StudyPlex – mitmekülgset õpet toetav rahvusvaheline veebiakadeemia

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. august 2021 kell 16:53Internetiharidus on õitsev tööstusharu. Tänu e-õppe platvormide kättesaadavusele on selle väärtus tõusnud sadadesse miljonitesse dollaritesse. Forbesi andmetel ulatub ülemaailmse e-õppe turu kasv 2025. aastal 2015. aasta 107 miljardilt dollarilt 325 miljardi dollarini. Veebipõhiste õppeplatvormide idee on suurepärane – saad mugavalt ja käepäraselt õppida kõike alates kodeerimisest ja rahandusest kuni joogani välja.

Tegu on sisuturundusartikliga. 

 

StudyPlex on populaarne veebipõhine õppeplatvorm, mis pakub laia valikut professionaalsel tasemel kursusi karjääri edendamiseks, võimaldades igaühel õppida endale sobivas tempos.

Järgnev ülevaade aitab sul mõista e-õppe platvormi pakutavaid professionaalseid kursusi ja teeb lihtsaks veebipõhise registreerimisprotsessi.

 

StudyPlexi tutvustus

Alustuseks anname ülevaate veebipõhise platvormiga registreerumise mõningatest eelistest.Ameerika Ühendriikides paiknev StudyPlexi terviklik e-õppe platvorm pakub mitmeid professionaalseid ja oskusteabe arendamise kursusi nagu rahandus, funktsionaalsed oskused, müük, juhtimine jpm. Suurte kogemustega juhendajate koostatud kursused sisaldavad hõlpsasti mõistetavaid juhiseid, laia valikut õppematerjale, ülesandeid, harjutusteste ja palju muud.

Selle veebipõhise õppeplatvormi unikaalne väärtus seisneb selles, et ta pakub asjatundlikku veebikoolitust kõige huvitavamal ja informatiivsemal viisil.

Vaata, kuidas platvorm toimib:

 

 1. Lai valik kursusi

Kui otsid kohta, kus saad oma karjääri edendamise kursustel osaleda ühel platvormil, siis StudyPlex on selleks parim viis. Registreerudes saad õiguse osaleda ja ennast täiendada väga erinevatel kursustel – digitaalsest turundusest ja raamatupidamisest, rahandusest, õigusabist ja haridusvaldkonnast kuni lastehoiu ja joogani.

Kõik pakutavad kursused on sulle kättesaadavad konkurentsivõimeliste hindadega. Samuti pakub tänapäevaste võimalustega veebiakadeemia sulle eluaegset juurdepääsu kõikidele kursustele, millele oled end registreerinud.

 

 1. Akrediteeritud kursused

Edukas õpilane või professionaal otsib veebikursusi, mis on akrediteeritud ja sertifitseeritud professionaalse organisatsiooni poolt. StudyPlexi põhjalikud ja hästi struktureeritud kursused on rahvusvahelise täienduskoolituste (Continuing Professional Development – CPD) ja RoSPA (The Royal Society for the Prevention of Accidents) sertifikaadiga, akrediteeritud ja heaks kiidetud kvaliteedilitsentside skeemi raames.

Need kursused aitavad õpilaskandidaatidel või professionaalidel taotleda paremaid karjäärivõimalusi ja annavad neile konkurentsieelise. Samuti ei pea sertifikaadi eest eraldi maksma – kursuse läbinuna on sul automaatselt õigus saada sertifikaat konkreetses valdkonnas.

 

 1. Klienditugi

StudyPlex pakub oma kasutajatele suurepärast klienditeenindust. Veebipõhine õppeplatvorm võimaldab sulle nii reaalajas toimuvat vestlust kui ka abi e-posti teel. E-kirjale vastamiseks kulub küll vahel tund või kaks, aga aktiivne kasutajatugi vastab asjakohaselt kõikidele kasutaja päringutele ja lahendab need tõhusalt.

 

 1. Iseseisev õpe

Omas tempos õppimine võimaldab sul kasutada kursuse materjale just sellise kiirusega, nagu sa ise valid. Nii saad keskenduda asjadele, milles vajad toetust ning võid jätta vahele need osad, mis on sulle juba selged. See säästab aega ja suurendab kursuse kasutegurit.

 

 1. Atraktiivne kasutajaliides

StudyPlexi veebilehe kujundus on interaktiivne ja aitab sul oma õppeteekonna hõlbustamiseks navigeerida ka teistel vahekaartidel, et saada infot kõikide kursuste kohta, vaadata üldteavet avalehelt, lugeda täiendavat infot juhendajate ja õppeplatvormi kohta ning leida kiiresti vajalikud kontaktid.

Klõpsates näiteks vahekaardil “Kõik kursused”, suunatakse sind lehele, kus on loetletud kõik kursused, “Juhendaja” vahekaart aga aitab sul saada veebipõhiseks juhendajaks ja tugevdab sinu karjääri õpetamisel.

 

 1. Vautšerid

StudyPlex pakub atraktiivseid vautšereid, et julgustada rohkem õppijaid kursustel osalema. Neid lunastades pakutakse saadaolevatele kursustele ka täiendavaid allahindlusi. Vautšereid saab lunastada vastavalt tingimustele.

 

Kuidas alustada õppimist StudyPlexis?

StudyPlexi veebipõhisel platvormil uute professionaalsete teadmiste omandamise teekonnale asudes tuleb sul end kõigepealt registreerida.

Vaata, kuidas ennast e-portaalis kursusele registreerida:

 1. Mine StudyPlexi ametlikule veebilehele aadressil https://studyplex.org/.
 2. Klõpsa paremas ülanurgas nupule „Logi sisse”.
 3. Sind suunatakse sisselogimislehele. Kui sul pole StudyPlexi kontot, klõpsa nuppu „Registreeru”.
 4. Sisesta nõutavad andmed.

 1. Klõpsa “Registreeru” ja oledki StudyPlexi veebiakadeemia liige.

 

StudyPlexi kursuste ostmine

Kui oled saanud StudyPlexi registreeritud kasutajaks, saad järgmise sammuna osta soovitud veebikursuse.

Selleks järgi alltoodud samme:

 1. Mine StudyPlexi ametlikule veebilehele aadressil https://studyplex.org/.
 2. Avalehel klõpsa sinisega esiletõstetud kirjal “Alustamiseks valmis”.
 3. Siin näed kõiki StudyPlexi pakutavaid kursusi.
 4. Vali huvipakkuv kursus loendist või kirjuta otsinguribale märksõna.
 5. Näiteks kirjutades “Digiturundus”, suunab veebileht sind kõikidele asjakohastele kursustele.

 1. Klõpsa kursusel, mida soovid osta.
 2. Klõpsa „OSTA KOHE”.
 3. Maandud arvelduslehel.
 4. Täida kõik nõutavad andmeväljad.
 5. Tee makse ja sul on eluaegne juurdepääs soetatud kursusele.

 

Miks valida StudyPlex?

StudyPlexi eesmärk on parandada oma kasutajate teadmisi ja oskusi ning anda neile autentsed sertifikaadid. Me toome sinuni hõlpsa juurdepääsu haridusele. Uuri aadressil StudyPlex.org, milliseid professionaalseid kursusi see e-õppe platvorm oma kasutajatele pakub.

StudyPlexi pakutavad veebikursused on heaks kiidetud kvaliteedilitsentsisüsteemi RoSPA poolt ja akrediteeritud CPD poolt. Meie populaarse veebipõhise õppimisplatvormi ülaltoodud eelised muudavad selle täiuslikuks veebi-õppepartneriks kõikidele soovijatele – nii üliõpilastele kui ka täienduskoolituse vajajatele.

 

Mida sa ootad? Investeeri iseendasse ja liitu StudyPlexi pakutavate sertifitseeritud kursustega kohe praegu.

Jaga ka teiste lugejatega oma veebikursuste kogemust StudyPlexis.

Fotod: Vlada Karpovich / Pexels, StudyPlex ekraanikuvad

 

Tõlkis Sander Soomaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt