Podcast “Imede hommik Telegramiga” #25: Abraham Hicks, enesekindlus, heaolu ja küllus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. veebruar 2023 kell 9:05Foto: Triin Pärn + Canva.com

Teie ees on kahekümne viies episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Täna saad kuulata taas Abraham Hicksi õpetusi raamatust “Suhted ja külgetõmbeseadus” ning selgitame välja, mida endast kujutavad enesekindlus, heaolu ja küllus.

 

Põhjus, miks kaasasündinud enesekindlus ajaga vaibub, võib olla selles, et inimene on hakanud uskuma, et teiste inimeste vajadused, rahulolu ja heakskiit (või lausa kriitika) on esikohal. Iseenda tegelikud vajadused ja soovid on heal juhul teisel… või viimasel kohal. Lõpuks unustatakse kuulata enda sisemist juhtimissüsteemi, kuni sootuks lõpetatakse sellega koostöö.

Kui lubad endal sammu pidada oma soovidega ja nendega üheks saada, saad kogeda iseenda täieliku teadmist ja mõistmist. Kui sa pole piisavalt isekas ehk ei hooli oma tunnetest ega ole valmis pidevalt oma mõtteid suunama nii, et sellele järgneks rahulolu, ei jõua sa kooskõlla oma allikaga, oma keskmega, oma loomisjõuga, oma enesekindlusega.

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt