20. mail toimus ülemaailmne meeleavaldus “ME OLEME VALMIS”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. mai 2023 kell 11:1120. mail toimus ülemaailmne globalismi vastane massimeeleavaldus, et saata valitsustele selge sõnum: “Meid on PALJU, me oleme ÜHTSED ja ME OLEME VALMIS”. Sündmuse ellukutsujate sõnul erinevad meeleavaldise toon ja sõnumid teistest ülemaailmsetest sündmustest, mis n-ö vabadusliikumistel seni on olnud. Ürituse eesmärk on näidata inimeste kollektiivset jõudu, ühtsust ja valmisolekut. “Kõik, mida tuleks teha, on kohale tulla ja aidata seda võimsat sõnumit kuvada,” öeldi üleskutses.

Toome teieni allpool ka ülekanded Portugalis, Saksamaal, Hollandis, Uus-Meremaal ja Austraalias toimunust.

 

“Kui me kõik tõeliselt usume, et OLEME VALMIS, kaob hirm ja ärevus ning saame hakata oma energiat kasutama valmistumiseks. See, et globalistid võimsad on, ei tähenda, et nende plaan õnnestub. Et nende plaan toimiks, peame me kõik teelt kaduma … mida ei juhtu! Sündmuse eesmärk on meelde tuletada, et oleme ühendatud. Pole tähtis, kes te olete, millist organisatsiooni esindate või millised on teie meetodid… Me kõik võime nõustuda, et globalism on ülim probleem, millega me kõik silmitsi seisame. Kasutame seda ühendamiseks,” öeldi enne sündmust üles laetud videos:

 

Miks 20. mai?

Selle sündmuse üks epitsenter oli Lissabonis, Portugalis, kuhu saabus inimesi üle kogu maailma. Põhjuseks loomulikult Bilderbergi grupi kohtumine Lissabonis ja samal ajal Šveitsis toimuv Maailma Terviseassamblee (Maailma terviseorganisatsiooni (WHO) juhtorgan). Need kaks organisatsiooni on seotud globalismi, Agenda 2030 elluviimise ja ühe maailmavalitsuse püüdlustega.

 

Siin saad vaadata, mis toimus Saksamaal, Hollandis ja Portugalis:

Ja siin, mis toimus 20. mail Uus-Meremaal ja Austraalias:

 

 

Allikas ja täpsem info: https://www.weareready.world

 

Toimetas Anneli Roots


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt