Podcast “Imede hommik Telegramiga” #58: Tagasi armastuse juurde (19. osa, “Keha”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. veebruar 2024 kell 9:36Fotokollaaž: Triin Pärn + Canva Creative Studio + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on viiekümne kaheksas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Peame end eraldatuks, sest meil on keha, kuigi tegelikult on meil keha, sest peame end eraldatuks. “Kursus” ütleb: “Keha on väike tara ümber hiilgava ja täiusliku idee väikese osa”. Aga see ei tähenda, et keha oleks halb. Nagu kõigele muule vormide maailmas, omistab meel ka kehale otstarbe ajendatuna hirmust või armastusest. Ego kasutab keha, et toita eraldatuse illusiooni: ta tarvitab seda ründamiseks, nautimiseks ja uhkustamiseks. Püha Vaim tahab keha illusioonist tervendada.

 

Alustame 8.peatükiga “Keha”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt