Veel üks Rail Balticu teemaline rahvaalgatus ootab allkirju!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. märts 2017 kell 11:07“Rail Baltic – valitu, kuula valijate tahet, ära võta vastu meie maad hävitavaid otsuseid,” seisab Inga Raitari koostatud allolevas pöördumises, millele saab kuni 31. märtsini portaalis Rahvaalgatus.ee. Et algatus jõuaks riigikogusse, peaks see koguma vähemalt tuhat allkirja, hetkel on neid aga 830.

EV Riigikogu liige!

Mina olen sinu valija. Valisin su Riigikokku, et sa kaitseks minu, Eesti tavakodaniku huve. Kui sa ratifitseerid Rail Balticu uue otsetrassi rajamise, astud sa vastu oma enda rahvale ja kahjustad meie kodumaad.
Sul pole õigust teha kogu eesti rahva elujärge  ja maad pöördumatult muutvat otsust, mille tagajärgede kohta pole sinu kasutuses mitte mingeid usaldusväärseid sotsiaalseid, looduskaitselisi ega isegi majanduslikke prognoose! Sul pole volitusi võtta sadadelt inimestelt ja loomadelt kodupaigad, hävitada hindamatut looduskeskkonda ja võtta meile, Eesti kodanikele, meie lastele ja lastelastele kohustus pidada üleval kahjumlikku laristut.
Meie, Eesti vabariigi kõrgeima võimu, rahva, esindajad, oleme veendunud, et Rail Baltic Tallinn-Pärnu otsetrassina on Eestile kahjulik.
Sellele kirjale allakirjutanud annavad teada, et kõik Rail Balticu Tallinn-Pärnu otsetrassi rajamise lepingu ratifitseerinud Riigikogu liikmed kaotavad valijate usalduse ja me ei saa teid enam kunagi ühelegi vastutustunnet eeldavale ametikohale valida!

Valitu, kuula valija tahet ja ära võta vastu oma riiki hävitavaid otsuseid!

Eesti kodanikud

 

Rahvaalgatust saad allkirjastada SIIN.

 

Pilt: railbaltic.info

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt