Snowden: USA UFO-hüsteeriaga püütakse varjutada Nord Streami plahvatusega seonduvat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. veebruar 2023 kell 9:25Foto: Martin StrPixabay 

NSA vilepuhuja Edward Snowdeni sõnul juhib hüsteeria Ameerika ja Kanada kohal alla tulistatud UFOde teemal tähelepanu kõrvale Seymour Hershi artiklist, milles paljastatakse, et USA vastutab Nord Streami torujuhtmete õhku laskmise eest, vahendab Vanglaplaneet.ee.

 

Viimase nädala jooksul on olnud vähemalt neli juhtumit, kus USA hävituslennukid on hävitanud tundmatuid lendavaid objekte, ühel juhul Alaska kohal, objekti, millel ei olnud tuvastatavat liikumapanevat jõudu, kuid mida nähti lendamas 40 000 jala kõrgusel ja mille piloodid ütlesid, et see häiris nende õhusõiduki andureid.

Valge Maja eitas objektide maavälist päritolu, kuid selline napisõnaline tagasilükkamine andis vaid täiendust internetis levinud spekulatsioonidele, et maavälised olendid on meid külastanud.

Nagu enamik inimesi on märkinud, on allatulistamised tõenäoliselt jõudemonstratsioon, et päästa Bideni administratsiooni piinlike küsimuste eest, miks Hiina luureõhupallil üldse Ameerikat jälgida lasti.

Edward Snowdeni sõnul on UFO-kära ühtlasi tekitatud selleks, et tõrjuda pealkirjadest välja märksa piinlikum Seymour Hershi lugu.

Snowden kirjutas Twitteris, et see hüsteeria oli “konstrueeritud” peibutus, et meedia ei kajastaks Nord Streami torujuhtme plahvatuse paljastusi.

Eelmisel nädalal avaldas Pulitzeri auhinnaga pärjatud uuriv ajakirjanik Seymour Hersh artikli, milles ta väitis, et Nord Streami gaasitoru hävitati USA poolt salaoperatsiooni käigus.

Hershi allikate kohaselt paigutasid lõhkeained 2022. aasta juunis USA mereväe sukeldujad NATO õppuse BALTOPS 22 kattevarjus ning need õhiti kolm kuud hiljem sonariboide abil saadetud kaugsignaaliga.

Allikas ütles Hershile, et vandenõulased teadsid, et salajane operatsioon on “sõjategevus”, kusjuures mõned CIA ja välisministeeriumi töötajad hoiatasid: “Ärge tehke seda. See on rumal ja kui see välja tuleb sünnib sellest poliitiline õudusunenägu.”

Loo täienduseks andis Hersh raadiole War Nerd intervjuu, milles ta sarjas peavoolumeediat selle eest, et see kritiseeris teda isiklikult, selle asemel et lugu uurida.

“Minu jaoks on hämmastav, kuidas nemad, mu kolleegid, ühte sammu astuvad,” ütles Hersh, viidates New York Times’ile ja Washington Post’ile.

Varasemalt on Snowden kritiseerinud Valget Maja eitust, et neil oli roll torujuhtme rünnakus, viidates sellele, et nad on ka varem oma osalust “valelipu” rünnakutes eitanud.

“Kas teile meenub mõni ajalooline näide salajasest operatsioonist, mille eest oli vastutav Valge Maja, kuid mida nad tugevalt eitasid?” kirjutas Snowden.

“Mäletate seda väikest “massilise jälgimise” segadust,” lisas ta.

 

Allikas: Vanglaplaneet, Summit News

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt