Podcast “Imede hommik Telegramiga” #45: Tagasi armastuse juurde (6. osa, “Imeteod”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. veebruar 2024 kell 8:58Fotokollaaž: Triin Pärn + pilgrim.ee + enterphoto / ภาพของWuttichai Nanchaikan + Canva.com

Teie ees on neljakümne viies Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Meie energia peegeldab meie teadlikkust. Imetegusid ei saa teadlikult toimuma panna. Need sünnivad iseeneslikult inimese armastavast isiksusest, nähtamatust jõust, mis õhkub inimesest, kelle teadlik kavatsus on armastust jagada ja vastu võtta. Kui loobume hirmudest, mis pärsivad armastust, saavad meist Jumala tööriistad. Meist saavad Tema imetegijad.

Täna alustame 5. peatükiga “Imeteod”: 

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots

 


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt