Skeptik katsetas Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogiat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. oktoober 2016 kell 10:30Timewaver6Inimkonnal on kombeks avastada ja seejärel – leituga mitte piirdudes – otsida uusi väljundeid. Kaasaegne teaduslik meditsiin, mis põhineb suuresti sümptomite ja haiguste ravil, ei rahulda enam paljusid. Nii on hakatud uusi võimalusi otsima inimkeha varjatud poolelt – tema hinge, alateadvuse ja energiavälja piirimailt. Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogia on üks nn alternatiivteaduse uuemaid saavutusi, mis kogub kulutulena populaarsust kogu maailmas, aitab mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel – seda on nimetatud ka praeguse sajandi meditsiiniimeks. Tegu on kaasaegse tehnoloogiaga, mis aitab skaneerida inimese energeetilist välja, koostada vajaliku teraapiakava ja seda ka ellu viia. TimeWaver tehnoloogia abil saab ligipääsu infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe. See võimaldab analüüsida inimest erinevatel tasanditel tervikliku olendina. Portaal Good News saatis seadeldist proovima oma skeptikust ajakirjaniku, kelle muljetest saab lugeda artikli lõpuosast.

 

Leida tasakaal ja korrastada infoväli

Me kõik teame, mis on kompuutertomograafia — sellega skaneeritakse füüsilisi traumasid, verevalumeid ja muid füüsilises kehas peidus olevaid traumasid. TimeWaverit võib pidada alateadvuse kompuutertomograafia seadmeks.

„TimeWaver aitab kõigepealt aru saada energeetilisest seisundist. Aluseks on võetud seitsme põhilise energiakeskuse kontseptsioon. Seade aitab aru saada, milline on hetkel mistahes energiakeskmes tasakaaluseisund – kas see on kaldus kontrolli või kaose poole. Hüpoteetiliselt on võimalik maksimaalselt mõlemale poole kalduda. Kui me läheme sügavuti ja selgub, et miski on kaldu, väljapoole nihkunud – kas siis kaose või kontrolli poole –, siis saame minna tagasi ja vaadata, mis on konkreetne psühhosomaatiline probleem, mille tõttu on kõrvalekalle tekkinud, milline on see probleem mõõtmise ja hindamise hetkel,” räägib Eestis TimeWaveriga töötav terapeut Aivar Haller.

Inimese teadvusel ei ole otsest juurdepääsu infoväljale – teadvuse kahetine olemus suhestub kas välise füüsilise või sisemise mentaalse reaalsusega. Väline füüsiline sündmus võib kajastada alateadvuslikku sisu otsese ehk põhjustava füüsilise kontaktita. Allasurutud alateadvus võib põhjustada haigusi ja teisi raskeid probleeme. Sellest põhimõttest lähtub TimeWaveri terapeut, kui ta analüüsib ja aitab korrastada kliendi infovälja.

 

Põhjuste leidmine ja enda tahe terveneda

TimeWaver võib aidata inimesi, kes tunnevad, et on mingil eluperioodil enda mõtete ja tunnetega jäänud hätta. Igapäevane stress, depressioon, üksindustunne jmt on mõisted, mida kuuleme iga päev aina rohkem. Samuti kuuleme, et inimesed on hakanud otsima abi oma õnne leidmiseks. Kas teadsid, et õnnetunne on sinu sees juba olemas, aga see on vaja lihtsalt jälle üles leida? TimeWaveri abiga saab aidata inimestel leida üles põhjused, miks õnnetunne ja tasakaal ning tegutsemismotivatsioon on kadunud.

Nagu ikka, peituvad tervisega seonduvate imede taga lihtsad ja loomulikud asjad – eelkõige inimese enda tahe terveneda ja terve olla, otsus muuta suhtumist ja eluviise ehk võtta vastutus oma tervise eest, personaalne püsivus ja kannatlikkus ning loodusega kooskõlas elamine. Iidsel rahvatarkusel tuginev alternatiiv- ehk täiend- (complementary) meditsiin ja TimeWaver selle osana, pakuvad loendamatu hulga võimalusi, kuidas end aidata. Toetudes neile võimalustele, saame oma energiataset reguleerida, vältida suuremate energeetiliste blokeeringute tekkimist ning seeläbi ära hoida tõsiseid terviseprobleeme.

Timewaver3

 

Kõik uus võib alguses kohutada

Sügava traditsiooniga idamaisele filosoofiale tuginev maailmatunnetus on leidnud asjakohase seletuse kvantfüüsikas. Kvantmaailm on elav reaalsus, kus me iga päev toimetame, vaatamata sellele, kas oleme selle olemasolust teadlikud või mitte.

Kvantfüüsika tasandil on kõik sündmused tõenäosuse kontrolli all. Pikaajalised uuringud PEAR Laboratooriumis Princetoni ülikoolis ja mujal näitavad, et teadvust kasutades on võimalik tõenäosust mõjutada isegi väga kauge maa tagant. TimeWaver tehnoloogia abil võib sorteerida sündmusi või omadusi tõenäosuse järgi ning samal ajal ka juba seada eesmärgiks tõenäosuse moduleerimise. See tähendab tõenäosuse muutmist vastavalt oma isiklikele eesmärkidele ja väärtushinnangutele.

TimeWaveri abiga on meil otsene juurdepääs kvantfüüsilise reaalsuse baastasandile. Isegi kui aimata või siis lausa tõsta millegi toimumise tõenäosust pelgalt mõne protsendi võrra, võib see meie elukvaliteeti tähelepanuväärselt parandada. Kui nüüd tervise valdkonda laiendada ja rääkida TimeWaveri avaramatest võimalustest, siis näiteks äris võib säärane ühe protsendi võrra tõstetud tõenäosus tähendada olulist kasumit. Kui teada, mis ulatuses võib konkreetse ettevõtte või siis investeeringu õnnestumine tõenäoline olla, saame rääkida edutegurist, mida saab mõõta juba rahas.

Teaduslike uuringute ja tõendusmaterjalide vähesuse tõttu ei aktsepteeri akadeemiline teadus ja meditsiin infovälja olemasolu ning selle ja TimeWaveri seadmete võimalikku mõju inimese tervisele ja heaolule.

Inimene võib haigestuda, kui kaotab sisemise eesmärgitunnetuse. See inimene tuleb siis tema teadvuses oma kohale tagasi aidata, sest iga indiviidi elul on alati eesmärk, hoolimata sellest, kus nad parasjagu oma eluga on või ükskõik kui kohutav olukord hetkel ka poleks. Iga päev ja iga minut pakub elu meile seda eesmärki. See on TimeWaveri aluseks olev suur visioon.

 

Jüri KukkSkeptikust ajakirjanik katsetas omal nahal

Ajakirjanik Jüri Kukk räägib kogemusest nii: „Käisin TimeWaveriga tutvumas terapeut Liis Kuurme juures ja ei pidanud pettuma. Alustuseks võib öelda, et terapeut on hingega asja juures ja see eeldab ka patsiendilt omajagu avatust. Olin pisut skeptiline, sest olen harjunud sellega, et sügavaid vaimseid teemasid viivad edasi ja nende kaudu tervendavad luust ja lihast inimesed, aga nüüd hakkab järsku masin kiikama minu alateadvuse sügavatesse soppidesse — olen kõiksuguste inimkiibistamiste ja tehisintellektide suhtes väga skeptiline, isegi vaenulik, ega saa aru, miks kõik ravitsejad ja tervendajad tahavad ühtäkki ennast hingeterapeutideks ja bioenergeetikuteks nimetada. Meelde tuli ka Agatha Christie „Tuhkur hobune”, kus mõrvatausta loomiseks kasutati nii lindude veristamist kui ka salapärast surisevat aparaati. Kui aga olin käe nõutud kohta asetanud ning esmased ettevalmistused olid tehtud ja tulema hakkasid andmed, mida Liis hakkas mulle lahti rääkima, siis mõistsin, et tegu on neutraalse ja samas täpse infoga, mida TimeWaver on minult kätte saanud. Miks ei peakski saama? Olen nagu iga teinegi inimene kõndiv, mõtlev, armastav, vihkav ja paljusid fantastilisi asju tegev ime, ma olen elav energia ja miks ei peaks saama seda füüsilist eksistentsi lugeda, olgu selleks lugejaks siis võimetega inimene või teadlaste loodud masin! Sain teada, et minu asjad on üldiselt paigas, kuid mõned neist on veidi tasakaalust väljas ja selgusid ka põhjused, millest paljud peituvad minevikus ja on mulle järgnenud suguvõsa liini pidi. Kehameridiaanide pilti jälgides leidsin, et minu keha reaalsed tuntava valu punktid on just neis kohtades, mida ma nägin ekraanilt. Ma sain palju soovitusi, mis ei ole kohustuslikud, vaid vabalt järgitavad — kavatsen neist ka kinni pidada, sest muidu poleks asjal mõtet.

Kokkuvõtvalt võin öelda, et sain endast palju teada, sain kõvasti targemaks, tean nüüd, mida pean ette võtma ja mis suunas pingutama, et end paremini tunda. Nõustusin ka osalema otseses TimeWaveri raviprotsessis, mis toimub distantsilt ning mille käigust ja tulemustest on veel vara rääkida. Kui keegi kahtleb, kas distantsilt saab kedagi mõjutada, siis soovitan proovida üht tuntud võtet — mõelge veerand tundi intensiivselt kellelegi, kes on teist kaugel, ja kui tema teile mõne aja pärast ei helista, tehke seda ise — üldjuhul selgub, et just samal ajal tulite ka teie talle meelde. Järeleproovitud asi. Mis aga puutub TimeWaverisse, siis soovitan kõigil järele proovida, katsetus ju tükki küljest ei võta, tulemused aga võivad ootusi ületada. Ja veel — ärge kartke, et teile võidakse hirmsatest avastustest teada anda, sest saate teada vaid seda, et teil on miski tasakaalust väljas ja seda üritatakse koos teiega parandada.”

 

Allikad ja lisainfo: Good News, TimeWaver Eesti

Fotod: goodnews.ee, timewaver.ee

 

Toimetasid Monika Kuzmina ja Jüri KukkKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt