Keha ülihappesuse seitse staadiumit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. august 2013 kell 17:09Kas sinu keha on liiga happeline? Kui jah, siis kui kaugele on probleem arenenud? Doktor Robert O. Young on kirjeldanud atsidoosi ehk ülihappesuse seitset etappi ja portaal Alkeemia tõlkis need ära, et võiksid probleemi ise ära tunda ning eluviiside muutmisega seisu parandama asuda, näiteks sidrunivee regulaarse tarvitamisega, millest oleme kirjutanud ka Telegramis.

Küsimus: Doktor, te olete rääkinud ülihappelisusest ja maininud ka seda, et atsidoos lõpeb tavaliselt surmaga. Kuid millised on mõned ülihappelisuse ohtudest? Millised on meie keha läbitavad etapid?

Dr Robert O. Young: Selliseid etappe on seitse. Mina kutsun neid seitsmeks staadiumiks:

1) Esimene staadium on väsimus. Kui sa tunned end seletamatult väsinuna, siis oled sa atsidoosi esimeses etapis ehk staadiumis.

2) Teiseks staadiumiks on ärritus või ülitundlikkus. Sul võivad ilmneda allergiad või haiguspuhangud nahal (näiteks akne).

3) Kolmas staadium on käes siis, kui sa hakkad pidevalt kurku puhtaks köhima või köhatama. Sinu keha tegelikult neutraliseerib ehk puhverdab nõnda happeid ja loob ühtlasi kleepuva lima.

4) Neljas etapp saabub siis, kui sa vaevled pidevalt põletike käes. Ilma happeta ei saagi tekkida põletikulist seisu ega valu.

5) Viies etapp jõuab kätte siis, kui tahkestub hape, mida sinu keha peaks tegelikult kõrvaldama. Hape koguneb arterite seintele ja loob kõik eeldused insuldi tekkeks. Enamik inimesi, kes on jõudnud tahkestumise etapini, võivad oma seisundit kontrollida kolesteroolitaseme mõõtmisega. Kolesteroolitase kerkibki happelisuse tõttu, et puhverdada üleliigset hapet ja kaitsta nõnda elulise tähtsusega organeid. Asi pole selles, nagu kolesterool oleks halb – see lihtsalt püüab sind kaitsta happelisust soodustava elustiili ja söögivaliku eest.

6) Kuues etapp tähistab haavandite teket.

7) Seitsmes ehk viimane etapp on degeneratsioon. Nüüdseks on sinu diagnoosiks kas vähk, suhkurtõbi või osteoporoos – mõni degeneratiivne haigus, mis peegeldab kõike seda, mida sa sööd, mida jood ja mida mõtled.

Allikas: Alkeemia

Lisalugemine: Arst.ee

Foto: waterforlifeusa.com

 

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt