Rail Baltic: Video eilselt meeleavalduselt ja rahvusvaheline petitsioon

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. jaanuar 2017 kell 10:54rb haavRail Baltic kütab kirgi, ja mitte ainult Eestis, sest kolme Balti riigi kodanikeühendused on oma jõud ühendanud. Hoogsalt on kogunud allkirju ühine petitsioon “Balti riikide vahelise Rail Balticu lepingu allkirjastamine 31. jaanuaril on praegusel kujul lubamatu!”, millele saab Eestis allkirja anda rahvaalgatus.ee lehel. Lisaks on algatatud rahvusvaheline petitsioon Avaaz.org lehel, kus pöördutakse Eesti, Läti ja Leedu peaministrite poole Balti riikide looduse ja maastiku praegusel kujul säilitamiseks.

 

Telegram kutsub kõiki, kelle arvates on 31. jaanuaril Rail Balticu leppe allkirjastamise näol tegu kiirustades tehtud otsusega, mis vajab pikemat läbimõtlemist ja täiendavaid uuringuid, allkirjastama üleval mainitud kodanikualgatusi.

Vaata ka ajakirjanik Ingrid Peegi filmitud videot 26. jaanuaril Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ees toimunud meeleavalduselt, kus osales hoolimata lühikesest etteteatamisajast mitusada inimest.

 Allikad ja lisainfot: Rahvaalgatus, Avaaz, Youtube

Pilt: Ökoriik Eesti

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt