Kauplus tootis piinlike tekstidega kilekotte, et kliendid neist loobuksid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. juuni 2019 kell 10:39Me kõik ju teame, et peame plastiku tarbimist drastiliselt vähendama, ent mõnikord vajame selleks tõuget õiges suunas.

 

Vancouveri (Kanada) kauplus nimega East West Market on selle tarvis kasutusele võtnud innovaatilise ja humoorika meetme, tootes piinlike tekstidega kilekotte, et inimesed nende kasutamisest loobuksid ja võtaksid poodi tulles kodust kaasa korduvkasutatava koti.

Poepidaja David Lee Kwen selgitas, et igaüks meist peaks tegema teadlikke samme plastikreostuse vähendamiseks ja iga väike samm on abiks.

Vancouveri linnas ei ole kilekotid keelatud, ent linn on teinud kaupmeestele ettekirjutuse, et igaüks peab mõtlema välja viise plastiku kasutamise vähendamiseks ning see idee ongi East West Marketi poolne panus.

Kwen tunnistas, et on ka kliente, kes ostavad neid kotte suveniiriks, ent pigem on kampaania ärgitanud inimesi keskkonnateemadel kaasa mõtlema.

 

Allikad: Unlaid, Global News

Foto: East West Market

 

Toimetas Sander Soomaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt