Bartoll: sinisilmsed inimesed on põnevil maailmalava näitlejatest Tucker Carlsonist ja Vladimir Putinist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. veebruar 2024 kell 17:53Foto: ekraanikuva

Avaldame Rootsi fitness-guru ja blogija Joachim Bartolli postituse Tucker Carlsoni intervjuust Vladimir Putiniga. Olen täielikult sama meelt Bartolli kirjutisega. Kuna Putinit kontrollib sama jõud, mis kontrollib Läänt, siis saab seda “intervjuud“ kirjeldada kui “kanasööta“, mida kergeusklikele ette söödetakse.

 

Ma pole kuigi üllatunud, et Carlson ei küsinud Putinilt tõeliste “elevantide kohta elutoas“ nagu 9/11 sisetöö või võltsitud kosmosereisid, sh ka mitte koroonapettuse kohta, mida nii Putin kui ka Trump, Biden ja kõik teised võimud üheskoos oma rahvale aitasid pähe määrida. Ausalt öeldes pole ma sugugi üllatunud, et ka kohalikud konservatiivid taaskord sellest baby truthers’i-teatrist niivõrd hoos on.

Hando Tõnumaa

Joachim Bartoll:

Jällegi on minu sotsiaalmeedia voog üle ujutatud asjatundmatute laste sõnavõttudest, kes usuvad maailmalava teatrit ja jesuiitide kontrolli all oleva meedianäitleja Tucker Carlsoni stsenaariumiga intervjuud Vladimir Putiniga. Praeguseks hakkab juba päris piinlik.

Kui usute endiselt,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt