Podcast “Imede hommik Telegramiga” #23: Abraham Hicks, suhted ja külgetõmbeseadus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. jaanuar 2023 kell 8:55Fotokollaaž: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kahekümne kolmas episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Täna oled oodatud osa saama Abraham Hicksi õpetustel põhinevast raamatust “Suhted ja külgetõmbeseadus”, mis aitab mõista kõiki teie praeguseid ja kogetud suhteid. 

 

Raamatu küsimused ja neile järgnevad vastused aitavad sul tüüpilisi peresuhteid sügavamalt ja elulisemalt mõista. Hicksi õpetuste keskmes on tähendusrikas mõte: elu aluseks on vabadus, elu tulemuseks on areng ja elu eesmärgiks on rõõm. 

Foto: apollo.ee

Siinses suhete raamatus paljastab Hicks läbi oma avarama vaatenurga suure hulga müüte (mille järgi enamik elab), mis meie erinevaid suhteid saadavad. Ja kui sa nende väärate uskumustega (“väärad” võrreldes loomulike universumi seadustega) silmitsi seistes rakendad Hicksi vaatepunkte oma isiklikus elukogemuses… siis on sul võimalik elu muuta olemasolevast hoopis paremasse seisu ja meelepärasemate kogemuste kogemisse.

Saates kuuledki raamatu lähisuhteid puudutavat osa: 

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Vaata lisaks:

 

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt