punumisele kaasa aidata. Soovin Sulle põnevat avastamist, helgeid hetki igasse päeva ning särtsu, et äratada oma hingelind, kes aitaks Sul Hingepesa punuda!“

 

Hingepesa koduleht: hingepesa.ee

Hingepesa Facebookis

Foto: sbsc.wr.usgs.gov

 

Toimetas Ksenia Kask

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt