Telegram alustab oma hommikusaatega! Intervjuu “Imede hommiku” Anneli Rootsiga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. september 2022 kell 18:51Foto: Triin Pärn + Mina3686 / Getty Images + Canva.com

“Imede hommik Telegramiga” on 9,5 aastat tegutsenud Telegram.ee esimene hommikusaade, mida veab meie toimetuse kõige värskem liige Anneli Roots. Anneli on õppinud pangandust, töötanud pangandus- ja kindlustusmaailmas ning selle kõrvalt tegelenud ka oma kirjute hobide ja kirgedega nagu reisimine, vaimne areng ja postitants!

 

Alati rõõmus ja energiline Anneli on Telegrami toimetuses aitanud korda luua alates 2022. aasta kevadest ning lisaks erinevatele kaadritagustele töödele-tegemistele on ta enda tiiva alla võtnud ka vaimsuse/arengu rubriigi.

Anneli ja Telegrami hommikusaatega saad lähemalt tuttavaks järgneva videointervjuu kaudu:

 

10 fakti Anneli kohta:

1. On sündinud 1988. aastal Jõgeval, kuid 7 lapsepõlve aastat (2 kuni 9) elas Siberis.

2. Tal on 2 emakeelt: vene ja eesti. Viimase õppis selgeks tagasi Eestis olles. Seepärast võib vahel kosta ta keelekasutuses kerget aktsenti 🙂

3. Anneli vanemad elavad Jõgeval, vend Soomes ja ta ise pesitseb Pärnus.

4. Väikesena armastas Anneli lugeda muinasjutte ning unistada maailmast, kus kõik elaksid rõõmsalt ja õnnelikult. See soov ja unistus ei ole kuhugi kadunud tänagi.

5. Armastussuhted on olnud läbivaks ja juhtivaks jõuks Anneli elus. Igast suhtest on ta alati üritanud võtta õppust, isegi n-ö haiget saanuna. Suurem enesele ärkamine / eneseareng algas pärast tema sügavamat armastussuhte lõppemist (u 6 aastat tagasi), mille tõttu kogu tema senine maailm kukkus kokku ja tuli hakata õppima… enesele ausalt otsa vaatama!

6. Anneli ütleb veendunult, et juhused on väljamõeldis ning kõik, mis toimub ja juhtub, on alati rääkimas meile lugu meist endist. Iseasi, kas julgeme seda endale tunnistada. “Iga mu lähisuhe on peegeldanud ja paljastanud mu sees peidus olevaid probleeme. Iga mu kukkumine, iga õnnestumine. Kõik, mida tunneme, mõtleme ja endaga alateadlikult kaasas kanname, mõjutab paratamatult meie olevikku ja tulevikku. Seepärast ülim ausus iseendaga ja täieliku vastutuse võtmine enda elu eest, just need omavad suurimat tähtsust me elus!

7. Anneli usub, et absoluutset tõde ei eksisteeri ning igaühel on oma universaalne tõde ja teekond. Sealhulgas maailmal tervikuna. Aga kui me usaldame enda südant… ja elu suures plaanis, saame võimaluse valida parimat võimalikkust enda ja teiste jaoks! Tuleb vaid olla päriselt aus endaga ning loobuda kõigest, mis ei lähe kokku meie päris olemuse, soovide või unistustega. Nõnda tekitame ruumi kõigele sellele, mis elul meie jaoks varuks on. Ja tal on palju varuks – julge ainult teadlikke samme astuda!

8. Anneli on käinud neljas koolis: Siberis algkoolis, Jõgeva vene koolis, Laiuse põhikoolis ja Jõgeva ühisgümnaasiumis. Panganduse rakenduskõrghariduse omandas Tallinna Majanduskoolis ning töötas pangas 8 aastat. Seejärel tegutses 6 aastat kindlustussektoris ning proovis kätt kinnisvaraturul. Kõige selle kõrval andis Anneli (ja annab tänaseni) postitantsu tunde. 2022. aastast alustas Anneli koostööd Telegramiga.

9. “Ava oma süda” on Anneli esimene, 2021. aastal loodud Youtube’i kanal, kus ta jagab videote kaudu enda kogemusi ja taipamisi inspireerimaks kõiki teisi enese sisevaatluse ja arengu teele, sest ta on näinud enda elus, kui oluline see on!

10. Idee luua podcast “Imede hommik Telegramiga” sündis üsna kohe pärast “Imede hommiku” raamatu lugemist. Raamatu soovitusi järgides hakkas Anneli elu muutuma (võrreldes varasemaga) nii kiiresti ja täpselt “selles õiges suunas”, et tekkis tugev soov hakata seda ideed ja mõtet jagama taskuhäälingu kaudu ka teistega.

 

Esimene “Imede hommik Telegramiga” on eetris juba 21. septembri hommikul, püsi kuuldel!

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt