Podcast “Imede hommik Telegramiga” #26: Abraham Hicks ja teadlik loomine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. veebruar 2023 kell 9:12Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kahekümnekuues episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Võtame täna ette Abraham Hicksi järgmise raamatu “Külgetõmbe seadus. Abrahami õpetused“, mis üksikasjalikult selgitab me igapäevast loomisprotsessi ning aitab teha paremaid ja teadlikumaid valikuid.

 

“Pole halbu aegu ega ebaõnnestunud päevi. Pole vaja triivida lainetes, mida liigutavad teised. Keegi teine ei sunni sind kogema seda, mida sina koged – sa teed seda ise.
Külgetõmbeseadust mõistes ja meeles pidades, hakkad nägema seda kõikjal enda ümber, sest märkad mõtete ja kogetu seost. Sa tõmbad ise kõike ligi – eranditult! Oled kui magnet, mis tõmbab külge kõike, mida mõtleb ja tunneb. Teisisõnu – tundes end paksuna ei muutu sa saledaks, tundes end vaesena ei tõmba ligi rikkust jne. Mõistes külgetõmbeseadust ning selle absoluutset seost mõtete ja tunnetega, mis avalduvad sinu elus, hakkad oma mõtetesse ettevaatlikumalt suhtuma. Võid alguses millegi üle endamisi mõtiskleda, ent teatud aja möödudes märkad, kuidas teised hakkavad sinuga sel teemal arutlema… sest külgetõmbeseadus toob teid kokku.”
Soovitule keskendudes hakkad ligi tõmbama järjest rohkem sarnaseid mõtteid ning sind valdavad positiivsed emotsioonid kasvavad. Protsessi on võimalik kiirendada soovitule rohkem keskendudes – külgetõmbeseadus hoolitseb ülejäänu eest ning mõeldu jõuabki sinuni. 
Tahtma või soovima tähendab – keskenduma või mõtlema teatud objektile, kogedes samal ajal positiivseid emotsioone. Tõelist soovi saadab alati positiivne emotsioon! Praeguse ja iga järgneva hetke vaimne seisund või suhtumine on alus, millelt ligitõmbamist alustad/lood. “
Millegi muutmiseks tuleb suunata tähelepanu soovitud tulemusele, mitte sellele, kuidas asjaolud hetkel on. Olemasolevale (sellele, mis on) tähelepanu ülevoolavalt suunates ei tule muutus kiiresti või puudub sootuks. Su ellu küll satuvad erinevad inimesed, ent nendega suhtlemisel saadud kogemused on senistega sarnased. Tõelise muutuse kogemiseks pööra tähelepanu sellele, millisena sina kõike näha eelistaksid, mitte olemasolevale või kuidas teised sind näevad.
Mõtetel, millele me piisavalt kaua ei keskendu, pole suurt külgetõmbejõudu. Ainult paljunedes muutuvad need võimsaks. Sinu töö on otsustada, mida soovid – ja siis sellele keskenduda. Tugevaid emotsioone tekitavad mõtted on kõige võimsamad. Väga väärtuslik on mõelda iga päev 10-15 min võimsaid mõtteid, mis tekitavad suuri, kirglikke ja positiivseid emotsioone.”
Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt