Üleilmne meditatsioon 5. aprillil kell 5.45 – osale Erki Kaikkoneni ja Triinu Tauli juhendamisel SIIN!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. aprill 2020 kell 19:335. aprilli varahommikul kell 5.45 toimub ülemaailmne rahumeditatsioon, kuhu oodatakse osalema vähemalt miljonit inimest. Korraldajad on meditatsioonil osalemise kohta kirjutanud valmis ka juhise (allpool), ent jutuvestja ja meditatsioonide juhendaja Erki Kaikkonen ning muusikud Keily Kaikkonen ja Triinu Taul salvestasid viimase kodustuudios juhendatud meditatsiooni, mille abil iga soovija saab meditatsioonist osa võtta.

 

Saad seda kuulata siin. Soovitavalt kuula seda ka pühapäeva varahommikul, et miljoni inimesega üle maailma ühele lainele saada:

Juhendatud meditatsiooni 1. osa on taotlusega ühendumine, lõdvestumine ja kehakogemuse avardamine.
Meditatsiooni 2. osa resoneerub ja on inspireeritud üleilmse ühismeditatsiooni juhendist.

Erki Kaikkonen ise tutvustab seda meditatsiooni nii: “Mitmed armsad sõbrad pöördusid minu poole sooviga, et kas oleksin valmis tegema 1 miljoni ühismeditatsiooni tarbeks juhendatud meditatsiooni, et see kõigile lihtsam oleks.

Olen pea 10 aastat viinud läbi juhendatud meditatsioone ja nii sai hea sõbra Triinu Tauli abiga see juhendatud meditatsioon tema kodustuudios salvestatud. Ja selle eest sügav tänu Triinule.

Võid seda jagada sõpradega, kellele see võiks korda minna ja kingituseks olla, et kõik üheskoos homme 5.aprilli varahommikul kell 5:45 võiksime koos ülejäänud maailma inimestega sünkroonis ühineda ühismeditatsiooni.

Kuna üleilmse meditatsiooni kestus on 20 minutit ja minu juhendatud meditatsioon on 49 minutit, ja kui see tekitab sinus küsimusi, et kuidas seda olukorda lahenda, siis selleks on 2 võimalust:
1. Alusta juhendatud meditatsiooni kuulamist 15 minutit varem (5:30) (esimene osa meditatsioonist on lõdvestumine ja häälestumine).
2. Alusta meditatsiooni siis kui kogu maailmgi 5:45

On seda varemgi juhtunud, et samal ajal mediteeriv suur hulk inimesi on mõjutanud mõne asumi või linna elu ja olu positiivselt. Nüüd ühendagem südamed ja kinkigem oma tähelepanu, et tuua meie maailma positiivseid muutusi.

Kohtumiseni!”

 

Mis on ülemaailmne rahumeditatsioon?

Meditatsiooni kodulehel seisab: 

Avalik kiri ja kosmiline üleskutse vaimsetele juhtidele ja võtmeisikutele üle kogu maailma

4./5. aprillil 2020 avaneb tohutu astroloogiline portaal, millest läbi liikumiseks on inimkonnal vaja ÜHINEDA ÜHEKS MEELEKS JA TEADVUSEKS. Selliselt toimides saame tagasi nõuda oma sõltumatuse 700 aastat väldanud finantsvõlgnevuse süsteemilt, lahustada vana maailma struktuurid, muuta olematuks koroonaviiruse ja sellega kaasneva hirmu ning lõpetada ära 5G-ga kaasneva elu hävitava kiirguse (mida võib pidada üheks suurimaks mõjuteguriks Wuhanis (Hiinas) toimunule, mille käigus ligi 3 miljonit inimest võis surra kiirgusmürgituse tulemusena).

Vägi, mis saab meile 4./5 aprillil Jupiteri ja Pluuto taevase kohtumise käigus kättesaadavaks, on sõna otseses mõttes astronoomiline!

Meie taotlus on kasutada ära seda vägevat astroloogilist joondust, et luua inimkonna jaoks massiline NIHE kõige võimalikumas positiivses ja kooskõlalisemas suunas, aga see eeldab MASSILIST OSALEMIST ning Südamete ja Meelte koondamist üheainsa fookuse ja taotluse taha kogu planeedil enneolematus ulatuses!!!

On ülioluline, et meie Valguskiirgajatena ühineme globaalseks meditatsiooniks 4./5. aprillil, et MILJONI ÜHEAEGSE VALGUSPUNKTINA, mida südames kannab sügav armastus, ankurdada rahu, kooskõla, külluse, vabaduse, tervenduse ja kõige positiivsema tõusmise ajaliini energiaid!

Meie silmis sõltub selle ettevõtmise edu sellest, kuidas me suudame kõrvale asetada oma näilised erinevused, vaated, arvamused, hinnangud teiste suhtes või selle, mis meile kellegi isiksuse juures meeldib või mitte ning eriti sellest, kuidas me suudame vältida negatiivset “käivitumist” erinevate sõnade või lausete peale, mis takistaks kokku tulemist, kuna just selline eraldatus ja jagunemine on meid planeedi seisukohast pikka aega tagasi hoidnud!

Ühinegem ja keskendugem üksnes lõpp-eesmärgile – KAOTADA KANNATUS.

Allpool on lingid ja juhised, kuidas meditatsiooniga liituda, aga paneme südamele läbi lugeda kogu kiri, selleks et mõista, miks see globaalne meditatsioon on sedavõrd oluline ja luua sellele kohased tingimused. Me tunneme vajadust selgitada sõnade tähendust ja nende taga peituvat tegelikku kavatsust, selleks et infot vääriti ei mõistetaks ega loobutaks selle tulemusel kaasa tegemast. Meil on vaja igat üht osalema, et kindlustada ÜHE MILJONI ÜHEAEGSE MEDITEERIJA OLEMASOLU 4./5. aprillil!!!

Palun edastage see kiri oma võrgustikule, et gruppidel ja üksikisikutel oleks võimalik aegsasti teha oma osalemisplaane.

Selleks, et meie kujutluspildid ja taotlused oleksid kooskõlas, palutakse kõigil mediteerijatel järgida järgmisi juhiseid:

1/ Kasuta enda tehnikaid selleks, et tuua end lõdvestunud teadvusseisundisse.

2/ Esita oma taotlus kasutada seda meditatsiooni selleks, et nihutada planeet kõige optimaalsemale ajaliinile ning eemaldada täielikult koroonaviirus.

3/ Kujutle säravvalget valgussammast, mis saab alguse Kosmilisest Keskpäiksest ja jagab oma valgust universumi kõikide galaktikate keskpäikestele. Seejärel kujutle, kuidas see valgus siseneb läbi Galaktilise Keskpäikse meie galaktikasse ja laotub üle kogu galaktika laiali. Seejärel kujutle, kuidas see valgus siseneb meie päikesesüsteemi ja läbin kõiki valgusolendeid selles, seejärel liigub läbi kõikide olendite meie planeedil ja ühtlasi läbi sinu keha planeedi tuuma.

4/Kujutle, kuidas see valgus muundab veel Maale alles jäänud koroonaviirust, puhastades ära kõik nakatunud piirkonnad planeedil, ravides terveks kõik haigestunud, eemaldades kogu epideemiaga seostuva hirmu ja taastab stabiilsuse.

5/ Kujutle, kuidas asjade käik planeedil Maa nihkub kõige positiivsema ajaliini suunas, nihkudes eemale kõikvõimalikest epideemiatest, nihkudes eemale igasugusest sõjast, igasugusest globaalsest ülemvõimust. Kujutle, kuidas valge, roosa, sinine ja kuldne Valgus tervendab kogu ebavõrdsuse, kaotab ära vaesuse ja toob küllust kogu inimkonnale. Kujutle Veevalaja-ajastut, mis toob kõigile olenditele Maal puhast Valgust, Armastust ja Õnne, kujutle selle suure kosmilise tsükli algust.

Kes soovib, võib osaleda ka ingliskeelse juhendatud meditatsiooni saatel:

 

Allikad: Global Peace Meditation, Soundcloud, Üleilmse meditatsiooni Eesti Facebooki sündmus

 

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt