Lugeja kirjutab: Veelkord seenekujulistest auradest. Milline aura on joodikutel?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. aprill 2018 kell 22:03“Eelmisel korral kirjutasin sellest, et inimese olemusest saab päris hea ülevaate tema aurat vaadates. Täna tahan teile näidata pilti ühest oma tuttavast, kes oli nooruses päris vahva sell. Tänaseks on ta aga päris põhjalikult alla käinud ehk joodik mis joodik ning tema tervisest pole mõtet üldse rääkida, kirjutab Kodumees, kes suudab näha inimeste seenekujulisi aurasid, millest on kunagi kirjutanud ka legendaarne Carlos Castaneda.

 

Joonistasin pildi, kuidas tema aurat näen. Pildil on näha, et sama mees oli nooruses (vasakul pool olev seen) uljas ja ilus noormees. Kogu maailm oli talle valla ning see ootas ainult vallutamist. Seljajoon kujutas uhke kaarega tugevat vibu ning näis, et maailmas pole tema jaoks miski võimatu. Päike säras tema elus iga päev ning tal oli piisavalt populaarsust ka nõrgema soo esindajate seas.

Tänaseks on ta aga aura (parempoolne pilt) kokku kukkunud ning värvilt lillakas, punakas ja sinakas. Jalg ei seisa enam uhkelt püsti, vaid on murdunud. See näitab selgelt, et mees ei „seisa omal jala” vaid vajab sotsiaalset, moraalset ja füüsilist tuge.

Vasemal pildid on aga seene jalg tugev ja ilusti kaardus. See oli painutatud nii, et päike paitaks seda kogu pikkuses. Kübargi uljalt kuklasse „lükatud”.

Kübara kuju vaadates näeme, et nooruses mehe pea “normaalse kuju ja sisuga”. Mõistus oli õiges kohas, pea töötas ning mõttedki olid õiged. Paremal pool ehk tänaseks on mõtted hallid, kokkukuivanud ja haiglased.

Sellise aura-põhise analüüsi võik või peaks tegema näiteks enne elukaaslasega sügavama suhte loomist või abiellumist. Tavaliselt soovitakse, et abielu kestaks kümneid aastaid ehk kuni surmani. Miks mitte siis veidi vaeva näha ja teada saada millise inimesega oma saatus seotakse ja jagatakse.

Poleks paha ka inimesele “sügavalt aurasse” vaadata enne tööle võtmist. Iga tööandja soovib, et tulevane tööline oleks piisavalt terve, ei kuritarvitaks alkoholiga ning arendaks oma erialaseid oskusi ja teadmisi pidevalt.

Aura vaatamine ja nähtud “inimseene” analüüsimine annab selleks hea võimaluse. Hoiaks tööandjal kokku palju aega ja raha. Elukaaslase valimisel aga jääksid ära hilisemad pettumised, suured tülid ja ebameeldivad lahkuminekud.

Head lugejad, millised on teie kokkupuuted inimeste seenekujuliste auradega?

 

Edu soovides,

Kodumees

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt