Miks oleks Bideni administratsioonil hädasti üht tulnukate juhtumit vaja?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2023 kell 17:59Foto: Pixabay / ELG21

Nii nagu sõda Ukrainas sadas koroonaterroristidele nagu Kaja Kallas, Karmen Joller, Tanel Kiik jt õnnistusena sülle, on süsteem välja käimas uut feik-sündmust, seekord tulnukate invasiooni pettust. Rahvusvaheline sopameedia, mis oma inimestele (kellest eeldatavalt ca 90% on NPC-d) koroonapettust müüa aitas, on viimased paar nädalat kajastanud uudised tundmatutest lendavatest objektidest ja laser-show’dest. Alljärgnevas analüüsib Alexander Wallasch, miks selline nonsenss võiks Bideni administratsioonile vajalik olla. Iroonilisel kombel näeb kummist Biden ise ka paras tulnukas välja. Avaldame artikli lühendatud kujul.

 

Diversioonistrateegiad on osa valitsejate DNA-st, nii et keda peaksid lendavad objektid üllatama?

Tulnukad tulevad, vähemasti sellist narratiivi üritab müüa maailma süsteemimeedia. Selle meedialavastuse esirinnas on, nagu sageli ikka, Washington DC võimukehand. Juba 2021. aasta sügisel kajastas USA peavoolumeedia üha rohkem ufode vaatlemist, mis väidetavalt viis ka vastava uurimisrühma loomiseni Pentagonis. Seetõttu pole üllatav, et praeguste sündmuste põhjal kostab Pentagonist hääli näiteks kindral Glen Van Herckilt, kes „ei välista isegi tulnukaid“. Joe Biden pole seni võimalikku riiklikku ohtu kommenteerinud.

 

Kes sellest kasu lõikab?

Küsimus on, mis on selle nonsensi eesmärk, mida iga päev toidavad USA valitsus ja seda toetav meedia, mis kahtlemata tekitab teatud ameeriklaste segmendis hirmu. Teisisõnu: cui bono? Kes sellest kasu lõikab?

Vähe sellest, pärast kaht aastat USA demokraatide valitsemist on USA igati armetus seisus. Lisaks on Bideni administratsioon praegu arvukate skandaalide tõttu tohutu surve all. Need tulevad üha enam päevavalgele, muu hulgas USA Kongressi komiteede uurimise tõttu, mis on olnud enamuses vabariiklaste juhitud alates 2022. aasta novembris toimunud vahevalimistest.

See puudutab valitsuse rolli konservatiivsete häälte tsenseerimisel sotsiaalmeedias, mis lõppkokkuvõttes tähendas valimistesse sekkumist, valitsusasutuste nagu FBI agressiivset kasutamist sooideoloogiale vastu seisvate vanemate vastu ja vasakpoolsetest ärganud “kriitilise rassi teooria” õpetamisest, C-19 plaandeemia ja Washingtoni väidetavat osalust dr Anthony Fauci juhtimisel ja loomulikult “põrgust pärit“ sülearvuti ja sellele salvestatud tõendid Bideni perekonna oletatavasti väga kuritegelike mahhinatsioonide kohta Hiinas, Venemaal, Ukrainas ja paljudes teistes riikides.

Ja kõik see on vaid jäämäe tipp.

Tulekahjud, lennuki- ja rongiõnnetused USA-s

Unustatud on nõudlikud küsimused muliseva, nuuksuva ja komistava 80-aastase presidendi vaimse tervise kohta. Meedia fookusest on kadunud ka märkimisväärne USA taristut mitu kuud mõjutanud ja üha enam avalikkuses küsimusi tekitanud õnnetuste jada.

2022. aastal hävisid Ameerika Ühendriikides kümned t

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt