Inimkonna dekonstrueerimine: millal meist saavad küborgid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. august 2020 kell 13:28Kirke 1USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” andis intervjuu ajakirjanik Daniel Estulin, kes oma raamatus “TransEvolution: The Coming Age of Human Deconstruction“ kirjeldab inimkonna muutumist tehnoloogia kaudu ja selle tagajärgi. Estulin on põhjalikult uurinud Bilderbergi grupi tegevust ning rahvusvahelise rahanduskriisi tagamaid, pidades neil teemadel ka ettekanded Euroopa Parlamendis. 2010. aastal kutsus Fidel Castro ta isiklikule kohtumisele, pärast seda, kui oli lugenud Estulini raamatut “The True Story of the Bilderberg Group“ (Bilderbergi grupi tõeline lugu). See raamat on avaldatud 64 riigis ning tõlgitud 41 keelde (sealhulgas ka eesti keelde).

Tänane “Ajatu” ilmus esimest korda märtsis 2014. Põnevat lugemist!

 

Selgita, mida mõiste transhumanism tähendab.

6000 aastat tagasi kontrollisid infot ja pääsesid sellele ligi vaid ülempreestrid, kes jagasid ülejäänud inimkonnale ainult neid teadmisi, mida igapäeva tööde juures vaja oli. Tänapäeval on püramiidi ülesehitus pööratud tagurpidi – seoses tehnoloogia arenguga on kõigil, kellel on arvuti ja internetiühendus, tuhandete aastate jooksul kogutud informatsioon käeulatuses. Eliit on kaotanud selle eelise, mis neil varem oli.

Ent tehnoloogia täiustamisel võivad nad jälle meie üle võimust võtta. Seda raamatut kirjutades olen jõudnud järeldusele, et selle generatsiooni lapsed, kes on praegu 15–20-aastased, on viimased tõelised inimesed. Nende lapsed ja lapselapsed on tulevikus juba transinimesed ehk küborgid ehk inimmasinad. Meie planeet seisab praegu suurima muutuse lävel inimkonna ajaloos, see tuleb kiiresti ja jõuliselt ning inimesed ei ole selleks ette valmistunud. Inimkond ei saa enam kunagi olema samasugune ning see kõik juhtub kiiremini, kui arvata oskame.

Transhumanism on uus terminoloogia peavoolumeedias, mille sümbol on H+ (H human, + extra). See on arvutiteadlaste, filosoofide, neuroloogide ja paljude teiste teadlaste kõrgtehnoloogiline unistus. Otsitakse radikaalseid lahendusi tehnoloogia arengus, et võimendada inimese keha sooritusvõimet, mõtlemisvõimet, psüühikat ja lõpuks kogu inimkogemust. Transhumanism liigub inimesest kaugemale, asjakohased teooriad tunduvad praegu kui pöörane ul

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt